Neler Yeni

Bizdenhesapli guvenilir mi ?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

emrys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İclal Çöl
Birkaç gün önce ccorsair spec delta kasa sipariş ettim siparişin hazırlanmasından kargoya verilemsine hepsine mail attılar bilgilendirme iyi 2 -3 gün içerisinde geldi sokağa çıkma yasağı olduğu halde paketleme iyiydi ama kargo firması yurtiçi kargomun kutusu hasarlıydı yine de aldım ama sorun yoktu neyseki siz öyle bi durumda almayın paketleme köpük vs desteklenmişti ondan sorun olmadığını düşündüm. psu ve kabloları montajlamış içinden geçirmişlerdi o yüzden gerçektne beğendim bundna sonra da alışveriş yaparım

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Birkaç gün önce ccorsair spec delta kasa sipariş ettim siparişin hazırlanmasından kargoya verilemsine hepsine mail attılar bilgilendirme iyi 2 -3 gün içerisinde geldi sokağa çıkma yasağı olduğu halde paketleme iyiydi ama kargo firması yurtiçi kargomun kutusu hasarlıydı yine de aldım ama sorun yoktu neyseki siz öyle bi durumda almayın paketleme köpük vs desteklenmişti ondan sorun olmadığını düşündüm. PSU ve kabloları montajlamış içinden geçirmişlerdi o yüzden gerçektne beğendim bundna sonra da alışveriş yaparım
Bilgilendirme icin tesekurler

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,183
İsim
Sarp Yılmaz
Son zamanlarda çok karsima cikti alisveris yapan kisiler bilgi verebilirmi ?
yani alişveriş yapmadım fakat güvenilir gibi olumlu yorumlar var ve siteye birazcık bakılınca özenli güvenilir gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom