Neler Yeni

Yardım forza horizon 4 donma sorunu (çözebilecekler yazsın lütfen)

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Deniz Baran İpek
şimdi arkadaşlar ben bu oyunu uzun zamandır oynuyorum hatta 200+ saatim var fakat son birkaç haftadır oyunu oynarken bir anda donma oluyor ve beklesemde düzelmiyor ses geliyor fakat kendini tekrarladığını düşünüyorum çünkü aracımın yanındaki başka bir aracın sesi veya korna sesi duyulmuyor sadece donmadan önce son çıkan ses kendini tekrarlıyor ve bu sorun ben oyunu ne zaman oynarsam oluyor bazen 5. dakikada bazen 30. dakikada oluyor daha önce hiç olmamıştı oyun güncel ekran kartı sürücümde güncel

noise53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
hakkı bayhan
Instagram
enesakmehmt
Steam
Spawn53
Twitter
Bro4ken
oyun normal hd yemı yüklü ssd mı hd lerde yükse okuma hızı nedeniyle sorun çıkarıyor

Cihangir

80+ Gold
bu sorun bendede oldu durduk yere oyundan da atıyor konu açtım bazı kişilerdede bu sorun vrmış genel sorun diyolar 1 ay öncesine kadar böyle bi sorun yoktu

Kaporta Eray

80+ Bronze
Hocam bende buna benzer bir sorun yaşıyorum okur musun konuyu

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Emre
hocam ram ile felan alakalı değil son güncelde nvidia kartların çoğunda var amd arkadaş var onda yok mesela bende de 3050ti var bende de aynı sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir anda durup oyundan atma vs
Bendede 1050ti var aynı şekil donup oyundan atiyor

QRuder

80+ Silver
izlenimlerime göre çoğu nvidia kartta var, nvidia nın kendi driveri ile alakalı değil çünkü son çıkandan 2 öncesini ve 3 öncesini indirdim aynı problem var

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yunus
şimdi arkadaşlar ben bu oyunu uzun zamandır oynuyorum hatta 200+ saatim var fakat son birkaç haftadır oyunu oynarken bir anda donma oluyor ve beklesemde düzelmiyor ses geliyor fakat kendini tekrarladığını düşünüyorum çünkü aracımın yanındaki başka bir aracın sesi veya korna sesi duyulmuyor sadece donmadan önce son çıkan ses kendini tekrarlıyor ve bu sorun ben oyunu ne zaman oynarsam oluyor bazen 5. dakikada bazen 30. dakikada oluyor daha önce hiç olmamıştı oyun güncel ekran kartı sürücümde güncel
Sıcaklıklar nasıl?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,665
Üyeler
158,162
Son üye
cakabureizz
Top Bottom