Arama sonuçları: *

1. E

Sistem Nasıl ?

İşini fazlasıyla görür hayırlı olsun
  2. E

Rx 5500 xt 8gb vs gtx 1650 super

5500xt alınır fiyat olarak baktığında
  3. E

İ7 4790K,Rx 5600XT yi besleyebilir mi?

ben xfx aldım gayet başarılı 3 fanlısı
  4. E

İncehesap güvenilir mi?

binlerce ürün satabilme kapasiten varsa o kadarda personelin olmak zorunda değilmi? bana yazdıkları mesaj tam 1 hafta sona ürün temin edilemedi ürün temin edilince gönderilecektir diye. peki ürün temin edilemediyse neden gaming gecesinde satar sence?
  5. E

İnce Hesap (Gaming Gecesi) Mağduruiyeti

seni çok iyi anlıyorum dostum aynı akşam bende 3 adet ürün satın aldım o ürünlerden 1i kargolandı.ve hala elime ulaşmadı diğer iki ürüne dün mesaj yazmışlar elimizde yok temin edip göndereceğiz diye.anladığım kadarıyla parayı topluyorlar sonradan temin ediyorlar ve bu da bi süreç. perşembe günü...
  6. E

İncehesap güvenilir mi?

8 mayısta aldığım ana kart 1 haftadır paketleniyor yazıyor. soruyorumne zaman kargonalacak artık diye Değerli Müşterimiz, 584073 nolu siparişinizde yer alan Gigabyte X570 UD AMD X570 Soket AM4 DDR4 4000 (OC) MHz ATX Gaming Anakart ürünü temin süredinde olup,temini sağlanarak en kısa sürede...
  7. E

Ryzen 5 3600x VS Ryzen 7 2700x

3600x candır
  8. E

Hangi kasa daha iyi

bu gönderdiklerin arasında FSP tartışmasız
  9. E

İNCE HESAP Sipariş Süreci

şu anda aradım ince hesabı ürün hakkında bilgi için bekleme süresi 55 dakika diyor =) 4 gün önce aldığım ürün daha paketleniyor dahi demiyor ödeme onaylandı diyor. kargolayamıyorsanız yapmayın kardeşim böyle kampanyalar
  10. E

Sistem görüşünuz ?

sistem iş görür güzel ama bugun bi açıklama okudum artık 450 serisi anakartlar amd 3. nesili desteklemeyecek diye ileriye dönük bi sistem yapıp x570 serisine geçersen daha mantıklı olabilir
  11. E

2 ürüne anca yetişebildim ryzen 7 3800x kaçtı =(

1 Aydır bekleyenler hazır sistem bekliyor parçalar o kadar uzun sürmüyor bildiğim kadarıyla
  12. E

2 ürüne anca yetişebildim ryzen 7 3800x kaçtı =(

1589045963 ben komple sistm toplyuyordum sadece 3 parça alabildim =)
  13. E

Öneri LOGITECH G300s A101 14 Mayıs !

o gün ,indirime girmişti ondan yazdım dostum
  14. E

Öneri LOGITECH G300s A101 14 Mayıs !

öneri için teşekkürler ama https://www.teknosa.com/logitech-g300s-kablolu-gaming-mousemousepad-p-125088803?gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi21GkYv45p0uIJSwhAvaFrQVE5_Q9XQT9Hc98zzb1QwrbiBDZv86zNBoCJeIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds mouse pad dahil 170 tl
  15. E

AMD RYZEN Threadripper

teşekkür ederim
  16. E

AMD RYZEN Threadripper

render olarak 3500x te daha iyi performans mı alırım ?
  17. E

AMD RYZEN Threadripper

bu işlemciye geçmeyi düşünüyorumda anakarttlar çok pahalı fiyat çok yukarı çıkacak o yüzden vazgeçicem sanırım render için kullanıcam cihazı 1588779814 bu işlemciye geçmeyi düşünüyorumda anakarttlar çok pahalı fiyat çok yukarı çıkacak o yüzden vazgeçicem sanırım render için kullanıcam cihazı
  18. E

AMD RYZEN Threadripper

AMD RYZEN Threadripper 1920x için fiyat en uygun anakart hangisi bilgisi olan arkadfaşlar yardımcı olabilirmi?
  19. E

Rx 5700 vs xt

şu anda bende pc toplamaya çalışıyorum indiri yakalamaya falan çalışıyorum 5700xt alıcam kesinlikte tavsiye edeim çok araştırdım 2070 super ayarında bi kart arada 2000 tl fark var rtx artısı var tabii ki ama o fiyat farkına değmez bence bu yüzden 5700 xt candır
  20. E

Forumdaki 80+ sertifikaları ne işe yarıyor?

bende aktifim ama bende yazmıyor=)
Top Bottom