Neler Yeni

SUNO YAPAY ZEKA GİBİ VİDEO UYGULAMASI ARIYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şevket Şahin
Arkadaşlar merhaba.
Daha yeni üyeyim o yüzden hiç bir kuralı bilmiyorum ama sormak istediğim bir soru var.
Şuanda ben SUNO aracılığı ile yapay zeka kullanarak kendi tarzımda çok profesyonel olmasa da amatör de sayılmaz müzikler yapıyorum. Genelde dubstep, electro house ve metal olarak ama konumuz tabi ki bu değil. Şuanda toplamda 54 tane müzik yaptım.
Bunların hepsini fotoğraf düzenleyerek ve görsele birkaç audio visualizer ekleyerek video oluşturup YouTube kanalıma attım. Link paylaşacağım tamamen reklam amaçlı değildir ban atmayın yasaksa link hemen kaldırırım.

Bu müziklere yapay zeka ile şöyle müzik tarzlarına göre video da yapmak istiyorum. Mesela 4 dakikalık ortalamalar ile. İlla ki gerçek insanlar olmasına film tarzında olmasına da gerek yok anime tarzında da olabilir. Var mıdır komut sistemi ile çalışan video yapma programı. Teşekkürler.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Anonim Ankh
Bekli bu yardımcı olur.
IMG_20230830_214520_893.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şevket Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kullanan veya bilen var ise paylaşırsa çok sevinirim arkadaş atmış sağolsun bir çok seçenek tabii ki ama belki aramızda kullanan vardır herhangi bir tane. Şimdiden teşekkürler

Top Bottom