Neler Yeni

Yeni DA sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tarık Seha Serçe
Yeni DA sistemini alıcam inş yarın akşama kadar bitmezse yükseltme seçeneklerinden anakartı veya ssd yi yükseltmek mantıklı olurmu ?İgilenirseniz sevinirim.

cavo444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kemal ALPDEMİR
Yeni DA sistemini alıcam inş yarın akşama kadar bitmezse yükseltme seçeneklerinden anakartı veya ssd yi yükseltmek mantıklı olurmu ?İgilenirseniz sevinirim.
Anakartı 4 ram yuvasına yükseltmek ilerisi için rahat olacaktır. Ssd tamamen opsiyonel.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Bütçen varsa anakartın 4 kanal ram yuvasına sahip olanını al ileriye dönük için rahat olsun.

emrahclkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emrah Çelikel
Ssd mantıklı olur.Anakart yerine 3600 den 3600x yapabilirsin işlemcini.Overclocklu hali.Veya ramleri 32 gb yapabilirsin.Anakart gayet kullanışlı bence ileriye dönük olduğunu düşünüyorum.

sinan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan KARACA
Ssd mantıklı olur.Anakart yerine 3600 den 3600x yapabilirsin işlemcini.Overclocklu hali.Veya ramleri 32 gb yapabilirsin.Anakart gayet kullanışlı bence ileriye dönük olduğunu düşünüyorum.

Anakartın tek sıkıntısı 2 ram yuvası olması. 16GB ram den fazlası şuan için pek gerekli değil fakat ilerde durum illaki değişecek.

İşlemci değişimine bende baktım da çok uçuyor fiyat. Ayrıca 3600x'i overclock yapmadan kullanırsan pek performans farkı olmayacak 3600'den. Overclock yapacaksan da anakartı yükseltmen ve sıvı soğutucu takman mantıklı olur. Bunlarda ekstra masraf. Kısaca hiç gerek yok bence herhangi bir işlemci değişimine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tarık Seha Serçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın tek sıkıntısı 2 ram yuvası olması. 16GB ram den fazlası şuan için pek gerekli değil fakat ilerde durum illaki değişecek.

İşlemci değişimine bende baktım da çok uçuyor fiyat. Ayrıca 3600x'i overclock yapmadan kullanırsan pek performans farkı olmayacak 3600'den. Overclock yapacaksan da anakartı yükseltmen ve sıvı soğutucu takman mantıklı olur. Bunlarda ekstra masraf. Kısaca hiç gerek yok bence herhangi bir işlemci değişimine.
Peki hangi anakarta yükseltmeliyim sizce ?

sinan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan KARACA
Kusura bakma yeni gördüm mesajını Stok zaten bitmiş Heralde aldın alacağını

Top Bottom