Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Bende anakartta F50 bios var ekrankartında ise AMD'nin sitesinden en günceli indirdim. Sizce bu performans artışını almış mıyımdır?
Bunu senin daha iyi bilmen lazım değil mi ? :D alman gerekli ama.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Bunu senin daha iyi bilmen lazım değil mi ? :D alman gerekli ama.
İnternet sağolsun testlerdeki oyunlardan sadece CSGO indirebildim. Genel olarak ekran kartı çok yükte 74 dereceye kendini sabitledi arada anlık 75 dereceleri gördü. İşlemcinin maşallahı var kullanım değeri sürekli değişik. Sıcaklıkta ise CSGO da 64e sabitledi arada 67 oldu.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
İnternet sağolsun testlerdeki oyunlardan sadece CSGO indirebildim. Genel olarak ekran kartı çok yükte 74 dereceye kendini sabitledi arada anlık 75 dereceleri gördü. İşlemcinin maşallahı var kullanım değeri sürekli değişik. Sıcaklıkta ise CSGO da 64e sabitledi arada 67 oldu.
CS GO işlemci odaklı kullanan oyunlardan diyebiliriz. ki sıcaklık olarak iyi olduğunu düşünüyorum ancak erkan kartı bi tık yüksek geldi ya bana.

PapaganGülsem

80+ Bronze
CS GO işlemci odaklı kullanan oyunlardan diyebiliriz. ki sıcaklık olarak iyi olduğunu düşünüyorum ancak erkan kartı bi tık yüksek geldi ya bana.
Yarın unutmazsam yine en yüksek ayarlarda her şey açık test yapıp değerleri yazarım. Bu arada lütfen Abdullah Beyin üstüne de fazla yüklenmeyin. Bilgisayarı kargolayıp driver vb. indirip yollamak o kadar kolay olmayabiliyor hele ki böyle bir dönemde.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Yarın unutmazsam yine en yüksek ayarlarda her şey açık test yapıp değerleri yazarım. Bu arada lütfen Abdullah Beyin üstüne de fazla yüklenmeyin. Bilgisayarı kargolayıp driver vb. indirip yollamak o kadar kolay olmayabiliyor hele ki böyle bir dönemde.
Adam napsın yapıyor yaranamıyor yapmayınca neden yapmadın oluyor yapınca isyan ^^ sıkıntılı bir milletiz kul hakkı günah felan umrumuzda olmuyor maalesef ve eline klavyeyi alan güzel güzel her şeyi yapabiliyor..Sözüm meclisten dışarı yapan arkadaşlar kendilerini bilirler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Bende anakartta F50 bios var ekrankartında ise AMD'nin sitesinden en günceli indirdim. Sizce bu performans artışını almış mıyımdır?
Amd'nin sitesinden değil XFX'in sitesinden indirip kurman gerekiyor ekran kartının BIOS update'i için. Şu an ekran kartının çekirdek frekansı kaç gözüküyor GPU-Z'de? BIOS update ile 1750 Mhz'e artacak. Ne yazık ki XFX'in modellerinde bellek frekansında değişim olmadı 12 Ghz'de kaldı.

e_cnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
EMRE
Bende PUBG de sıkıntı yaşıyorum. İlk gün iki kez dondu kaldı reset tuşuyla hayata döndürdüm. Ondan sonra 2 kez PUBG crash verdi.
Şimdi ise bir crash daha yedim. Ardından oyuna tekrar girmek için steamden oyunu başlat dedim. En baştaki videonun sesi geldi ama daha oyun açılmadan MAVİ EKRAN :((

e_cnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
EMRE
AMD'nin sitesinden değil XFX'in sitesinden indirip kurman gerekiyor ekran kartının BIOS update'i için. Şu an ekran kartının çekirdek frekansı kaç gözüküyor GPU-Z'de? BIOS update ile 1750 Mhz'e artacak. Ne yazık ki XFX'in modellerinde bellek frekansında değişim olmadı 12 Ghz'de kaldı.
Yanlış biliyorsun. 1750 MHz çıkan ekran akrtı thicc III.
https://www.xfxforce.com/GPU/5600xt-vbios
kontrol edebilirsin. Linke tıklayınca hata veriyor anlamadım. URL kopyala sekmeye yapıştır şeklinde çalışıyor.
edit: yine çalışmıyor link. Linkteki "GPU" yu küçük harfler ile "gpu" yaz.

ya arkadaş forumun otamatik düzeltmesi yanlış çalışıyor. Bende diyorum hata ne? uğraşıyorum kaç dkdır :)

Son düzenleme:

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Arkadaşlar ben de alıcam ama
Isı sorunu var mı?
Driver sorunu gibi bi durum var mı?
Memnun musunuz?