Arama sonuçları: *

1. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

25watt adaptor ve kablo haricinde test edemezsin. Yakınlarında samsung 25w adaptör kullanan varsa ondan alabilirsin. Bence en kısa zamanda bir şekilde 25watt adaptör ve kablo bulup bir yerde test et. Telefonculardan rica etsen bakabilirler belki. Sorunun telefondan kaynaklı olduğuna emin...
  2. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Hocam onu anladım onu süreyi örnek göstermek için söyledim zaten sizlere. Hocam şuan alamam onu başka bir şekilde test edemezmiyim. Denizlide oturuyorum sanırım samsung servisi yok burada samsung sayfasına girdim İstanbul/ataşehir şubesine Ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında...
  3. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Bir daha hayatta mağazadan bir şey almam ya o kadar pişmanımki şunu aldığıma o kadar para verdim birde. 22.5W maks yazıyor üstünde o sarj aleti ilede 1 saat 50 dakikada falan oluyor sanırım. 1 Saat 40 dakikada dolduran Orjinal Samsung 25W sarj adaptörü ve kutudan çıkan sarj kablosu ile o süreyi...
  4. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Ürün özelliklerinde yazmışlar ya her neyse o önemli değilde. Redmi 9T orjinal sarj adaptörü ile denedim yine çok yavaş sarj oluyor. süper hızlı yazmıyor bu sarj aletinde hızlı sarj yazıyor ama yine çok yavaş oluyor. telefondamı sorun var acaba bu durumda. Ben bunu iade etmek istiyorum mağazadan...
  5. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Telefonu alalı 5 gün oldu 4 defa sarja taktım her seferinde yavaş sarj oldu. Kabloyu düzgün taktığıma eminim kontrol ettim bir çok kez. Telefonu sarjda hiç kullanmıyorum. 1 saat 50 dakika 25w hızlı sarj ile çok fazla bir süre, realme 8 30w ile sarj ediyordum 60 dakikada fulleniyordu batarya...
  6. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Merhabalar. A33 modelini aldım. Adaptör olarak Samsung 25W USB-C adaptörünü aldım vatan bilgisayardan. Kutudan çıkan typce c - tpyce c ile kullanıyorum. Telefonu genelde 20-30 civarlarında sarja takarım her neyse. Dün telefonu sarja taktım ve süper hızlı sarj oluyor ibaresi çıkıyor dolmasına 65...
  7. E

Samsung A33 için sarj aleti önerisi

Merhabalar. A33 için sarj aleti bakıyorum bütçem 250tl orjinal sarj aletini (25w) almayı düşünüyorum. Ama hızlı sarj bataryayı öldürür diyorlar. Benim hızlı sarja ihtiyacım yok, onun yerine 15w olan modeli var birde. Onumu almalıyım sizce batarya ömrü için hangisi iyi olur çünkü uzun yıllar...
  8. E

800 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi Kulak İçi

Merhabalar. 700-800TL bütçem var kulak içi kulaklık arıyorum. Aradığım özellikler kaliteli olması metro, otobüs gibi yerlerde müzik dinleme ve telefon görüşmesinde sorun çıkarmayacak bir ürün arıyorum ama bir türlü karar veremedim (Enes özenin bir çok videosunu inceledim ama halen karar...
  9. E

Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Önerisi (500-600TL)

Merhabalar. Kulak içi bluetooth bir kulaklık arıyorum genel kullanım amacım dizi, film, müzik ve ara sıra telefon görüşmesi gibi alanlarda kullanmak. Kulaklıktan beklentim kalitesi olması uzun süre dayanması, ve konuşma sırasında mikrofunu iyi olsun benim için yeterli bunlar. Bahsettiğim şeyleri...
  10. E

500TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Banada öyle geldi ama silikonsuz kullanmadım fikriniz varmı düşme vesaire yaparmı
  11. E

Hocam en iyi hangisi ile onu alacağım
  12. E

Kulak içi arıyorum. Önceliğim dots olanlar ama diğeri daha kaliteli ise farketmez pek. 1656441142 Hocam bu attığınız güzele benziyor silikonsuz ama kullanmadım daha önce kulaktan düşme yaparmı birde silikonlu mu daha rahat oluyor bumu acaba
  13. E

Merhabalar. Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum 500tl verebilirim. Kulaklıktan beklentim kaliteli olsun sağlam olsun birde mikrofonu biraz iyi olsun. Telefon görüşmesinde iyi iş çıkarsın ortam gürültüsü vesaire konusunda bunlar yeterli benim için.
  14. E

Telefon Kırılmaz Cam Önerisi

Çok pahalı usta o kadarı o kadar verememem Uygun kaliteli bir şey arıyorum 100TL ye kadar
  15. E

Telefon Kırılmaz Cam Önerisi

Merhaba. Oppo Realme 8 model telefona kırılmaz cam arıyorum ama kaliteli bir şey istiyorum, hangi ürünü almalıyım link atar mısınız
  16. E

Oppo Realme 8 Kırılmaz Cam Önerisi

Merhabalar Oppo Realme 8 siparişi verdim, kutudan ürün jelatinlimi çıkıyor, çıkıyorsa kaliteli bir jelatin midir. Yoksa hangi jelatini önerirsiniz kaliteli olarak. Ve düzgün kılıf satan bir yer varmı.
  17. E

İstanbul Bahçelievler ucuz konaklama

Arkadaşlar giremedim bir kaç gün önerileriniz için çok teşekkür ederim şimdi baktım evet Otellere oranla çok uygun geldi çok teşekkür ediyorum inceleyeceğim. 1652037087 Hocam Üniversite öğrenci kartım var o yeterli olurmu ne demek gerekiyor öğrenciyim deyip onu göstermem yeterlimi acaba hiç...
  18. E

İstanbul Bahçelievler ucuz konaklama

Merhabalar istanbula gideceğim 2 gece yatacak bir yer lazım öğrenciyim en ucuz şekilde 2 gece nerede kalabilirim. Otellere baktım çok pahalılar bir gece 400-500TL den başlıyor çok pahalılar benim için. https://www.gokcepansiyon.com/odalarimiz/ Şöyle bir yer buldum ama bir odada o kadar kişi...
  19. E

İtopya Sipariş Iptali Nasıl Olur

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sipariş veriyorum o zaman çok sagolun yardımlarınız için
  20. E

İtopya Sipariş Iptali Nasıl Olur

Anladım aramayı düşündüm ama 18:00'a kadar çalışmq saatleri şuan arasam ulaşamam mail atsam yarın dönerler, sorunda bu indirim yarına kadar biterse napacağım şimdi şipariş vermeyi düşünüyorum ama. sayfadan iptal talebi seçilmiyor şuan ondan tedirgin oldum açıkcası
Top Bottom