Arama sonuçları: *

1. furkangunes04

(Game Pass) Call Of Duty MWIII Oyun Kilitlendi Çözümü

Millet ne uğraşmış :) Sadece aşağıdaki işlemi yapın tamamdır: Başlat > Ayarlar > Uygulamalar > Yüklü Uygulamalar > Call of Duty karşısındaki üç noktaya tıklayıp Gelişmiş Seçenekler'e girin. Açılan pencerede Durdur, Onar ve Sıfırla butonlarına sırayla tıklayıp işlemlerin bitmesini bekleyin (her...
  2. furkangunes04

Predator Helios Neo 16 PHN16-71-76S8 Detaylı İnceleme Videosu

Merhaba arkadaşlar. Kendi çabalarımla bir inceleme videosu hazırladım. Buyrun: Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-76S8 (NH.QLVEY.004) Detaylı İnceleme
  3. furkangunes04

Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 (NH.QLVEY.004) | Hangi Testleri İstersiniz?

Test için hazırlıklara başladım. Bayağı detaylı test olacak.
  4. furkangunes04

Bluetooth kulaklık ile online fps oynayanlara sorum var

Bana kulak üstü mikrofonlu kablosuz kulaklık lazım. Kulak içi düşünmüyorum. Teşekkür ederim
  5. furkangunes04

Bluetooth kulaklık ile online fps oynayanlara sorum var

Arkadaşlar, fps oyunlarında gecikme fazla oluyor mu? Yani adamın ayak sesini duyduğumda karşımda bitmesini istemiyorum 😅 Ona göre kulaklık bakıyorum. Sırf bu yüzden kablosuz düşünmüyorum ama abarttığım kadar yoksa düşünmek isterim. Not: 1500-2000 lira arası bütçem var.
  6. furkangunes04

Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 (NH.QLVEY.004) | Hangi Testleri İstersiniz?

Bu şekilde yapabilirim. İnceleme yayınlamış mıydınız? Ben her yönünü merak ediyorum. İnceleme yapacağım yakın zamanda. Yaptığım incelemeyi yayınlamayı düşünüyorum.
  7. furkangunes04

Merhaba arkadaşlar. Konu başlığında belirttiğim laptop'u satın almış bulunmaktayım. Testleri gerçekleştireceğim. Ancak sizlerden istek toplamaya karar verdim. İncelememi, paylaşmamı istediğiniz neler varsa yazın. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Dipnot: Satın aldığım laptop'un...
  8. furkangunes04

🔥İndirim Intel ARC A750 8GB 5.683₺ ve A770 16GB 7108₺ 🔥

RTX 3060'ların fiyatını gördükten sonra Intel alınmaz diyorum :)
  9. furkangunes04

🔥İndirim Hepsiburada Fırsatı Çek Kampanyası Başladı

Tudors gömlek kategorisinde 200 lira ve üzerine 20 lira indirim kazandım. Halay ekibine haber verdim.
  10. furkangunes04

🔥İndirim 32GB RAM + i7-12650H CPU + RTX 3050 Casper Excalibur 20.999₺

Ben normalde sizler gibi Casper'ın yanına bile yaklaşmam. Ürün kalitesi çok kötü ancak içindeki bileşenler çok iyi. Rakip firmalarda (ASUS, MSI, Lenovo) fiyat çok daha fazla. Buna para vereceğinize 5-10-20 hatta 30 bin lira ekleyip benzer özelliklerde daha kaliteli ürünler bulabilirsiniz...
  11. furkangunes04

12700H işlemci demişim, özür dilerim; 12650H imiş, düzelttim konu başlığını.
  12. furkangunes04

Merhaba arkadaşlar :) Ürün linki: https://www.trendyol.com/casper/excalibur-g770-1265-dfj0x-b-intel-core-i7-12650h-32gb-ram-1tb-ssd-4gb-rtx3050-freedos-p-311975792
  13. furkangunes04

Bilişim Öğrencisi için 15-20K arası laptop

İyi günler. Bilişim öğrencisi (kodlama, render vs.) için laptop arıyoruz. Önerileriniz nedir? Benim önerdiğim laptop linki: https://www.epey.com/laptop/hp-pavilion-gaming-15-ec2052nt-68n66ea.html Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım. 1665828279 Yazmayı unutmuşum, konuyu...
  14. furkangunes04

Ücretsiz nasıl film indiririm

Takip ettiğim 4 sağlam film indirme sitesi vardı, biri ücreti mukabilinde hızlı indirme olanağı bile sağlıyordu. Hepsi kapandı. Diyeceklerim bu kadar.
  15. furkangunes04

İnterneti sürekli kopanlar - yavaşlayanlar içeri (başıma gelen olay)

Ben türk telekom alt yapısı kullanan bir firmadan vdsl internet hizmeti alıyordum. Ancak sürekli sorun yaşıyordum. Modemem Asus dsl-n16 olduğundan sorunları hep altyapı, firma, sistem kaynaklı düşünüyordum. Sonra arkadaşlarımdan birinden sıfır ayarında başka bir asus dsl n16 modem temin ettim...
  16. furkangunes04

Msi meg ace x570 açılmama hatası

Merhaba arkadaşlar. Mobilden yazıyorum, hatalarımı mazur görün 🙂 Benim 1 yıldır başıma bela olan bir sorun var: Bilgisayar ilk açılışında sorun çıkarıyor. Birkaç kapatıp açmayla düzeliyor. Detaylara gelirsek; gece boyu kapalı kalan bilgisayarı sabah ilk açtığımda ya bios resetlendi diye bir...
  17. furkangunes04

850w üst düzey uygun fiyatlı PSU arıyorum

Arkadaşlar, önerileriniz için teşekkür ederim. 1886 liraya Gigabyte Aorus P850W aldım. Anakart, cpu ve gpu kablolarında ek kapasitör, full modüler, %85'in üzerinde verimlilik, full japon kapasitör, 0 dbi fan modu, 12v kanalından tüm gücü verebilme, dc-dc dönüştürücü sayesinde aynı gücü 3v ve...
  18. furkangunes04

@bythmn @RTX3080Ti Xpg core reactor'ü de takibe aldım. Evet, o da listemde. Ancak teknoloji inceleme sayfalarında ilgili ürünün hiç olmaması şüphe uyandırdı bende. A sınıfı ürün almak isterken, benzer fiyattan B sınıfa hitap eden ürün almak istemiyorum. Örneğin ses konusunda üzecekse böyle bir...
  19. furkangunes04

XPG Core Reactor de üst düzey kaliteli bir ürün ama bana 850w'lık lazım.
  20. furkangunes04

Aorus olmayan modelinde sorun varmış zaten. Aorus'ta sıkıntı yok. MSI'yı takibe alacağım. Düşmesini bekleyeceğim. 3080 ti veya muadili bir ekran kartı almayı düşünüyorum ilerde. O yüzden 850w üzerinde duruyorum. Şuan ki sisteme 700w bile yetiyor. Aslında acelem yoktu. Birkaç ay bile...
Top Bottom