Arama sonuçları: *

1. bahtsizbedevi23

Böyle ders çalışmak verimli olur mu

Şimdi benim normal çalışma planım uyandığım saat ile öğlen 12 ye kadar 2 saat öğlen 12 den akşam 6 ya kadar 3 saat akşam 6 dan gece 12 ye kadar 3 saat toplamda 8 saat olarak ayarlı ama gün içerisinde çok fazla isim çıkıyor sürekli masa başından kalkmak zorunda kalıyorum 4 saat anca çalışıyorum...
  2. bahtsizbedevi23

English Home kahve makinesi çalışmaya başlamıyor

Mutfak tezgahindaki primleri takıyorum beyaz ışık yanıyor tuşa basıyorum kaynamaya başlamıyor ordan çıkarıp başka bir prize taktım beyaz ışıktan kırmızı ışığa geçiyor ama yine kaynatmiyor. Hazneye fazla yada az su koymadım verilen sınırlar kadar koydum
  3. bahtsizbedevi23

Tek bir priz ile bu kadar cihaz kullanabilirmiyim

Duvardaki prize bir üçlü priz takip fiber modemi (2 fişi var) ve bir üçlü priz daha takip Bilgisayarı ve 50wattlik subwooferi ve kalan bir tanesi ile de telefonun şarj makinesini takmayı düşünüyorum sorun olur mu
  4. bahtsizbedevi23

Türktelekom fiber modem arayüzüne nasıl giricem

Normalde kullanici adi admin şifre turktelekom yazar girerdik ama olmuyor turknet abonesiyim turknet yazdım yine giremedim Modem Türktelekom Zte modeli
  5. bahtsizbedevi23

Sanki bu kalemden sadece 1 tane üretilmis

Geçenlerde bir 07 uçlu kalem aldım rastgele ucuz bir kalemdi kullanmaya başladıktan sonra çok beğendim alıştım birkaç gün içinde sinirlendim birine fırlattım kalem paramparça oldu. Kalemi aldığım mağazaya gittim kalem yok bitmiş. Ne zaman gelecek diye sordum 1 hafta dediler 1 hafta sonra gittim...
  6. bahtsizbedevi23

Anlam veremediğim olay ben mi suçluyum?

Sevdiğim bir arkadaşım vardı o baska takimli ben baska takimliyim normal herkes gibi oda bende takım maç kazandığında paylaşım yapardık. Tabi o biraz daha küfürlü imalı paylaşımlar yapıyordu ben sadece maç sonu skoru paylaşıyordum. Ben onun paylaşımları üstüme alinmiyordum tabi ama bir defa beni...
  7. bahtsizbedevi23

İlk defa bu konuda tavsiye istiyorum

Taa ilkokulda görüp sevdiğim bir kız vardı tabi o zamanlar yaşım küçük ve ilkokulda böyle aşk işleri bana mantıksız geldiğinden pek kurcalamiyordum kafamı ama kızla arkadaşlığım vardı normal bir şekilde. Ortaokula geçtik vs artık tam ergenlik zamanları ben hâlâ o kızı seviyordum ve aklımdan...
  8. bahtsizbedevi23

Ysk sonuç neden hala açılmadı

Önceden seçimden bir gün sonra ysk sonuçtan oy kullandığımız sandık sonuçlarına bakıyorduk ama 31 mart seçimlerinin üstünden neredeyse 20 gün geçti hala ysk sonuç sitesi açılmadı. Açılması için malum partinin yüzde 70 üzeri oy alması gerekli herhalde
  9. bahtsizbedevi23

Telefon ekranını Laptop ekranından kullanmak

Bu ara aile evinden uzaklaştım ve internetim çok az telefonumda prime videodan yüklü diziler var bunları zaten pcye atamıyorum ama ben bunları pcde izlemek için telefon ekranını internet olmadan laptopa nasıl yansıtabilirim. Elimde typ-c den type-c ye kablo var. Başka bir kablo gerekiyorsa alıp...
  10. bahtsizbedevi23

Ev kiralamak için hangi belgeler gerekli

Evi kiraya vermek için kira sözleşmesi haricinde hangi belgeler gerekli
  11. bahtsizbedevi23

