Arama sonuçları: *

• Users: nadas
  • Order by date
  1. nadas

Yardım Kingston Fury XMP Sorunu

Merhaba, ramim KN-KF436C17BBAK2/16. XMP ayarlarından profil 2yi seçip 3000mhzde çalıştırabiliyorum ama profil 1i seçip 360 deneyince bilgisayar açılmıyor anakart reset atmak zorunda kalıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Anakart da a520m itx-ac.
  2. nadas

Yardım xmp açınca bilgisayar açılmıyor

Evet reset attım teşekkürler. Ram frekansını nasıl yükseltebilirim?
  3. nadas

Yardım xmp açınca bilgisayar açılmıyor

Anakart A520m itx Ram fury 3600 cl17 beast Biostan 3600mhz xmp seçimce bilgisayar açılmıyor 2 kere cmos reset atmak zorunda kaldım öyle açabiliyorum ancak. Yardım edebilirseniz sevinirim.
  4. nadas

İlk bilgisayarımı topladım ama argb sorunu var

Merhaba, çocukluğumdan beri hayalim olan bir oyun sistemi topladım. İlgisini çeken olursa fotoğrafları aşağıdaki şekilde. Fakat bir sorunum var. Raijintek orcus sıvı soğutma ve raijintek fanlar senkronize iken argb özelliği olan psu sadece yanıp sönme efektiyle kendi başına takılıyor. Raijintek...
  5. nadas

Raijintek Orcus ARGB çalışmıyor

https://www.raijintek.com/en/products_detail.php?ProductID=130 Bu controller var. Teknobiyotikten toplayıp göndermişlerdi sistemi. Orcus içinde bu controller gözüküyor ama kasada baştaki linkte attığım controller var. Işıklar çalışıyor ama kafasına göre, kumanda da işlemiyor. Anakart da...
  6. nadas

AsRock A520M-ITX anakarta dikey ekran kartı takılır mı?

https://www.teknobiyotik.com/review/product/list/id/33498/ Ekran kartsız şekilde bu anakartı içeren bir kasa sipariş ettim gelince dikey ekran kartı takmayı düşünüyorum bu anakart slotlarının yerleşimi müsade eder mi? kasa dikey destekliyor.
  7. nadas

Hangi programlama dilinden başlanmalı?

web sitesinde front end kodlama yapmak istiyorsan javascript ve react öğrenebilirsin. javascript programlamaya girişte de rahat bir dil olur. back-end öğrenmek istiyorsan sıfırdam başlayacağın için python öğrenip sonrasında flask ya da djangoyla ilerlemeni öneririrm. Fakat iş imkanları back-end...
  8. nadas

Hangi programlama dilinden başlanmalı?

dil seçerek değil alan seçerek başlamak daha doğru. ilk başta mobil mi web mi backend mi veri analizi mi bunu araştırıp kararlaştırmanı öneririm. bunları araştırırken zaten öğrenmen gereken dili keşfetmiş olursun.
  9. nadas

amazon.co.uk id istiyor ne yapmalıyım?

Evet doğru yazıyorum, kendimden şüphe edip bakarak yazdım hatta :oops:
  10. nadas

amazon.co.uk id istiyor ne yapmalıyım?

Bu adımı nasıl tamamlayabilirim. Seçeneklerden herhangi birine girdiğimde tckn'yi kabul etmiyor. Passportta da expiry date var. Ne yapacağımı anlayamadım.
  11. nadas

6600xt Raijintek Ophion Evo'ya sığar mı

Linkler: GPU: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09C2BN5TL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Kasa: https://www.teknobiyotik.com/raijintek-ophion-evo-white-diket-ekran-karti-montajli-usb-type-c-tempered-glass-mini-itx-performans-kasasi.html Bu ikisini ayrı ayrı aldım ama ekran...
  12. nadas

Donanım arşivi yeni sistem

1650 super üzdü be
  13. nadas

1660 ti olmaz mı :oops:
  14. nadas

mobil uygulama dedi büyük ihtimal hb üzerinden laptop geliyor ama inşallah hazır sistemdir
  15. nadas

LEGO sistem itopyada satışta 6999 TL

rtx 2060'ın 5700den aşağı 2. eli yok sahibindende. bu sistem komple 7 bin tl. baya iyi. da sistemin stoğunu beklerken bunu kaçırdım. da da stok girmedi kaldık ortalıkta.
  16. nadas

LEGO sistem itopyada satışta 6999 TL

stoğa geldi sandım kalbim gümledi. kötü yapmışsınız hocam aynı fiyattan alayım ben canınız sıkılmasın 😂
  17. nadas

8500 tl ekran kartsız mini itx sistem

Hocam masa bu, siyah mı beyaz mı inan ben de kararsızım. Siyah karar vermiştim ama teknobiyotikte raijintek'in siyah kasası yoktu. Beyaz da olur.
  18. nadas

Masamın üstüne koyacağım göze güzel gelsin çok alan doldurmasın diye itx istiyorum. Kasa bu olduğunda ne gibi bir parça iyileşmesi olacak hocam? Anakartta wi-fi desteği arıyorum. Soğutucu ve ramlerin rgb olmasını tercih ederim. Parça önerinizi almak isterim bu kasa için de.
  19. nadas

Bulabilirsem o da... Malesef. İçim el vermiyor ama dolar artmaya başladı bunu da bulamayacağız gibi.
  20. nadas

Merhaba ss'teki parçaları toplayıp 5.000, 5.500 tl civarında 2060 bulup sistem toplamak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Sadece mini itx önerilerinizi değerlendirebilirim.
Top Bottom