Neler Yeni

Öneri F/P kulaklık önerisi 200 tl bütçe

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Gamepower Medusa alabilirsin.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
İndirim bekleyip James Donkey 712 ya da 710 düşünebilirsiniz.

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
James Donkey 710 olabilir

emrys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İclal Çöl
Kardeşim çok anlamamakla birlikte fiyatı uygun diye aldığım kendi kulaklığımı önerebilirim gamepower medusa 7.1 oyuncu kulaklığı yaklaşık bi senedir kullanıyorum çok rahat günde 10 saat takılı kaldığı oluyor hiçbir şekilde rahatsız etmedi ses kalitesi gerçekten iyi fps oyunları oynuyorum sadece yazın çok sıcaklarda terliyorsun bilgin olsun ama aşırı değikd dediğim gibi ses kartı var mici açıp kapatmak için bi bakarsın incelersin​
Trendyolda https://ty.gl/oq1oo6mz6 bu linke ulaşabilirsin daha uyguna da bulursun belki​

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tolgahan Bozkurt
İndirim bekleyip James Donkey 712 ya da 710 düşünebilirsiniz.
James Donkey 712 kullanıyorum ve asla önermem. full ses açtığınızda dışarıya aşırı fazla ses gidiyor kafanızda takılıyken bile. Yanımda insanlar oturmuyor artık

Syinex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Syinex
Dostlarım yeni bir sistem topluyorum sizlerden ricam 200 TL bütçeyle alınabilecek güzel bir kulaklık seslerde sorun yaşamak istemiyorum bütçem malesef ki bu kadar
Snopy Rampage SN-RW4 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklıklığı
kullandım ama mikrofonu test etmedim bu videoda Abdullah abi test ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
James Donkey 712 kullanıyorum ve asla önermem. full ses açtığınızda dışarıya aşırı fazla ses gidiyor kafanızda takılıyken bile. Yanımda insanlar oturmuyor artık
ful ses de kullanabiliyomusun cidden ? yani ful ses de hoparlör gibi bişey oluyor amacın ne ki aga sjbdjs ben windowsdan sesi fulluyorum kulaklikdan da azaltip kullanıyorum sorunsuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tolgahan Bozkurt
ful ses de kullanabiliyomusun cidden ? yani ful ses de hoparlör gibi bişey oluyor amacın ne ki aga sjbdjs ben windowsdan sesi fulluyorum kulaklikdan da azaltip kullanıyorum sorunsuz
Hocam para verip almışım o kadar full seste de kaliteli olsun istiyor insan 😄 Arkadaşımda logitech g332 var nerdeyse aynı yükseklikte ses veriyor ama taktığında ne bana ses geliyor ne benden ona.712 tam tersi ne dışarıyı tam kesiyor ne sesi tam tutuyor

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam para verip almışım o kadar full seste de kaliteli olsun istiyor insan 😄 Arkadaşımda logitech g332 var nerdeyse aynı yükseklikte ses veriyor ama taktığında ne bana ses geliyor ne benden ona.712 tam tersi ne dışarıyı tam kesiyor ne sesi tam tutuyor
Hocam g332 ile 712 arasında mikrofon farkı olarak çok fark var mı sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom