Neler Yeni

İ5 için anakart önerisi verirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
Arkadaşlar ben yeni PC toplayacağım bütçem 3100 TL o yüzden eski nesil i5 kullanacam i5 3,4,5,6.nesil kullanmayı düşünüyorum bu nesillerin hepsini destekleyen anakart onerirmisiniz DDR4 olursa sevinirim

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Arkadaşlar ben yeni PC toplayacağım bütçem 3100 TL o yüzden eski nesil i5 kullanacam i5 3,4,5,6.nesil kullanmayı düşünüyorum bu nesillerin hepsini destekleyen anakart onerirmisiniz DDR4 olursa sevinirim
3 ve 4.nesiller ddr3
Mesaj otomatik birleştirildi:

5.nesillerde kasa içn var mıydı emin değilim laptoplardaydı galiba

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
3. nesil ayrı , 4. nesil ayrı , 5. nesil Haswell olarak çıktığından bulunması zor.
6.nesile ayrı.
Tavsiyem 3770 veya 4770 fenan bakın en kötü i7 olarak

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
I7 4770K bulabilirseniz iyi olur. Kendisi zamanın güçlü işlemcilerinden.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

B0ra

80+ Bronze
Saçma sapan niye öyle bir pc topluyorsunuz? İ5 olunca ne oluyor mükemmel mi? Yeni nesil 2.el toplayın daha iyi. 6.nesil bile çok eski yapmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçma sapan niye öyle bir pc topluyorsunuz? İ5 olunca ne oluyor mükemmel mi? Yeni nesil 2.el toplayın daha iyi. 6.nesil bile çok eski yapmayın.
Param olsa yeni nesil toplarım demi

Top Bottom