Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
İnşallah yarın bende aranıza katılacağım.

Herhalde kasa ve boş kutular-dolu kutu ekran kartı farklı farklı kargolanmış.

Şubeye gittiğimde kargolardan sadece 1 tanesinin geldiğini diğerinin gelmediği, yarın geleceğini, gelmeden sadece 1 kargoyu teslim edemeyeceğini söyledi.

Bekliyoruz bakalım yarını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ümit Sefa sunkur
Benim de bugün geldi ama ekrana bağlayınca sinyal yok diyor bu hatayla karşılaşan oldu mu DP ve hdmı ile de denedim çözülmedi

Beratesk1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat eskimez
Kasanın bugün gelmesiyle artık bu kulubün üyesiyim. Ancak stok fanla geldi sistem o biraz moralimi bozdu.
Merak eden arkadaşlar için birkaç bilgi vereyim. BIOS güncel versiyonuyla geldi. Ramleri 3600 mhz ye yükselttim ancak gecikme değerleri ve voltajı şu an için ellemedim. SSD testinde olması gereken değerleri verdi. Sıcaklık olarak ise sadece CS:GO'da 1 saat oynadım en yüksek grafiklerde GPU max 73, CPU Max 71 derece gördüm stok fanla.
Kaç fps ??

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Bannerlord oynuyorum 2-3 saattir ekran kartı sıcaklığı 70-75 arası. İşlemci sıcaklığı da 65-70 civarında. max. ayarlarda 95-120 pfs alıyorum.
Furmark testini de yaptım sistemi kurduğumda açtım oyun inene kadar 3 saat falan çalıştırdım onda da max 75 derece gördüm.
İşlemci stok fanla fakat kasam cooler master mb520.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Pc geldi ama bu seferde monitör yok ortalıkta. Takip numaram da yok valla bu incehesap adamı öldürür.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Bende aranıza katıldım.

Allah utandırmasın

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Cod warzone u da kısaca deneme fırsatım oldu. 1 saat aralıksız oynadım. Her şey açık max ayarlarda:
gpu sıcaklığı max. 77 derece
cpu stok fanla max. 82 derece gördüm.
Fps 95-120 civarı.

Yarın daha uzun süre oynama fırsatım olacak. Bakalım merak ediyorum uzun süre oyunda değerler nereye kadar çıkacak. Oyunu da acayip beğendim müthiş zevkli oyunmuş :)

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Herkese hayırlı olsun alan gelen kullanan herkese :)

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Kasanın bugün gelmesiyle artık bu kulubün üyesiyim. Ancak stok fanla geldi sistem o biraz moralimi bozdu.
Merak eden arkadaşlar için birkaç bilgi vereyim. BIOS güncel versiyonuyla geldi. Ramleri 3600 mhz ye yükselttim ancak gecikme değerleri ve voltajı şu an için ellemedim. SSD testinde olması gereken değerleri verdi. Sıcaklık olarak ise sadece CS:GO'da 1 saat oynadım en yüksek grafiklerde GPU max 73, CPU Max 71 derece gördüm stok fanla.
merhaba ram frekanslarını yükselttim demişsin bunu nasıl yaptığını öğrenmek isterim hangi kaynaktan yaptın yada video veya fotoğraf olarak görsel varmı? bende yapmak istiyorum

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Gökhan
merhaba bende capitan kullanıcıyım 5 günlük 1 kere yeşil ekran hatası aldım oyundayken reset atmadan geçmedi konumda var bunla ilgili ramleri cl16 3600 1.38v yaptım onda kullanıyorum fps artışı sağlıyor ama sisteme zararı dokunurmu bu işlemin ileri yada kısa vadede yada cl19 3600 mü kullanmak gerek defaultte 2600 mhz çalışıyor docp yi açmazsanız
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba RAM frekanslarını yükselttim demişsin bunu nasıl yaptığını öğrenmek isterim hangi kaynaktan yaptın yada video veya fotoğraf olarak görsel varmı? bende yapmak istiyorum

şu konudan yapabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Duysak
xfx ekran kartıyla Siyah ekran sorunu alan tek benmiyim acaba :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173