Arama sonuçları: *

• Users: e_cnr
  • Order by date
  1. e_cnr

TEAM T253X1480G 500 GB SSD Düşük Yazma Hızı - EL Capitan

@Abdullah Hacıgül hocam bir önerin var mı?
  2. e_cnr

@Abdullah Hacıgül Yardımcı olabilir misin lütfen ?
  3. e_cnr

Selam millet, El Capitanı ilk çıktığı zaman konfigürasyon yapmadan aldım. Wrait Prism hediyeli geldi. Çok fazla ses yapıyor. :) Ama asıl sorunum o değil. Team SSD'nin düşük okuma yazma değerleri. Okuma değerleri belki kabul edilebilir. Ama yazma değerleri çok düşük. Bu sorunu nasıl...
  4. e_cnr

EL CAPITAN Servisten Döndü

Hayırlı olsun. Wraith prism işlemci soğutucusu sizde sesli çalışıyor mu? Masaüstünde boş haldeyken işlemci frekansi bir 4200 MHz oluyor bir 3600 MHz oluyor. Bu dalgalanmadan dolayi soğutucu bilgisayar bostayken bile sesli çalışıyor. Ayrıca sabit hızla da değil. Bir hızlanıyor (gürültü baya...
  5. e_cnr

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

O zaman yanlış belirtmişsiniz. Çünkü burada "XFX'in sitesinden" yazmışsınız.
  6. e_cnr

Yanlış biliyorsun. 1750 MHz çıkan ekran akrtı thicc III. https://www.xfxforce.com/GPU/5600xt-vbios kontrol edebilirsin. Linke tıklayınca hata veriyor anlamadım. URL kopyala sekmeye yapıştır şeklinde çalışıyor. edit: yine çalışmıyor link. Linkteki "GPU" yu küçük harfler ile "gpu" yaz. ya arkadaş...
  7. e_cnr

Bende PUBG de sıkıntı yaşıyorum. İlk gün iki kez dondu kaldı reset tuşuyla hayata döndürdüm. Ondan sonra 2 kez PUBG crash verdi. Şimdi ise bir crash daha yedim. Ardından oyuna tekrar girmek için steamden oyunu başlat dedim. En baştaki videonun sesi geldi ama daha oyun açılmadan MAVİ EKRAN :((
  8. e_cnr

Beyler bu kadar darlamaniza gerek yok. Adamları sıkıştırsanız da bir şey değişmeyecek. Sadece sabırlı olup bekliyeceksiniz. Siz sürekli arayıp adamları darlamaniz elinize bir şey geçirmeyecek.
  9. e_cnr

PC alıcamda yardımcı olurmusunuz

Neden?
  10. e_cnr

PC alıcamda yardımcı olurmusunuz

Sistem güzel ama pahalı.
  11. e_cnr

Bilgisayarım ne kadar eder ?

Tebrik ediyorum hocam güzel yan gelir. Yaşadığınız bölge de kalabalık ve işlek bir yer varsayıyorum. Alıcı kişi sistemi eve gelip deniyor mu? Nasıl ikna oluyor 😃
  12. e_cnr

Bilgisayarım ne kadar eder ?

Ava çıkıyorum ne hocam 😁. Nereye gidiyorsun bit pazarı gibi bilgisayar pazarı mı var? Yoksa letgo, sahibinden felan mi?
  13. e_cnr

https://donanimarsivi.com/forum/konu/el-capitan-3600-mhz-cl19-ramlerin-3600-mhzde-cl-16-calitirilmasi.22823/ Bu konuyu tamamen okuyun. Abdullah'in cevabı burada.
  14. e_cnr

Sistem için masa önerisi

Hocam derinlik 45 cm diyor. Minimum 70 cm olması lazım benim için. Ayrıca mimar mobilya yi da incelemiştim baya. Hocam hayırlı olsun. Umarım memnun olursunuz. Ama masa diye aldık beşik çıktı diyenler olmuş. Bu durum beni soğuttu. Masa tablasinin içi bildiğin kağıt.
  15. e_cnr

Bence BIOS update'ten kastettiği anakart BIOS update olabilir. Ekran kartına update yapacaklarını sanmıyorum. Abdullah "yapılmadan gönderilecek, bios update kisinin isteğine göre değişir" demişti.
  16. e_cnr

Sizde ödeme onaylandı mı yazıyor ? Yoksa montaj aşamasında mı?
  17. e_cnr

@Yasir Aykaç sizin sipariş numaranız neydi?
  18. e_cnr

Arkadaşlar adamlar geçen hafta 3 gün çalıştılar. Tek işleri el Capitan toplamak değil. Daha nice sipariş ile uğraşıyorlar. Az sabredin. Bu haftada sipariş kargoya verilmeyebilir. Haftaya kargoya verebilirler. Geç olsun güç olmasın. Hepsini aynı dikkat ve özenle toplasinlar yeter ki
  19. e_cnr

Arkadaşlar hepinize hayırlı olsun. Sistem gelince olduğu gibi mi çalıştıracaksınız yoksa ekran kartı bios update, ram 3600 MHz CL16 geliştirmelerini yapacak mısınız?
  20. e_cnr

Sistem için masa önerisi

Hepsini ezbere biliyorum. Bu dediğim ölçülerde sağlam , sallanmaya model yok. En ucuzlari 550 TL'den başlıyor.
Top Bottom