Arama sonuçları: *

1. L

Bilgisayar flash dan başlamıyo

Bis dan flash ı seçtim bilgisayarı açmaya çalıştığımda flash okunuyo diyo ve daha sonra normal windows u açiyo
  2. L

Motor almayı pilanlıyorum

Evet 18 i doldurcam bu yaz 1633115676 Ehliyetide yazın alıcam cc sıkıntım olmasın boşuna ilerde tekrar ehliyet almıyım
  3. L

Motor almayı pilanlıyorum

bu yıl sonuna kadar motor almayı planlıyorum aklımda honda cbr 125 var motor fiyatlarını pek bilmiyorum ortalama fiyatı nedir 2. El almak istersem veya sıfır Bana sport motor Naked motor Cros motor fiyatlarını yazabilirmisiniz 2. El almak istesem ne kadara mağal olur ? Başlangıç motoru...
  4. L

Kasa fanları durdu çalışmıyo

Tüm kablolarını söp biraz bekledim gücü boşalttım içindeki ve çalıştırdım normal bi şekilde yandı ve aradan 2 dk sonra tekrar durdu 1632937192 İçindeki gücü boşalttım yeniden açtım aradan 30dk sonra normal bi şekilde çalıştı 2 dk sonra tekrar durdu fanlar ve rgb ler söndü
  5. L

Fanlar durdu rgb lerde söndü tahminimce az elektrik gidiyo tetikleniyo ama ileri geri ypıyo dönmüyo
  6. L

Bilgisayarı açtım 10 dakika falan kendi kendine çalıştı yemek yedim geldim bi peoblem yoktu discord a girdim arkadaşlarla sohbet ediyodum rgb fanların ışıkları söndü ve durdu arada tetikleniyo gibi oluyo ileri geri yapıyo ama ışıkları gelmiyo dünde bi gitti geldi fanlar güç kaynağına bağlı...
  7. L

Bilgisayar toplamayı pilanlıyorum

Örnek verebilirmisin 1 2 tane 1632920957 Veya daha fazla
  8. L

Tamamdır önerilerini bekliyorum
  9. L

https://www.incehesap.com/mortar-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46664/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=46664 Bu sistemi buldum işlemcisini ryzen 5 1600 ü seçmeyi planlıyorum bunun gibi bi sistem önerir misiniz? işlemcisi kötü olmasın ilerde ekran kartı aldığımda takabiliyim...
  10. L

2. el direksiyon seti almayı pilanlıyorum

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-g29-g920-direksiyon-setine-orjinal-direksiyon-standi_pdp_621517245 dediğiniz gibi bi ürün buldum nasıl harici vites alsam uyumlu çalışırmı ?
  11. L

AP7 nin ne olduğunu bilmiyorum 😂 1628502383 900 derecelik doreksiyon önerirmisin ?
  12. L

direksiyon seti almayı pilanlıyorum ama 2 gün sonra keşke daha fazla verip şunu alsaydım diye üzülmek istemem o yüzden fiyat söylemek istemiyorum önerilerinizi paylaşırmısınız bide bu ürün nasıl fiyat performans olarak...
  13. L

sizce hangi marka motor ?

hondanın fiyatları nedir 2. el ortalama ne kadar verilmelidir ?
  14. L

sizce hangi marka motor ?

motor olarak sizce 2. ellerden 125 lik olarak yamaha mı hondamı yoksa farklı bi markamı alınmaz dediniz markalar varsa söylermisiniz ?
  15. L

Yardım HDD bu bilgisayarda gözükmüyor

gayet basit bi çözümü vardı bilgisayarım ı açıp disklerin gözüktüğü yerde beyaz yere sa tıklayınca ordan ekleniyodu oraları karıştırırsan bulursun
  16. L

Motor tecrübeleri olanlar

125 lik motor minimum fiyatı veya meximum fiyatı ne olmalıdır ?
  17. L

pekisenin önerin nedir başlangıç motoru olarak ?
  18. L

max 18 bin
  19. L

125 lik motor almayı düşünüyorum başlangıç olarak ama motor satın almayla ilgili pek bi bilgim yok küçüklüğümden beri motovlog izliyorum seneye 18 yaşıma giricem öneriniz varsa yazabilirmisiniz ?
  20. L

3. tercihdede açıkta kalmışım

ders öğretiyolar ne alaka normal girersen 11 12 de sayısal dersler yok ama notun yüksekse özel bi grup var oraya girersen 11 12 de anadolu gibi görüyosun üniversiteye hazırlanıyosun extra sayısal dersler var meslek lisesinin tek kötü yanı normal liselerden daha fazla ders görüyosun akşam 6 da...
Top Bottom