Neler Yeni

Ak parti neden her secim pusulasinda 1. sırada

Her kurada 1. olduğuna inanacak kadar saf biri yoktur herhalde. Bu duruma ses çıkaran kimse yok bari göz önünde yapmayın diyen yok. Benim için seçim yapmak çok hassas birsey ve oy kullanabilmem için herseyin adil bir şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Kazanmak için kendisini 1. Sıraya en büyük rakibini 18. Sıraya atan bir partinin olduğu seçim ne kadar güvenilir ki. Şahsen hersey bana uydurmaca geliyor vereceğim oyun bir anlamı yok biz ülkece kendimizi seçim yapıyoruz demokratik bir ülkeyiz diye kandırıyoruz. Bunları sırf AK parti karşıtlığı olsun diye söylemiyorum oy vermek istediğim aday Ak partiden zaten ama ben bu ülkede seçime ve demokrasiye olan inancımı tamamen kaybettim ve oy kullanmayacam

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
alfabetik değil mi

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Enes kaya
bro haklısındır ya da değilsindir ayı konuda oy puulasında ki sıranın ne önemi var gözünü sevim buna yakınacak ne var
Mesaj otomatik birleştirildi:

alfabetik değil mi
kura ile belirleniyor. 2 küme oluyr birinde partiler diğerinde sıra numaraları

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Kura ile belirleniyor diye biliyorum. Hile hurda var mı bilmiyorum. Bunu savunmak vatandaşa düşmemeli. Dünyanın parasını alan partiler hakkını savunmalı ama bu muhalefette icraat yok. İnce haklıymış.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
Çünkü Ak Parti ☺️

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bro haklısındır ya da değilsindir ayı konuda oy puulasında ki sıranın ne önemi var gözünü sevim buna yakınacak ne var
Mesaj otomatik birleştirildi:

kura ile belirleniyor. 2 küme oluyr birinde partiler diğerinde sıra numaraları
Yakınacak çok şey varda açıkçası ben siyaset konuşmaktan nefret ederim bu meselede her seçimde önüme çıktığı için dile getirdim. Bizim ülkede maalesef çoğu insanın okuma yazması yok ilk sıradaki partiye sırf ilk sırada diye oy veren var. Yani ilk sırada ak parti yerine ismini sanını bilmediğimiz bir partiyi koysan %5 ten fazla oyu var ki az bir değer değil. Bundan daha ciddi meseler var elbette ama hiç konuşulmuyor diye dile getirdim

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,490
İsim
umt
Discord
umt#4257
Her kurada 1. olduğuna inanacak kadar saf biri yoktur herhalde. Bu duruma ses çıkaran kimse yok bari göz önünde yapmayın diyen yok. Benim için seçim yapmak çok hassas birsey ve oy kullanabilmem için herseyin adil bir şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Kazanmak için kendisini 1. Sıraya en büyük rakibini 18. Sıraya atan bir partinin olduğu seçim ne kadar güvenilir ki. Şahsen hersey bana uydurmaca geliyor vereceğim oyun bir anlamı yok biz ülkece kendimizi seçim yapıyoruz demokratik bir ülkeyiz diye kandırıyoruz. Bunları sırf AK parti karşıtlığı olsun diye söylemiyorum oy vermek istediğim aday Ak partiden zaten ama ben bu ülkede seçime ve demokrasiye olan inancımı tamamen kaybettim ve oy kullanmayacam
ya alfabetik diyedir ya da hükümet olduğundandır

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Pusula sırası çok şey mi arz ediyor?

Top Bottom