Neler Yeni

Valorant VAN9003 hatası

mey0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MEY
Merhaba, sistemimde Windows 11 yüklü Valorant yükledim ve VAN9003 hatası alıyorum. BIOS ayarlarında boot kısmından OS Type'ı other OS yerine Windows UEFI yapınca sorun ortadan kalkıyor fakat benim şöyle bir dezavantajım oluyor. 2. işletim sistemi kurmam gerekiyor ve bu Windows değil Linux olacak. OS Type'ı Windows UEFI yapınca da Linux kuramayacağım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows 10'a geçmek istemiyorum bir daha uğraşamam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Merhaba, sistemimde Windows 11 yüklü Valorant yükledim ve VAN9003 hatası alıyorum. BIOS ayarlarında boot kısmından OS Type'ı other OS yerine Windows UEFI yapınca sorun ortadan kalkıyor fakat benim şöyle bir dezavantajım oluyor. 2. işletim sistemi kurmam gerekiyor ve bu Windows değil Linux olacak. OS Type'ı Windows UEFI yapınca da Linux kuramayacağım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows 10'a geçmek istemiyorum bir daha uğraşamam. Yardımcı olursanız sevinirim.
şöyle bir video var bak istersen

zeynhard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut
TPM 2.0 gerekiyordu galiba onu biostan aktif edince geçiyordu diye hatırlıyorum

mey0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MEY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TPM 2.0 gerekiyordu galiba onu biostan aktif edince geçiyordu diye hatırlıyorum
TPM açık zaten TPM açık olmazsa Windows kitliyor kendini açmaya izin vermiyor. Sorunum OS Type ile ilgili.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,552
Üyeler
142,748
Son üye
Wadaaa
Top Bottom