Arama sonuçları: *

1. S

battlefield 3 could not activate hatası

hayır vaz geçtim artık lanet oyundan
  2. S

Sistem ve parçalar tahmini ne eder satmayı düşünüyorum

Sıfır fiyatı tabii ki isteyecek halim yok ama sen 17 dersen oda başka bişe 1690807884 Ya laf ebeligi yapma boş boş hadi kardeşim
  3. S

hani bana bul 16 17 civarı monitör olacak klavye mouse kulaklık ayrıyeten nzxt kasa flan 1690804914 ayrı derken ıkı kasa degıl kasa nzxt olacak ben iki tane kasa verecem biri sıfır 3000 e yakın fiyatı
  4. S

kardeşim sacede ekran kartı 13 civarı ne 17 si tamamen baktın mı parçalara
  5. S

Nzxt kasa-sıfır 3060ti-sıfır 1 aylık ryzen 5-5600-sıfır 1 aylık diger parçalar kullanılmış
  6. S

artık sarmıyor komple satacam pc yı
  7. S

*AMD Ryzen 5 5600 4.4ghz (SIFIR) *Asus Dual Rtx 3060Ti 8gb (SIFIR) *LG 24GN650-B 144hz 1Ms Monitör *Asus B450M-K II *XPG Gammix D30 16GB (8+8) 3000 MHz CL 16 *Patriot Burst 480 GB 2.5” SSD *Sharkoon SHP V2 650W 80+ *Sharkoon Lit 100 ARGB Oyuncu Kasası *Corsair SP120 RGB ELİTE FAN (3 adet)...
  8. S

işlemci değişimi sonrası fps degeri aynı kaldı

arkadaşlar ekran kartım geldi buğün bu ara pekte zamanım yoktu diye eski ekran kartı ile denemekten vaz geçtim yeni ekran kartını direkt takıp format atıp herşeyi yeniden kurdum ilk başta cs:go da yine aynı fps i aldım (350-400) sonra konsola fps sınırlamasını kaldıran kod yazdım şuan 500-700...
  9. S

Ayarların resmini mi çekeyim yoksa hepsini kayıt edebilecegimiz bi yöntem varmı
  10. S

Arkadaşlar rica ediyorum birbirimize kırıcı sözler söylemeyelim deneyip sonucu yazacam burdan ekran kartım geldi ama takmadan bi formatlayıp deneme yapacağım bakalım düzelme olacak mı 1689849233 Teşekkür ediyorum 1689849451 Bıos güncellemesi yapmıştım ama sonuç alamadım ama şimdi yeni ekran...
  11. S

Aslında eski ekran kartıyla deneyeyim dedim çözüm olacak mı diye
  12. S

ram artışınıda yaptım bıos güncelleme sonrası tekrar açılan bıos ekrandan yapılıyor hatta yanlış hatırlamıyorsam 1689719766 tamamdır onuda deneyeyim
  13. S

cs:go da mesela ayarlar düşükte aynı ayarlar falan her şey aynı ama fps aynı
  14. S

sadece işlemci değişiminde yapılan işlemleri youtubeden bakarak yaptım bıos güncellemesi yapılması yetiyor diyorlardı
  15. S

anladım yani güçlü bir ekran kartıyla beslemek lazım ki versin fps
  16. S

3060 tı gelsin bakalım artış olacak mı merak ediyorum yani demenize göre olacak
  17. S

tam olarak anlamadım neden kullanım düşer mesela yeni sıfır işlemci aldım değiştim sonuçta
  18. S

evet ekran kartım 1650 super 3060 ti aldım ama daha gelmedi takmadım onunda etkisi var mı diye düşünüyordum 1689718468 bende sağdan soldan öyle duyduğum için şaşırdım fps artışı bekliyordum açıkçası 1689718495 1650 super phoenix 4 gb
Top Bottom