Arama sonuçları: *

• Users: mey0
  • Order by date
  1. M

Valorant VAN9003 hatası

TPM açık zaten TPM açık olmazsa Windows kitliyor kendini açmaya izin vermiyor. Sorunum OS Type ile ilgili.
  2. M

Valorant VAN9003 hatası

Sorunum bu değil
  3. M

Valorant VAN9003 hatası

Merhaba, sistemimde Windows 11 yüklü Valorant yükledim ve VAN9003 hatası alıyorum. BIOS ayarlarında boot kısmından OS Type'ı other OS yerine Windows UEFI yapınca sorun ortadan kalkıyor fakat benim şöyle bir dezavantajım oluyor. 2. işletim sistemi kurmam gerekiyor ve bu Windows değil Linux...
  4. M

Dualboot GRUB hatası

Düzelmiyor denedim
  5. M

Dualboot GRUB hatası

Komple format attım sisteme zaten ama hala çözüm olmadı başka bir sıkıntı var sanırım
  6. M

Dualboot GRUB hatası

Merhaba, sistemimde 2 adet farklı diske farklı işletim sistemi kullanıyordum. Biri Windows 11 diğeri ise Ubuntu. Ben ubuntuyu silip başka bir dağıtım denemek istemiştim, fakat bir hata yaptığımı anladım çünkü direk diski biçimlendir yaptım. Bunu yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatırken...
  7. M

Yardım Anakartıma M2 SSD ve RAM uygunmu

Xpg ram şuan kullandığım ram, diğer attığım Rami 32gb yapmak için alacağım
  8. M

Yardım Anakartıma M2 SSD ve RAM uygunmu

Merhaba, sistemimde anakart olarak Asus Tuf b450 plus gaming modeli var. Ram olarak 8x2 16gb 3200mhz cl16 adata xpg d50 modeli var. Soruma gelicek olursak, ben M2 SSD ve ram alacağım. Resimlerini ekte bırakıyorum. (anakartımı ve şuanda kullandığım rami de bıraktım ona göre incelerseniz...
  9. M

Kali Linux uyumlu Monitör mode, packed injection özellikli wifi kartı tavsiyesi

Sanal makine için, Kali Linux'da uyumlu, monitör mode ve packed injection özellikleri bulunan Wifi adaptörü arıyorum. Fiyat 150₺ civarı. Biraz aşabilir sorun yok Tavsiyelerinizi bekliyorum
  10. M

Telefon kablosunda her iki tarafında da rj11 mi takılı

N11'den CAT6 kablo siparişi verdim. Fakat ben bu kabloyu Ethernet kablosu değil, splitterdan modeme gelecek şekilde uyarlamak için satıcıma jackları taktıracağım. Sorum şu splittera ve modeme bağlı olan telefon kablolarında RJ11 mi takılı her iki tarafında?
  11. M

Telefon kablosu yerine CAT6 kablosu kullanabilir miyim?

Çakılmış halde satılan yer yok mudur? Nerede çakılır bunlar. Aletleri oluyor.
  12. M

Ev telefonum vardı kapandı. Splitter bildiğim kadarıyla sadece telefon için kullanılmıyor. Bilmediğimden iptal etmedim
  13. M

Splitterdan modeme gelen telefon kablosu bozuldu. Onu değiştiricem tekraren telefon kablosu almak yerine daha güçlü olur mu diye cat6 kablosu almalı mıyım diye soruyorum.
  14. M

Evimdeki Splitter'dan modeme gelen telefon kablosu ezildi/bozuldu. Kesintiler oluyor. Değiştirmek istiyorum. Fakat aklımda kalan bir soru var. Telefon kablosu yerine cat6 kablosu takabilir miyim? Not: Modemden PC ye gelen kablo değil, Splitter'dan modeme gelen kablo. Yaklaşık 10 metre boyunda...
Top Bottom