Arama sonuçları: *

1. B

Ram ile ilgili bilgi almak istiyorum yardım ederseniz sevinirim

CL16 ile C16 arasında fark var mı vatanda cl16 var başka sitelerde cl16 yok c16 var
  2. B

Hayalinizdeki Araç !

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-ridvan-demir-den-1967-pre-vokswagen-1300-pre-koleksiyon-843283907/detay
  3. B

PC de kullanabileceğim gamepad

baska programlarla baglamak ıstemıyorum kolun kendısınde pc uyumlugu olursa bnım ıcın daha ıyı olur
  4. B

2 tane alsam çift kol oynamamda sorun olurmu?
  5. B

200-300 tl arası önerirseniz iyi olur
  6. B

Öneri Müzik Öneri Konusu !

7. B

uygun olmayan mod hatası

bilgisayarımı actıgımda veya bır oyuna gırdıgımde cıktıgımda alt tab attıgımda bu uyarıyı alıyorum 20 sn kadar ekranda durup sonra kayboluyor bunu nasılduzeltırım
  8. B

Sonunda Arctis 3 Kulaklığı Aldım

hayırlı olsun ne kadara aldın kardeşim
  9. B

Arkadaşlar Ben PC Topladım Bütçem 4000 Di Şuan 3200 Tek Ekran Kartım Kaldı Bana Oyunlarda 100 Fps Aldırcak İyi Bir Ekran Kartı Yazın

2400MHZ 330 vermek yerıne https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-1x8gb-vengeance-siyah-ddr4-3000mhz-cl16-single-ram.html al bence 3000mhz
  10. B

Hayalini Kurduğunuz Şey.

muhasebe bürosu açmak
  11. B

144hz Monitör Tavsiyesi

AOC 24G2U
  12. B

HDD ile RUST serverlarına kaç dakikada bağlanabilirim?

bende ssd var r5 2600 RX580 8GB 8GB RAM Ben aldım ogrenmeye calısıyorum suan eglencelı yanı
  13. B

Rehber Caps Lock Tuşu Nasıl Kullanılır

katılmıyorum 1 numlock 2 capslock 3ne bende bilimom jksghsjlgls
  14. B

Rehber Caps Lock Tuşu Nasıl Kullanılır

işaretlediğin yer num lock ışığı olabilir mi
  15. B

Hangisini almalıyım

1650 s
  16. B

2.el razer deathadder 2013

2.el almak yerine 175tl bandında sıfır bir fare bak
  17. B

Xigmatek kasa ve psuları hakkında

on camın yanlarında altında falan hava alacak bir yer varsa sorun olmaz benımde onu cam yanlarda hava alacak delıkler var yanı
  18. B

Xigmatek kasa ve psuları hakkında

XIGMATEK LAMIYA 4x120mm FANLI X-POWER 650W 80PLUS MidT ATX GAMING KASA kullanıyorum ben gayet memnunum herhangi bir sorun cıkarmadı
  19. B

Yardım vodafone avantajlı aşım paketi 500mb nasıl iptal edilir

vodafone uygulamasına gir orda tarifem ve paketlerim var ordan bir dene istersen belki olur
  20. B

Yardım EKRAN KAPANMA SORUNU

gta oynarken hıc kasma sorunu olmuyor fps gayet guzel ama 30 40 dk sonra ekran bır anda gidiyor ve bılgısayarı restart etmadan acılmıyor ekran bunun sorunu ne olabılır cs oynuyorum lol oynuyorum hıc boyle bır sorunla karsılasmıyorum
Top Bottom