Neler Yeni

Sınıfımız Gerektiği Halde Karantinaya Alınmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
Gençler merhaba bizim sınıfta birisi 1 Kasım tarihinde pozitif çıkmıştı ve bugün yine biri test yapmış yine pozitif çıkmış ve aralarında her halükarda 10 günden az süre olduğu için karantinaya girmemiz gerekiyor. Bu durumda bizim sınıf karantinaya alınması gerekirken alınmıyor. Bu nasıl olabiliyor, aynı soruyu sınıf hocamıza sordum ne dediğini kendisinin de muhtemelen bilmediği cevaplar verdi. Ama biz karantinaya alınmak istiyoruz (yazılılar da var neden istemeyelim :d) ki muhtemelen yazılıları yapıp rahatlamak için onlar da böyle yapıyor. Biz bu durumu nereye iletmeliyiz ki istediğimiz olsun. (Bu arada karantina şartlarını baya okudum alınmamız gerekiyor)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençler acil taktik verin ama yarın harekete geçicez

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
sondaki küfür gereksiz olmuş onun dışında yarın okula gitme hele bir yok yazsınlar veya sınavla alakalı sorun çıkarsınlar şaplağı vurursun müdürün kafasına

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sondaki küfür gereksiz olmuş onun dışında yarın okula gitme hele bir yok yazsınlar veya sınavla alakalı sorun çıkarsınlar şaplağı vurursun müdürün kafasına
gitmesem hiçbir şey yapamazlar değil mi sıkıntı orada 0 vermesinler sonra

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
gitmesem hiçbir şey yapamazlar değil mi sıkıntı orada 0 vermesinler sonra
0 verirlerse kendi kendilerinin kafasına sıkarlar, hem kurala uymuyorsun hem de öğrenciye haksız yere 0 veriyorsun
Başları çok ağrır.
Ben olsam gitmezdim hayırdır usta kafalarına göre iş yapıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
Meb'i ara onlara de onlar okulu ararlar sonra sizin sınıf kapanır ve yarın okula gitmene gerek yok
Agalar yani hangi mercilere başvurabiliriz sayar mısınız meb'i anladım ama tek bir yere bağlı kalmalım ki kapanma ihtimali artsın

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Agalar yani hangi mercilere başvurabiliriz sayar mısınız meb'i anladım ama tek bir yere bağlı kalmalım ki kapanma ihtimali artsın
Dostum ara mebi bildir ne bu okul düşmanlığı ha bu hafta girmişsin sınava ha 10 gün sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
Gençler özet olarak 48 saat kuralı mı ne varmış o nedenle kapatmıyorlarmış (ama isteseler kapanırdı o ayrı) 😑

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Taha Efe
Gençler özet olarak 48 saat kuralı mı ne varmış o nedenle kapatmıyorlarmış (ama isteseler kapanırdı o ayrı) 😑
Bir Protokol uyguluyorlar ona göre kapanıp kapanmıyor. İlce Sağlık müdürlüğünü hangi ilçedeyseniz arayabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,786
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun
Top Bottom