Vestel Smart Tvden nasıl ulusal yayın izleyebilirm

Televizyona anten bağlı değil sadece YouTube, Prime video falan için kullanıyoruz. Bugün süper kupa maçını televizyondan izlemek istiyorum ama ne tarayicidan atv canlı yayın acabiliyorum ne atvnin kendi uygulamasından canlı yayın açabiliyorum. İnternet hızım 75mbps ve kabloyla bağladım...
  12. bahtsizbedevi23

Oy kullanmak için bu kadar masrafa deger mi

Depremden dolayı ikametgahimin olduğu yerden uzakta yaşıyorum. Gidip oy kullanmam için toplam 500 TL yol parası vermem gerekiyor zaten öğrenciyim 1 TL nin hesabını yapıyorum oy vereceğim adayında 5 senede bana 500 TL kazandırmayacaginı tahmin ettiğim için oy kullanmaya gitmeyecem. Yani bizi...
  13. bahtsizbedevi23

Ak parti neden her secim pusulasinda 1. sırada

Her kurada 1. olduğuna inanacak kadar saf biri yoktur herhalde. Bu duruma ses çıkaran kimse yok bari göz önünde yapmayın diyen yok. Benim için seçim yapmak çok hassas birsey ve oy kullanabilmem için herseyin adil bir şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Kazanmak için kendisini 1. Sıraya en büyük...
  14. bahtsizbedevi23

Ses kalitesini nasil düzeltebilirim

Logitech z313 hoparlör var telefona takınca müzikler parazit cızırtı olmadan güzel ses veriyor telefonda dolby var. Pc bağlayınca daha gür yüksek bir ses veriyor ama cızırtılı şekilde ve telefon gibi düzeltmiyor müziği bunu ayarlayacak program var mı ne yapmalıyım
  15. bahtsizbedevi23

Iddia oynayanlara merak ettigim bir soru

Ben daha önce hiç oynamadım ama gördüğüm kadarıyla belli bir parayı A takımı kazanır diye basıyorlar falan genelde kaybediyorlar. Mesela diyelim 3000 TL paranız var 1000 TL A takımı kazanıra 1000 TL B takımı kazanira 1000 TL beraberliğe bastınız. İllaki bir kazanç olacaktı bu kazanç diğer...
  16. bahtsizbedevi23

Deprem bölgesinde evde oturmak

Suanda depremde çok fazla yıkım olan bir binada oturuyoruz karşıdaki 2 apartman ve bizim oturduğumuz apartman haricinde geri kalan hepsi dümdüz tarla gibi olmuş kepçeler o yıkılan binaların temelini kazıyor demirini falan çıkartıyor ve kepçeyle her vurduğunda bizim binada artçı deprem olmuş gibi...
  17. bahtsizbedevi23

Android telefondaki 15 gb sistem verisini sifirlamadan nasil silebilirim

Babamın telefonunun hafızası 16gb ve 15 GB hafızayı telefon kullanıyor kullanacak hafızası yok telefonun telefonu sıfırlamadan bunu nasıl silebilirim
  18. bahtsizbedevi23

Üstümdeki bu baskiyi nasıl kaldiracam

Annem ve Babam yaklaşık 4-5 sene önce boşandı. Bosanmadan öncede pek aile ortamimiz yoktu ve babamla hiç baba oğul ilişkisi falan olamadı. Bunlar bosaninca aradaki iletişimi sağlamak bana kaldı. Bir kardeşimin yaşı küçük digeride dünya yansa umrunda değil ben ortanca çocuk olduğumdan her iki...
  19. bahtsizbedevi23

İngilizce öğrenmek için deger mi

Duolingo ile İngilizce kelimeler öğrenmeye başladım ve buna ek olarak soyle birsey yapmak istiyorum. Elimde harry Potter kitap serisi var daha önceden okudum ve bu kitap bölüm bölüm olduğundan ben bu serinin İngilizce versiyonunuda alıp önce Türkçe versiyonundan 1 bölüm okuyup sonra İngilizce...
  20. bahtsizbedevi23

İçki içmemenin mağduriyetini yaşıyorum

Ben alkol ve sigara kullanmıyorum hiç denemedimde. Bunun sebebi dini değil ben yediğim içtiğim şeylerde çok seciciyim. Alkol ve sigaradan neredeyse nefret ediyorum kokularina bile dayanamam. Ama arkadaş ortamında herkes içince ben böyle geride kalmış gibi oluyorum sanki herkes yetişkin ben...
Top Bottom