Arama sonuçları: *

1. G

Rx 570 satıp RTX 3050 almak

Daha muhabbetine yazan olmadı bekliyorum :D
  2. G

Rx 570 satıp RTX 3050 almak

Bendede Rx570 var 6500'e koydum dünden beri 3 kişi yazdı :)
  3. G

Ultra Fast Boot Açık Olduğundan BİOS'A Girilmiyor

Gerek kalmadı cmos pinlerinden hallettim
  4. G

maalesef gigabyte'da öyle bir uygulama yok msi'ın var ancak desteklemiyor. 1643390364 Kurduğum cihaz uefi desteklemediği için başka şekilde kuruldu.
  5. G

B450M S2H Anakartta ultra fast boot açık olduğundan açılışta boot menüsü gözükmeden direkt windowsa geçiyor.Windows'um UEFİ değil yani shift+yeniden başlat işe yaramıyor yardımlarınızı bekliyorum.
  6. G

B450M S2H Wraith Max soğutucu RGB olarak yanmıyor

Bende burlardan yardım aldım hocam kurarken kablo takma biçimim doğru ancak fast boot açık olduğu için biosa giremiyorum muhtemelende sorun bios kısmında teşekkürler.
  7. G

B450M S2H Wraith Max soğutucu RGB olarak yanmıyor

Wraith Max soğutucunun RGB olarak çalıştığını biliyorum. internette örnekleri var ancak B450 S2H anakartta çalışmıyor. desteği var diye biliyorum. Wraith Max'ın yanında çıkan RGB kablosunu anakarttaki led_cpu girişine taktım ancak sadece kırmızı olarak yanıyor. kablonun yönünü değiştirdiğimde...
  8. G

SQL Server İçin Yardım

Gerek kalmadi hallettim
  9. G

SQL Server İçin Yardım

SQL bilgisi olan arkadaşlardan birinin acil yardımı lazım.
  10. G

Gamepower Air Turbine Nasıldır?

https://www.incehesap.com/gamepower-air-turbine-RGB-fan-fiyati-46159/ Ürün bu daha öncede açtım konuyu boş yapıp gitti bir arkadaş.Sadece bu fan kitini alıp kullanan biri varsa yardımcı olsun istiyorum kasamda yeterli fanlar var ek olarak bunları hava akışı ve hoş gözükmesi için almak istiyorum...
  11. G

Pascal programı yardım!!!

1. Soru= Dışarıdan bilgisayara iki adet sayı girişi yapılmaktadır. Birinci sayının %20 si ile ikinci sayının %10 unu toplayan programın algoritmasını yazınız. 2. Soru= Dışarıdan bilgisayara sürekli olarak sayı girilmektedir. Durma koşulu verildiğinde girilen sayıların en büyük ve en küçük...
  12. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Beni yanlış anlıyorsunuz. Aldığım corsair fanlar ön panelde ve rgb'siz kasanın ön paneli kendin rgb'li zaten üst panelde boşluk var orayı doldurup RGBLİ BİR ŞEKİLDE HEM IŞIK OLSUN ÜST PANEL HEMDE AZDA OLSA HAVA ÇIKIŞI YARATSIN ALACAĞIM FANLAR demek istiyorum.Bu yüzden konu açtım ki kullanan...
  13. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Kasamın önünde 3 adet yeni aldığım corsairin fanları var bunları renk olsun diye almayı planlıyorum azda olsa üstten hava çıkışı sağlarlar hem
  14. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Sharkoon RGB LIT 100
  15. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

B450M S2H
  16. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Dediğinizi pek anlamadım bütçem sınırlı şuan o yüzden bu ürünü almayı düşünüyorum
  17. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Selamlar arkadaşlar ürün bu: https://www.incehesap.com/gamepower-air-turbine-rgb-fan-fiyati-46159/ Sizce fiyatına göre iyi mi? hafif bir soğutması ve rgb açısından fazlasıyla renkli ve birçok modu olması benim için daha önemli yeterince güçlü fanlarım var şuan kasamda çünkü. Eğer kullanan varsa...
  18. G

Parça uyumu ve performans nasıl sizce?

Çok uygun fiyata geldi neredeyse 400w fiyatına o yüzden 650w aldım öneri içün teşekkürler 👍
  19. G

Parça uyumu ve performans nasıl sizce?

Dostlar selamlar uzun süredir araştırıp parçalarını topladığım bilgisayarımı yakında kurucam sizlere sorum her şey uyumlu olmuşmu ve performans değerleri şuanlık iyi mi? Not! Daha sonra Rx 570 4Gb ekran kartı eklenicek! #Sharkoon RGB-LIT 100 USB 3.0 RGB ATX Mid-Tower Gaming Kasa #James Donkey...
Top Bottom