Arama sonuçları: *

• Users: Eggg
  • Order by date
  1. E

Elektrik Elektronik Müh ders yardım 1. sınıf

Ben lisedeyim sadece baya ilgileniyorum elektronikle.
  2. E

Elektrik Elektronik Müh ders yardım 1. sınıf

Eğer konunun temelini soruyorsan en basitinden: Silikon elementinden yapılmış bir maddeye bor eklerseniz maddede elektron azlığı yani boşluklar oluşur bu bor eklenen kısmı p yanı pozitif yapar. fosfor elementi eklenirse ile elektron fazlası oluşur ve bölge n yani negativ olur. bir n ve bir p...
  3. E

Kurşunu 12v'ye bağlarsam ne olur?

Lehim için çok saçma olur zaten 100tlye ortalama bit havya alınıyor öyle lehim yapamasınız. punta kaynağı için falan diyorsanız laptop adaptörü yeterince güç veremeyebilir akü vs varsa akünün bir kablosunu hedefe bir kablosunu kurşuna bağlayıp dokundurarak yapabilirsiniz youtubede videoları var.
  4. E

İphone 11 alınır mı?

11 daha mantıklı se modelleri alınmaz bence.
  5. E

Cooler Master lite 5 + 500w psu kaça gider?

Başlıktaki iki ürün ne kadara satabilirim? Yaklaşık 9 ay falan kullanıldı 2-3 yıldır kutusunda duruyor. Bir de xpg d30 2x8 3000mhz ram ne kadara gider? Onu da yaklaşık 2 yıl kullandım birkaç yıldır rafta duruyor. 1683451683 Piyasadan çok uzağım kusura bakmayın.
  6. E

Beni Elektrik Çarptı!

Geçmiş olsun. Hiçbir şey olmaz. Yalnız sadece fazdan da elektrik çarpabilir bilginiz olsun.
  7. E

17 Yaş sakal için jilet vurmalı mıyım

Şehir efsanesi. Sakal genetik bir şey jiletlemen sadece kılların uçlarını keskin yapıyor daha çok çıkmasını sağlamaz.
  8. E

Telefonda hayalet ekran koruyucu kullanmanın dezavantajı var mı?

Tanıdığımda vardı bence güzel durmuyor, dikte baksan normale göre parlaklık ve renkler daha karanlık.
  9. E

Dik Durma yeleği önerisi

Spor yaparsan daha etkili ve uzun süreli olur benim hep duruş bozukluklarım vardı spora başlayınca hepsi fark etmeden geçti ki her gün saatlerce kötü pozisyonlarda oturmama rağmen.
  10. E

Ani hareketler ve derin nefes aldığım zaman baş dönmesi yaşıyorum

Bence asıl antidepresan ilaçlar sağlık sorunları yapıyor. Gerçekten ciddi bi hastalığınız yoksa (alzheimer şizofreni gibi) hiç bir zaman kullanılmasını önermem depresyonun ve piskolojik hastalıkların çözümü sorunun kökünü bulmaktır yoksa ilaçlarla sadece kendini uyuşturuyor insan.
  11. E

csgoda kalan 19 günde 5 level atlar mıyım sizce

Ben olsam uğraşmazdım olmaz gibi zaten bir önemi de yok yani kimsenin umrunda değil madalyalar.
  12. E

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

Gerçekten çok üzüldüm bu arada babana söyle kesin. bide kendini aşırı üzme elinden geleni yap bıraktırmak için gerekirse sıkıştır laf al ağzından bir arkadaşı vs özendiriyorsa gidin babanla ailesine vs şikayet edin. 12 yaş ne 12 yaşında çocuk nasıl buluyor sigarayı gidip alacak hali yok...
  13. E

İphone 13 için arka cam koruyucu önerisi

Kılıf al onlar neredeyse hiçbir işe yaramıyor.
  14. E

bu antrenman programı yeterli midir

Benim kişisel düşüncem böyle dağıtmak mantıklı değil haftada 2-3 gün sağlam çalış işte kalori fazlasında olduğundan emin ol ve sadece üst vücut çalışma programın gereksiz sıkı geldi bana.
  15. E

Jawline Çene Kası aleti İşe yarıyormu ?

Fazla işe yaramaz çene hatları vücüt yağ oranıyla alakalı bir şey.
  16. E

Kas için hangi doktora gidilir

Bir hastalığın yoksa gereksiz olur bence. Spor/düzgün beslenme bunun çözümü.
  17. E

5'in 1/6 kez çarpılması ne demek?

6. derece kök 5 oluyor kendin hesaplayamazsın hesap makinesine yazcan. Aslında kök pek hesaplanabilen bir şey de değil hesap makinesi de sayı sallayıp deneme yöntemleri kulllanarak buluyor.
  18. E

iphone 6 şarj çabuk bitiyor aç kapa yapınca artıyor

Batarya değişmesi lazım.
  19. E

Ekran kartın pin kırık mı

kırık değil orjinali öyle
  20. E

İşlemcimin kenarındakı tozları temizleyeyimmi?

Hiçbir şey olmaz.
Top Bottom