Arama sonuçları: *

1. A

Youtube Super Chat "ileti gonderilemiyor" Sorunu

knk açık google ödemeleri başka seyleri oduyor normalde youtube premium var mesela onu cekiyor ama anlamadim neden donate atilamadigini
  2. A

Youtube Super Chat "ileti gonderilemiyor" Sorunu

Arkadaslar youtube'dan cemre demirele donate aticam super chatten ama her seferinde "ileti gonderilemiyor"diyor bu sorunu daha önce yasayan ve çözümünü bilen biri var mı lütfen yardımcı olsun acaba bir ayarı vs acmak mı gerekiyor
  3. A

Lise Değiştirme Sorunsalı

Anadolunun ortamı biraz kötüymüş demek istedim, ordu
  4. A

Ortamı biraz kötü 😐
  5. A

Arkadaşlar ben 2.dönem fen lisesinden anadoluya geçtim ve e okulda 1.dönem sayısal ders notlarımın gözükmediğini fark ettim (muhtemelen fen lisesinde sayısal müfredatı farklı olduğu için) şimdi fen'e tekrar geçmek istiyorum fakat fene geçersem 2.dönem 1.sayısal notlarım geçerli olur mu...
  6. A

Joyroom Marka Kulaklık Alınır mı

Arkadaşlar merhaba tws kulaklık almak istiyorum Joyroom diye bir markanın bir modeli gözüme çarptı. Tasarımı gayet minimal ve anc özelliği de var. Ancak bu markayı hiç kullanan var mı ya da sizce bu markaya güvenilir mi. Yorumlarınızı bekliyorum. (Joyroom Jr T07 tws) Ayrıca bu fiyat bandında...
  7. A

Öneri Kablosuz Kulaklık Öneri

Sağ olun dediklerinize baktım, daha çok müzik dinlenilecek bu yüzden uzun şarjlı olması ve özellikle dışarıya hiç ses vermemesi çok önemli. Var mı daha fazla bildiğiniz
  8. A

Öneri Kablosuz Kulaklık Öneri

Millet bana fiyatı maksimum 400-500 tl olan bir kulakiçi kablosuz kulaklık lazım. Aradığım özellikler; Dışarıya hiçbir şekilde ses vermemesi Uzun çalma süresine sahip olması ANC (gürültü engelleme) Kararsız kaldım yazmak istedim, fazla alternatif yazarsanız çok iyi olur. İyi forumlar @Yasin...
  9. A

İninal ile tek çekim ödeme

Hayır eğer ödendiyse herhangi bir sıkıntı olmaz. 3d secure siz olduğunuzu doğrulamak içindir sadece
  10. A

Öneri Oyun tavsiye edermisininz?

Gta 5
  11. A

Sınıfımız Gerektiği Halde Karantinaya Alınmıyor

Gençler özet olarak 48 saat kuralı mı ne varmış o nedenle kapatmıyorlarmış (ama isteseler kapanırdı o ayrı) 😑
  12. A

Sistem, öğrencilere toptan düşmansa ben neden onunki olmayayım dostum
  13. A

Agalar yani hangi mercilere başvurabiliriz sayar mısınız meb'i anladım ama tek bir yere bağlı kalmalım ki kapanma ihtimali artsın
  14. A

gitmesem hiçbir şey yapamazlar değil mi sıkıntı orada 0 vermesinler sonra
  15. A

Sınavları yazılıları netlerimi çok kafama takıyorum. Lütfen yardım edin.

Mesela arada yürüyüş yap, bir hobin olsun seni rahatlatacak. Yks tabii önemli ama elinden geleni yap aga gerisini Allaha bırak aynı şeyi ben de 8de yaşadım elimden geleni yaptım gerisine takılmadım
  16. A

Gençler merhaba bizim sınıfta birisi 1 Kasım tarihinde pozitif çıkmıştı ve bugün yine biri test yapmış yine pozitif çıkmış ve aralarında her halükarda 10 günden az süre olduğu için karantinaya girmemiz gerekiyor. Bu durumda bizim sınıf karantinaya alınması gerekirken alınmıyor. Bu nasıl...
  17. A

Hastahaneye gitmeli miyim?

Dostum etik olarak gitmen gerekir ancak seni ve etrafındakileri karantinaya alacaklar yarı ay bu yüzden stratejik düşün ve gitme, zaten korona olduğundan eminmişsin. Biz de olmuştuk ve Avrupa'nın onaylamadığı pek işe yaramayan ilaçlar vermişlerdi. Sen sadece evden çıkma onun haricinde illa...
  18. A

Laptop'a Ani Bir Şey Oldu

Pc'yi açıyorum, ilk Dell yazısı geliyor daha sonra yukarda göründüğü gibi siyah ekranda takılı kalıyor. Flashım var, 2.pc yok
Top Bottom