Arama sonuçları: *

1. B

Msi b450 m a pro max anakart m2 desteği

Msi b450m a pro max anakartim var m2 ssd alacagim ama nvme veya düz m2 ssd fark eder mi?
  2. B

Social club hesap nasil degistirilir

Arkadasimin hesabindan epicgames den gta 5 e giriyorum yanlislikla social club den onun hesabini seçtim kendi hesabimj actim ordan ama yinede arkadasimin hesabina giriyor ne yapmaliyim
  3. B

Rx570 mi gtx1650 mi

2020 de hazır sistem almistim rx570 ekran kartlı 3 hadta önce driver kurunca beyaz nokta veriyordu itopyaya gonderdin msi a gondermem soylendi tekrar geldi tamir oldu diye sorinum hala devam ediyordu servispointi aradim soyledin usbye goruntuleri atip urunu gondermem soylendi degisim talebi...
  4. B

Anakart bios guncelledim sorun yasiyorum

Msi b450 m a pro max anakart almistim ryzen 5 1600 islemci kullaniyorum ram ise 8x2 16 yapmistim format atma gereği duydum sisteme ve formattan sonra sistem ram in yarisini kullaniyordu yani 7.95 gb ramlarin yerini degistirdim bu sefer 14.9 kullabdi bende ramlardan supelendim birisi tek başına...
  5. B

İtopya garanti takibi nasil

29/01.20 tarihinde itopyadam sistem aldim ekran karti agrizalandi garantiye gonderdim ellerine ulasmis ama garanti takibini nasil yaparim bulamadim huawei kulaklik gonderdim garantiye garanti takibi yapabiliyordum ariza tespitini falan soyluyorlar itopyada varmi boyle bir olay yardimci olan...
  6. B

Msi ekran kartı ve anakartlarin garanti

İyi günler msi ekran kartlarj ve anakartlarin garanti suresi kac yildir acaba ekran kartim bozuldu garantiye gonderecegim 29/01/21 tarihinde alindi o sebepten soruyorum yardimci olan herkese teşekkür ederjm
  7. B

Ekranda beyaz noktalar var

Arkadaşlar biraz önce pc yi actim ve ekranda beyaz noktalar var bu neyden kaynaklanıyor olabilir 2.el olarak aldim karti aldigim adam hic bakim yapmamiz guvenlik etiketi bile ustunde bakimsizliktan olabilirmi furmarka girince bisey olmuyor ama asagiya ss koyacagim artip azaliyor nokta
  8. B

Türknet kac is gununde geliyor

Dsmart internetim vardı tahhut bitti yeniletmedim türknete gececem turknet benim altyapimda türktelekomu kullanıyor dsmartada alt yapi olarak türktelekom vardi kapandi o turk net etiket takmadan modem bilgileri vererek internetim gelirmi yoksa etiket takilmasimi gerekir ve kac is gununde gelirler
  9. B

Corsair vengeance ram garantiye nasil gondelirilir

Herkese iyi gunler Corsair vengeance ram 8 gb ramim bozuldu omur boyuda garantisi var garantiye gondermek istiyorum ama nereye nasil gonderecegimi bilmiyorum bilgisi olan varmı
  10. B

Ekran karti agrizasi

Arkadaslar msi armor rx570 ekran kartim var oyunlarda hic bir sikinti olmuyor ama masa ustunde windows 10 un normal mavi duvar kağıdıbda sol alt kisimda asagiya koyacagim sekilde renkler vad duvar kagidi değiştirince gidiyor bu sorun oyundada gorunmuyor acaba isletim sistemindenmi kasaya takili...
  11. B

Formattan sonra sistemim ram belligi tam gormuyor

Sisteme format attim formattan sonra ram bellegin tamamini görmemeye basladi nedeni nedjr acaba alta resim koydum herkese teşekkür ederim simdiden
  12. B

Anakartik rami daha az goruyor

Elimde gigabyte GA-g33m-s2 anakart var ddr2 8 gb ram destekli ustune 8 gb ram tatik ramlarin sağlam olduğuna eminim ama biosda 6 gb goruyor neden yapar bunu bilgisi olan varmı simdiden yardim eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim
  13. B

PC toplayacağım yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar PC toplayacagim monitörsüz 6500 TL bütçem var işlemci olarak i3 10105f düşünüyorum diğer parçaları ne almalıyım yardimcu olurmusunuz 2.el veya sıfır fark etmez yardımcı olan herkese teşekkürler
  14. B

Google sunucu hatası

Cihazım Xiaomi resmi note 9 global versiyon yaklaşık 2 senedir kullanıyorum telefonu sıfırladım sifirladiktan sonra play storede hesabıma giriş yapamıyorum fotoğraftaki hatayı alıyorum yardımcı olanlara teşekkür ederim
  15. B

Ekran kartı chip tamiri olurmu?

Arkadaşlar bugün Asus gt630 2gb ekran kartima termal macun yenilemesi yapmak için açtım üstündeki macun aşırı derecede kuruduğu için biraz bastırdım tırnakla temizledim sonradan dikkat edince aşağıdaki gibi chipin üstündeki 3 adet direc kopmuş tamiri olurmu yerine başkası takılırmi yardımınız...
  16. B

Monitörde leke var dağılırmı

Ekranda aşağıdaki gibi izler var bu izler dagilirmi ilerde sorun yasatirmi
  17. B

İ5 için anakart önerisi verirmisiniz

Arkadaşlar ben yeni PC toplayacağım bütçem 3100 TL o yüzden eski nesil i5 kullanacam i5 3,4,5,6.nesil kullanmayı düşünüyorum bu nesillerin hepsini destekleyen anakart onerirmisiniz DDR4 olursa sevinirim
  18. B

PC kendi kendine kapanıyor

Arkadaşlar bugün kendi bilgisayarımin ram işlemci işlemci fanini ve power i başka PC de kullandım geri kendi PC mi toplandığımda ise hepsini taktım işlemci fanı sıkıntı yarattı 10 dk fln sürdü takmak taktım ve PC yi açtım ama Windows ekranı geldiği gibi kapanıyor bios ekranında kapanmıyor ve...
  19. B

MSI g41m-p26 Xenon işlemci desteklermi

Arkadaşlar ben MSI g41m-p26 anakart aldım ram ile beraber 175 TL ye elimdede Xenon işlemci var modeli e3040 olması lazım 2 Cekirdek kötü olduğunu biliyorum ama idare etmesi için takıyorum film izleyecem ama bu anakart Xenon işlemci desteklermi ihtimal soylemezseniz sevinirim yardımınız için...
  20. B

Anakart USB port tamiri olurmu

Arkadaşlar arkadaşımın 1000 TL gibi düşük bütçesi var ona o fiyata PC toplamaya çalışıyoruz iyi kötü idare etsin diye bir anakart bulduk ama 2 adet USB port ile ethernet port bozuk tamiri olurmu olursa ona göre pazarluk edip alacağız yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
Top Bottom