Arama sonuçları: *

• Users: emrys
  • Order by date
  1. E

AMD ryzen 5 3600x İşlemci mi söktüm geri takmıyorum yardım pls

Allah razı olsun 😂😂 demesen heralde bir yıl uğraşırım buna
  2. E

AMD ryzen 5 3600x İşlemci mi söktüm geri takmıyorum yardım pls

Pc toplayalı yaklaşık 1 sene oluyor termal macunu değişmek için işlemci fanımı söktüm. Fakat geri takmıyorum 3600x İşlemci ayaklarında vidalar yaylı fakat boşta dönüyor dönmüyor. İkinci görseldeki gibi vidalar havada kalıyor anakart değmiyor
  3. E

Laptop önerisi günlük kullanım tez yazmak için

Bütçe 4000 civarı
  4. E

Laptop önerisi günlük kullanım tez yazmak için

Hızlı kolay kullanımı olan tez yazmak için kullanılacak çok yüksek bir ekran kartına ihtiyacı yok oyun oynamak için değil ama uzun bir süre idare et ek orta halli birkaç laptop önerir misiniz link atarsanız sevinirim
  5. E

Çok acil Gigabyte b450 gaming x anakart msi rtx gaming 2060 destekler mi?

😂 😂 😂 Cahillik çok kötü arkadaşlar emek verip cevap veren herkese teşekkürler hallettim
  6. E

Anakarttaki slot bölünmüş ama erkan kartı siyah kısım tek parça 1589036121 Ya ben bir gerizekalıyım teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun
  7. E

Yok uzun siyah kısımdan bahsediyorum resimden anlaşılıyor mu bilmiyorum ama
  8. E

Evet açtım ama clikleri denk gelmiyor böyle üstüne tuttuğumda çentikli olan kısım denk gelmiyor 1589035758 Bakın 1589035835 Bu şekilde sığmıyor 1589035879 Kasam büyük atx destekliyor ekran kartını oturtamıyorum
  9. E

Arkadaşlar parça parça pc topluyorum işlemci uyumunu iyi araştırdım ama ekran kartı uyumayacağımı hiç düşünemedim. Msi rtx gaming 2060 ekran kartım var ve gigabyte gaming x b 450 anakart aldım ve ekran kartını takamadım. Çok büyük geliyor acaba ben mi takamadım yoksa uyumlu mu dğeil yardımcı...
  10. E

Bizdenhesapli guvenilir mi ?

Birkaç gün önce ccorsair spec delta kasa sipariş ettim siparişin hazırlanmasından kargoya verilemsine hepsine mail attılar bilgilendirme iyi 2 -3 gün içerisinde geldi sokağa çıkma yasağı olduğu halde paketleme iyiydi ama kargo firması yurtiçi kargomun kutusu hasarlıydı yine de aldım ama sorun...
  11. E

Yardım İTOPYA 9 GÜJNDÜR ÜRÜNÜ KARGOYA VERMİYOR!

benim de aynı şekilde 23 nisanda ve 25 nisanda sipariş verdim 30unda teslim edilmesi gerekiyordu biri edilmedi diğerine 5 i yazmışlar bakalım onu bekliyorum
  12. E

2000-2300 tl arası anakart ve işlemci önerisi (bundle)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim gerçekten anakart kısmımda kafam karışıyor gaming gigabyte veya msi pro max arasında fiyatı pahalı olan mı iyi yoksa özellikleri değişiyor mu sistemim pahalı açıkcası benim için ve ürünlerde sorun çıksın istemiyorum anakartı basit alma diyen çok insan...
  13. E

Öneri F/P kulaklık önerisi 200 tl bütçe

Kardeşim çok anlamamakla birlikte fiyatı uygun diye aldığım kendi kulaklığımı önerebilirim gamepower medusa 7.1 oyuncu kulaklığı yaklaşık bi senedir kullanıyorum çok rahat günde 10 saat takılı kaldığı oluyor hiçbir şekilde rahatsız etmedi ses kalitesi gerçekten iyi fps oyunları oynuyorum sadece...
  14. E

2000-2300 tl arası anakart ve işlemci önerisi (bundle)

Merhaba yeni pc topluyorum Ekran kartı msi gaming rtx 2060 6gb Ramler corsair (8+8)16 gb 3200 mhz Ssd corsair 480 gb 3480 okuma 2000 yazma Kasa spec delta 550 watt Yaklaşık olarak 5k üstü harcadım ve işlemci anakart olarak anakarta b450 düşünüyorum işlemci de ryzen 5 3600 ben bulamadım ama...
  15. E

MSI PC AEGIS 3 9SC-225TR Nasıl bir PC?

Merhaba ben pc toplamadan pek anlamıyorum dolaşırken MSİ 'n böyle bir pc sine geldim akakçedeki linki bu acaba inceleyebilir misiniz? Bu pc bu fiyata iyi mi yoksa daha iyi pc toplanır mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Akakçe linki...
Top Bottom