Arama sonuçları: *

1. S

🔥🔥 25.499 ₺ DONANIM ARŞİVİ RTX4070 F/P SİSTEM ÇIKTI! 🔥🔥

Bir süredir bakınıyorum bir sistem toplamak için. Hep kendim toplar alırım diyordum ama böyle hazır sistemle gerçekten çok daha ucuza geliyor. İnşallah güzel bir fiyat performans bir sistem gelir. Bu arada mitrain diye yayıncıdan gördüm ddr5 sistemden ddr4 sisteme geçti. Stabilite ve hız aşırtma...
  2. S

Turknet'in Verdiği ZYXEL VMG8623-T50B Modem incelemesi.(Vs.HUAWEİ HG658 V2)

Hg658v2 kullanıyorum Aslında modemden çok memnunum ama yeni evimde modem bilgisayarıma uzak kaldı Bu sebeple kablo ile değil wifi ile internete bağlanıyorum Wifi performansı aslında iyi ama Hem bilgisayarım hem evimizdeki cep telefonları Wifi 5 ac destekli Ayrıca bulunduğumuz yerde çok fazla...
  3. S

6000 TL Pc + Monitör Tavsiyesi

Ram'in linkinde sorun var Edit: düzeltilmiş
  4. S

Yeni DA sistemi

Kusura bakma yeni gördüm mesajını Stok zaten bitmiş Heralde aldın alacağını
  5. S

Yeni DA sistemi

Anakartın tek sıkıntısı 2 ram yuvası olması. 16GB ram den fazlası şuan için pek gerekli değil fakat ilerde durum illaki değişecek. İşlemci değişimine bende baktım da çok uçuyor fiyat. Ayrıca 3600x'i overclock yapmadan kullanırsan pek performans farkı olmayacak 3600'den. Overclock yapacaksan da...
  6. S

5299 tl lik sistem hakkında;

Açıkçası hiç ihtiyacım olmamasına rağmen az kalsın sipariş verecektim, son anda paraya kıyamadım :D İşin gerçeği fiyat performans açısından ürün güzel. Anakart kötü değil. Belki sistemin ram saat hızları bir tık daha yüksek olabillirdi ama olsun.. Monitör için pek bişey bilmiyorum ama...
Top Bottom