Arama sonuçları: *

1. H

İtopya sepetimdeki almaya çalıştığım g6 sistemi sildi

zooooooooooooort edit: arkadaşım itopya senin sepetindeki ürünü niye silsin? website'lerin çalışması gereği yoğunluk olduğu zamanlarda cache'den yükleyebiliyor, site direkt kapanabiliyor, hesabından çıkış yaptırabiliyor bunlar olağan şeyler ama başlığı da görünce bi güldüm
  2. H

Xbox One S Hala Alınır Mı?

bence alınmaz hocam, eski bir donanım. O paraya pc toplanır mı hayır ama uzun vadede pc'ye yapacağın yatırımın karşılığını daha iyi alırsın diye düşünüyorum
  3. H

Donanım Arşivi G6 Anında Kaar Et ?

10 bine ilan koymak varken neden sana o fiyata versin ki dostum
  4. H

[2500₺] İkinci monitör önerisi

linkini koyduğum monitör buyıl mart ayında ilk kez satışa çıktı, sizin ghosting dediğiniz model başka bir linkten ve model numarasından 2 yıldır satılıyor. Ha bunda da ghosting var mıdır bilemem ama yorumların neredeyse hepsi olumlu yönde diye attım.
  5. H

Bi' kaç önerim var İtopya kampanyaları hakkında

aynen öyle, tabi itopya'nın da isteği olabildiğince geniş kitlelere yayılmak alıcı çeşitliliğini çoğaltmak vs anlıyorum ama ona göre stok yapılsa keşke, geçen seneyle benzer sayıda stoklar geliyor ama insan sayısı yine geçen senenin belki de 5-6 katı
  6. H

[2500₺] İkinci monitör önerisi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-odyssey-g3-24-1-ms-144-hz-freesync-dp-hdmi-has-pivot-full-hd-ls24ag300nuxuf-fiyati,1690845797.html hocam ben bunu bir süredir takip ediyorum bütçe olursa alacağım bi bak istersen
  7. H

Aldığım Xbox Controller Kaçıncı Nesil?

9. nesil hocam
  8. H

Bi' kaç önerim var İtopya kampanyaları hakkında

bence de 2 saat çok uzun ya herkes arkadaş tanıdık çağırıyor site kilitleniyor sonra, eski sistemleri almak daha rahattı nispeten
  9. H

Da-G6'yı kimler alabildi ?

ifşa etsene reis mümkün değil dediğinin olması, 1000 kişi birde alıyorsa bilemem
  10. H

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

böyle kesin yüzde verdiğine göre kaynak sağlam galiba
  11. H

katılıyorum video süresi + 15 dakikadan fazla olmamalı 2 saat nedir
  12. H

Da-G6'yı kimler alabildi ?

az önce itopyanın kaçıncı rezilliği bu diye başlık açan eleman sen değil miydin :DDD
  13. H

ben sistem hakkımı 14 mayıs'taki foruma özel olana saklayacağım bu da efsane sistemmiş ama
  14. H

Ryzen 7 5800x Bilgisayarım Kendini Kapatıyor?

hocam eski işlemcinizin stok fanını 5800x'inize takarken arasına termal macun sürdünüz mü? Eğer sürmeyi unuttuysanız büyük ihtimalle işlemci çok ısınıp kendini kapatıyordur.
  15. H

Amazon Japonya Ekran Kartini Nasil İade Ederi̇m

Ben amazon jp kartlarının ilk bir ay içinde kutusu açılırsa ve kartta görülür sıkıntı yoksa iadede orijinal tutarın yarısını ödeniyor diye biliyorum. Siz 20 gün kullandığınız ve kronik sorunları hariç sorunu olmayan kartınıza tam iade yapacaklarına emin misiniz?
Top Bottom