Arama sonuçları: *

1. Y

playsultan random valorant hesabı

playsultandan random hesap aldım sipariş teslim edildi gözüküyor ve altında bir kod var ilk defa aldığım için ne yapmalıyım bilmiyorum
  2. Y

Bu fotoğrafın net halini nerden bulabilirim

remini diye bir site var fotoğrafı 2-3 kere filtreden geçir tertemiz olur
  3. Y

instagramda tshirt vb satmak istiyorum önerilerinize ihtiyacım var

Merhaba tiktokta gezinirken sürekli karşıma e-ticaretle ilgili videoların çıkması üzerine tshirt benzeri ürünler satmaya karar verdim ma sizden birkaç tavsiye almam lazım -öncelikle vergi işi kafama çok takılıyo (17 yaşındayım) -isim,logo gibi tasarımlarım nasıl bi kişinin tavsiyesine ihtiyacım...
  4. Y

Arabada donusturucu ile ps4 oynamak

Zaten tam 300w veriyirmus
  5. Y

Arabada donusturucu ile ps4 oynamak

Merhaba haftaya tatile gidecegimde her yil yolda canim sikiliyor . Araba icin 1 adet cakmakliktan prize donusturucu aldim 220v cikisi var acaba monitor+ps4 u bu donusturucuye takarsam yolda giderken calistirirsam bir sikinti cikarmi
  6. Y

YKS İÇİN TAVSİYE istiyorum

teşekkür ederim @melidoas6 ve @Rulep
  7. Y

evet 1676462058 11.sınıfta tyt çalışırsam sınavlara nasıl hazırlanıcam yaw tamam aklıma yattı ama sınavlar işi bozuyor açık liseye geçmek isterim ama babam üni kazanamazsan iş bulamazsın diyor
  8. Y

her ders eksik gibi düşünürsem sıfırdan yetişirmi çünkü ben 8.sınıfta 94 ortalama yaptım o gün bu gün çok çalışmıyom 9.sınıfta 83 ortalama 10.sııfta 67 ortalama yaptım ama çok kotu bunlar sıfırdan başlasam yetişirmi birde biraz daha tavsiye verirmisin?
  9. Y

görsel olduğunu düşünüyorum
  10. Y

Merhaba ben 11.sınıftayım 9.sınıf karantina falan bende yok 10. sınıf konularını biliyorum 11.sınıfda azıcık biliyorum zaten 2.döneme daha giremedik ama ben sıfırdan başlayarak önce konuları pekiştirmek istiyorum sonra test çözerek yaz tatilini ve 12.sınıf son 3-5 ayını deneme çözmeyi...
  11. Y

500 gb hdd önerisi ??

sahibinden letgo ve böyle forum siteleri
  12. Y

500 gb hdd önerisi ??

kesinlikle seagate barracuda
  13. Y

yardım pcden youtube girilmiyor

opera varsa vpnle gir bant genişliğini düşürdüler sosyal medya kısıtlaması için
  14. Y

Acil yardım edin aklım karıştı

İnternette EİS yayınlarının test kitapları indirime düşmüş kullananlar varsa ders anlatım föyümü daha iyi yoksa soru bankasımı ? acil cevap lazım !
  15. Y

Farklarını öğrenmem lazım !

Merhaba , Üniversite olarak ODTÜ'ye gitmek istiyorumda ODTÜ KKTC İLE ODTÜ ANKARANIN farklarını bilmiyorum ya da farkları var mı ? , onuda bilmiyorum yardımcı olurmusunuz !
  16. Y

Sizde de YouTube ÇÖKTÜ MÜ

Sosyal medya kısıtlaması getirildi sosyal medya uygulamalarının hepsi durduruldu .
  17. Y

adobe after effect 2020 ile media encoder 2022den çıktı almak

merhaba başlığa yazdığım şeyin aynısı adobe after effect 2020 ile media encoder 2022den çıktı alamıyorum
  18. Y

Öneri Yüksek bütçede artık custom sıvı soğutmalar tercih edilebilir

CUSTOMUN ZEVKİ AYRI AGA BENDE BİRTANE VAR İZLERKEN SAATLER GEÇİYO
  19. Y

Yardım 7.000TL ekran kartı tavsiyesi

AL AL 3050 AL DLSS VAR
Top Bottom