Arama sonuçları: *

1. Deniz Baran

Laptop Çözünürlük Değişmiyor.

nvidia denetim masasından düşürmeyi dene
  2. Deniz Baran

LoL 2li mod ne zaman TR serverına gelecek ???

Arkadaşlar LoL ün yeni oyun modu olacak 2v2v2v2 arena oyun modu çıktı fakat henüz ülkemize gelmedi yani sunucuya henüz gelmedi ne zaman geleceğini veya gelip gelmeyeceğini bilenler varsa açıklayabilirse çok iyi olurdu.
  3. Deniz Baran

Laptop Çözünürlük Değişmiyor.

Oynamak istediğin çözünürlük kaç laptop un çözünürlük kaç
  4. Deniz Baran

Hp Victus16 FPS Drop

Bendede 3060ti ekran kartı var masa üstü fakat ultra ayarlarda bende 60fps civarı alıyorum şuanda oyunu ilk yüklediğimde 20fps alıyordum yanlış hatırlamıyorsan nvidia experience uygulamasından optimize grafik ayarlarını kullandıktan sonra düzelmişti tabi oyunun kendisindede bir optimizasyon...
  5. Deniz Baran

LoL ikili oyun modu ne zaman tr server ına gelecek ?

Arkadaşlar LoL ün yeni oyun modu olacak 2v2v2v2 arena oyun modu çıktı fakat henüz ülkemize gelmedi internetten araştırsamda bulamadım ne zaman geleceğini aranızda bilen varmı
  6. Deniz Baran

Ekran kartı önerin lütfen

Ryzen 5 3600 16gb ram ripjaws msi b450m anakart
  7. Deniz Baran

Ekran kartı önerin lütfen

Arkadaşlar ortalama 7000 tl ye kadar sınırım var bana önerebileceğiniz mümkünse RTX 8-10-12-16 gb lık ekran kartları varmıdır RX veya RTX fark etmez sadece mümkünse RTX 1676150012 Arkadaşlar daha ucuzda olabilir hatta ne kadar ucuz olursa o kadar işime yarar
  8. Deniz Baran

Yardım forza horizon 4 donma sorunu (çözebilecekler yazsın lütfen)

bios güncel mi bilmiyorumda ramlar de sıkıntı yok
  9. Deniz Baran

kulaklığım takılı fakat takılı değil diyor

jak girişini bi kontrol et istersen benim bilgisayarımada olmuştu sonrada girişin bozulduğunu anladım ve usb jak dönüştürücü alıp kullandım
  10. Deniz Baran

Yardım forza horizon 4 donma sorunu (çözebilecekler yazsın lütfen)

şimdi arkadaşlar ben bu oyunu uzun zamandır oynuyorum hatta 200+ saatim var fakat son birkaç haftadır oyunu oynarken bir anda donma oluyor ve beklesemde düzelmiyor ses geliyor fakat kendini tekrarladığını düşünüyorum çünkü aracımın yanındaki başka bir aracın sesi veya korna sesi duyulmuyor...
  11. Deniz Baran

Oyun arkadaşı arıyorum?

bulmada iyi şanslar
  12. Deniz Baran

Niye Erkekler Günü Kutlanmıyor?

çünkü erkekler gününü yanlış söylemişler erkekler günü yılın 364 günü devam etmektedir bu sebepten her gün kutlamak gereksiz olduğundan hiçbir zaman kutlanmaz
  13. Deniz Baran

Bu saatte gürültü yapan komşuya ne denir?

onlardan ses kesildiği yani uyudukları zaman duvar yada tavanın arasına temas edecek şekilde tam yatak odasının tarafından hoparlör koyup sos ses phonk aç ne zaman aynı şeyi yaparlarsa o gece bunu uygula hatta kapılarını çalıp kaçadabilirsin bu saatte kim geldi ki diye tedirgin tedirgin ve...
  14. Deniz Baran

Aşk tavsiyeleriniz alalım abiler

4 yıldır tek bir kızı sevdim onun için ölmeyi göze alacak kadar sevdim sonra o beni parmağında oynattı kızlar böyledir ona apple watch almak için ekran kartımı satacak kadar çok sevdim onu ama önceden ben istediğim için yapıyorken şimdi o istediği için yaptığımı fark ettim beni kullanmaya...
  15. Deniz Baran

Öneri saphire amd radeon rx 6500 xt 4gb

4gb yeni nesil oyunlar için yeterli değil bendede 1050ti var cidden yetmiyor bence 6 veya 8 gb lik bir ekran kartı bak ama fiyatı iyi eğer satmak içi vs alacaksan
  16. Deniz Baran

The forest tarzı oyun

bir arkadaşımla raft ı bitirdim harika oyundu yeri gelince gerilim yeri gelince huzurlu yeri gelince eğlenceli bir su üstünde hatta kalma oyunu insanlığın sonu fln harika oyun bence pişman olmazsın 3 kişiden fazla kişiyle oynamanı önermem iletişim ve karar sıkıntısı oluyor onun dışında 2-3...
  17. Deniz Baran

5 bin tl ye telefon önerisi ve relefon seçimi

istersen birkaç vivo marka telefonda bak belki listeye eklemek isteyebileceğin olabilir
  18. Deniz Baran

Çözüldü✓ Monitör Tavsiyesi (2500-3000 TL )

aga monitör önemli bir şey bana sorarsan biraz daha koy rampage in 27 inc monitörleri var çok iyi görüntü kalitesi var 4k videoları izleyebiliyorsun hatta 8k bile açıyor ama 8knın 8k olduğundan tam emin değilim yalan söylmek istemem 2 yıldır bende var kullanıyorum henüz ölü pixel bile yok çizik...
  19. Deniz Baran

Yardım Linkteki laptop un vram i kaç ?

kısaca oyun oynayamayı düşünüyorsan alma max cs oynarsın
Top Bottom