Arama sonuçları: *

1. K

Kıza kahve teklifi red

Soğuk ama böyle bana değil genel olarak kendine yakstirdigi erkeklere genel olarak soğuk davranıyor on yargı var erkeklere karşı çünkü arkadaşı hariç başka erkeklere muhatap olmuyor aldatılma hikayesi anlatti hocamız erkekler işte falan dedi sessizce duydum muhabbet etmeye yeltenenlerden en...
  2. K

Kıza kahve teklifi red

Bı yandanda bunun için erken teklif ettim artık kafama takmiycan hayır dedi bı kere sonuçta
  3. K

Kıza kahve teklifi red

Merhabalar dershanede 3 haftadır hisler beslediğim bir kız var muhabbet etmeye çalışıyorum ama geri dönüş olmuyor işte o anlık sorduğum soruya cevap verip konuyu uzatmiyor neyse 3 gün önce falan istek attim instadan kabul etti oda takip etti st me baktı bende ders programı bahanesiyle mesaj...
  4. K

Dersahne sinir bozucu olay

Ahaha vallahi en sonda bu olucak
  5. K

Hiç bı fikrim yok sırf böyle laubali davranışlardan kaçınmak için özel dersahneye yazıldim şansıma yine aynı şey oldu temiz bir dayağı hakediyorda 3. Hamlesini bekleyeceğim bunu okuyan arkadaşlar sende abarttın ne var alt tarafı diyebilirdiniz ama gerçekten çok bunaldım artık herşeyden bardağı...
  6. K

Öyle bir şey olursa kavgaya girmeme ihtimali olacağını sanmıyorum çünkü o kadar kişinin içinde ben nasıl rezil olmak istemezsem oda ayni dusunecek
  7. K

İnan bilmiyorum bu seferde kendimi ezdirmiycem derken terbiyesizlik yapmaktan korkuyorum çünkü ters bir hareket yapsa bana gerçekten raporlu belgeli sinir hastasıyim ya kendime zarar vereceğim ya ona kendime zarar vermeyi pek tercih etmiyorum
  8. K

Ya hepsi can ciğer kuzu sarma özel ve az kişi varya pek dinlyecegini sanmıyorum idarenin aileme söylesem bu yaşta ailemi çağırmak ne kadar doğru olur 19 yaşında adamım
  9. K

Şimdi illa benden büyükler vardır burda sorun var deprem yaşadım Hatay'da o psikoloji ile yksye girdim ondada çuvalladım anlayacağınız alt üst olmuşum dersahneye yazıldım ilk ders ilk gün hocaları tanımıyorum kimseyi tanımıyorum yanımda orta segment bir kiz oturuyor mat 1 hocası geldi anlatıyor...
  10. K

Yardım 110 Bin TL Altı Sıfır Motor Önerisi

valla sıfır bu fiyata en sağlam bajajdan başka bişey gelmiyor aklıma kanka 1691533537 cf moto kesinkle alma zaten gereksiz pahalı 110 bine sıfır alman imkansız 1691533601 hocam eğer bu cümleyi kuruyorsan gerçekten aklından şüphe ederim hint almayıp çin almak istiyorsun arkadaşım 4.5 aydır 240...
  11. K

10 Bin civarı bisiklet önerisi

vay be hayat bu fiyata yakın sıfır km r25 aldıgımı hatırlıyorum
  12. K

Hakaret ettiğimiz kişi savcılığa verecek?

Kardeşim kimseye kulak asma hiç bir şey olmaz seni korkutmak için yapıyor yok kesin verecek diyorsan yine hiç bir şey olmaz hakaret bile etmememişsin zaten aralarsa yanlsikla güzel yerine yakışıklı dedim de sonrada benzetme yaptım de bundan hiç bir şey olmaz hiccccc merak etme kafana bile takma...
  13. K

6700 Xt Sistem 2. El Fiyatı Nedir

O kadar vaktim yok malesef 10 gün sonra üniversite için taşınıyorum hataydayim ondan pek alıcı yok galiba 1690842455 Takas edebilmek benim için çok daha iyi olur satsam da direkt gidip laptop alacağım zaten
  14. K

Kanka pazarlık bile yapan yok 1690841405 PC hocası 18 bine çıkardı kanka
  15. K

Arkadaşlar sistemime cokmu para istiyorum hiç alıcı çıkmıyor üniversiteye gidicem acil satmam lazjm yada Macbook laptop ile takas etmem lazım evde curusun istemiyorum napacagim İ5 10400f 6700xt MSI 12 GB özel soğutmalı 16 ram 500 SSD Asus anakart 240 hz gaming gamepower monitör Monitöre 6...
  16. K

15 yaşında 150 kiloyum

ilk ay gitti sonrada 5 e düştü 7 5 falan ayda gitti
  17. K

15 yaşında 150 kiloyum

1,87
  18. K

15 yaşında 150 kiloyum

teşekür ederim abi vallahi problemsiz bir hayatım vardı yani bazılar ona hayatmı denir diyebilir ama işte bilgisayar film dizi istediğimi yemek kimseyle iletişim kurmamak hoşuma gitmiyor değildi şuanlık kilo vermenin hep eksilerini gördüm hayatıma sigara dert iş kaygı girmeye başladı daha...
  19. K

15 yaşında 150 kiloyum

orası banada ilginç geldi anlayamadım deri sarkması mevzusu
  20. K

15 yaşında 150 kiloyum

konuyu güncelledim arkadaşlar üstü okuyun
Top Bottom