Arama sonuçları: *

1. Y

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Dareu EK75 kullanıyorum. Bu keycap uyumlu mu acaba bilginiz var mı?
  2. Y

🔥İndirim ConnectGame Dareu Ürünleri

EK75 nasıldır bilgisi olan var mı acaba? Bütçeme en uygun o görünüyor.
  3. Y

🔥İndirim Akko 3068B Klavye | 68 Tuş | RGB | Jelly ve Speed Switch seçeneği | Büyük Enter'lı| 1400 TL

1421 TL gösteriyor bende de. Ah bi de taksit imkanı olsa Akko klavyelerde hemen alıcam.
  4. Y

Yardım İş Değişikliği Hakkında Fikirlerinize İhtiyacım Var...

Şuanki işinizi bilmiyorum ama İK da pek stressiz bir iş sayılmaz. Bordro işleri, personel özlük işleri vs. Bir miktar hukuk bilgisi de ister, yapacağın bir hata çalıştığın şirkete ceza olarak dönebilir veya yanlış hesaplanan bir bordro ilgili personelle sorun yaşanmasına sebep olabilir...
  5. Y

🔥İndirim HyperX Pulsefire Raid 699TL

G300s den buna geçmeye değer mi?
  6. Y

AİDATSIZ KREDİ KARTI

Onu iptal edip aidatsız kart verirler o konuda sorun çıkmaz ama aidatsız kartlar genelde taksit yapmıyor veya daha az taksit yapıyor. Puan da kazanamıyorsunuz, kampanyalara dahil olamıyorsunuz vs.
  7. Y

🔥İndirim 🔥🔥Amazon Kasım İndirimleri Başladı🔥🔥

Gerçekten indirim olan mekanik klavye önerisi yapabilecek var mı? Blue switch sevmiyorum red switch olabilir. Aslında Akko'nun cream yellow switchleri çok hoşuma gidiyor ama biraz pahalı gibi.
  8. Y

Neden hâlâ Atatürk'ü sevmeyen var?

Türk olmayanların sevmemesi normal.
  9. Y

Hikayesi güzel ve sürükleyici oyun önerisi

Cyberpunk 2077, oynamadıysan Batman serisi şuan 15TL.
  10. Y

Steam'den almayı düşündüğüm oyunlar?

Indie oyunlar daha pahalıya gelecek ama AAA ve benzeri oyunlarda çok fiyat farkı olmaz. Hatta steamin tavsiye ettiği fiyatları uygularlarsa ufak da olsa şuankinden daha ucuza gelebilir.
  11. Y

Vozol 10k aroma seçimi.

red mojito veya blue razz ice tavsiye ederim.
  12. Y

🔥İndirim Reebok Akıllı Saat 479₺

Ara yüzde gezinme 15fps videoya bakarsanız.
  13. Y

Yardım Erkek Kalıcı parfüm önerisi lazım

Hocam bu tarz ürünler özellikle bizim ülkemizde lüks ürünler. Dolayısıyla pahalı olması normal.
  14. Y

Bence de bakmanda fayda var. O yoksa bile hoşuna gidecek başka parfümler de olabilir.
  15. Y

Yani ben her seferinde deneyip aldım oradan.
  16. Y

Boyner'de vardır bence ben genelde oradan alırım parfümleri. En yakın mağazaya telefonla sorabilirsin.
  17. Y

Ben bilindik yerlerden alınması taraftarıyım. Şimdi baktım Sephora'da 60ml 3bine geliyor 100ml 4.105 TL. Yine de bir mağazaya gidip kokusuna bak hocam eğer hiç bilmiyorsan. Beğenmezsin falan şimdi az paralar değil bunlar.
Top Bottom