Neler Yeni

Bi' kaç önerim var İtopya kampanyaları hakkında

zeichen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur
Merhabalar,

Arkadaşlar itopya'nın alışverişte sepete eklenen ürün için "PROMOSYON KODU" şeklinde indirim sağlanabilir. Ayrıca siteye Ddos da atmamış oluruz refresh üzerine refresh yaparak. Apdullah kardeşim bunu itopya yetkilileri ile görüşemez misin ? Sepete eklenen ürün için altta promo kod çıkıcak bu kadar. "İndirim kodunuz varsa girin" n11.com 'daki gibi. İtopya'nın da veri merkezi ne kadar sağlammış öyle sanırsın millipiyango sonuçları için milyon kişi abandı sayfaya. İnsan ister istemez bu işte bi ...lik var diyor kusura bakma da durum öyle yani. İtopyayı itopya yapan sensin apo. 250x random kodu artık videonda bu şekilde zaman aralıklarında mı paylaşırsın nasıl yaparsın orasını sen bilirsin. En azından youtube da refresh yaparsak gümlemez. Kodları nasıl sunacağın da senin bileceğin iş.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

2. önerim de video saati ya da 2 saat sonra link burada demen arasında da fark göremiyorum ben, hepsi yığılmayla sonuçlanacak seçenekler. Bunu 3-5 saat aralığında aşağıdan linki bırakıcam şeklinde de yapabilirsin. Ama net 2 saat sonra demen sitedeki yığılmayı değiştirmiyor.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Merhabalar,

Arkadaşlar itopya'nın alışverişte sepete eklenen ürün için "PROMOSYON KODU" şeklinde indirim sağlanabilir. Ayrıca siteye Ddos da atmamış oluruz refresh üzerine refresh yaparak. Apdullah kardeşim bunu itopya yetkilileri ile görüşemez misin ? Sepete eklenen ürün için altta promo kod çıkıcak bu kadar. "İndirim kodunuz varsa girin" n11.com 'daki gibi. İtopya'nın da veri merkezi ne kadar sağlammış öyle sanırsın millipiyango sonuçları için milyon kişi abandı sayfaya. İnsan ister istemez bu işte bi ...lik var diyor kusura bakma da durum öyle yani. İtopyayı itopya yapan sensin apo. 250x random kodu artık videonda bu şekilde zaman aralıklarında mı paylaşırsın nasıl yaparsın orasını sen bilirsin. En azından youtube da refresh yaparsak gümlemez. Kodları nasıl sunacağın da senin bileceğin iş.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

2. önerim de video saati ya da 2 saat sonra link burada demen arasında da fark göremiyorum ben, hepsi yığılmayla sonuçlanacak seçenekler. Bunu 3-5 saat aralığında aşağıdan linki bırakıcam şeklinde de yapabilirsin. Ama net 2 saat sonra demen sitedeki yığılmayı değiştirmiyor.
Ok

KlausM

80+ Silver
Abdullah abi; tabi efendim

hülooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerim kerim
bence de 2 saat çok uzun ya herkes arkadaş tanıdık çağırıyor site kilitleniyor sonra, eski sistemleri almak daha rahattı nispeten

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
bence de 2 saat çok uzun ya herkes arkadaş tanıdık çağırıyor site kilitleniyor sonra, eski sistemleri almak daha rahattı nispeten
harbiden max 10dk vermeli bence

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,228
İsim
Ahmet Sevinç
onlarında bi anlamı kalmıyor f/p sistemler var olunca

henry7444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Harun SOYSAL
Merhabalar,

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Yani sizin dedikleriniz de güzel bir seçenek olabilir, farklı düzenlemeler de olabilir ancak bu sorunu düzeltmek için bir çaba sarfediliyor mu bunu bi sorgulamak lazım. Belki de herkesin böyle izdiham yaratması satıcı için bir anlam ifade etmiyordur çünkü ne de olsa sen almasan başkası alıyor sorun yok yani.

hülooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerim kerim
onlarında bi anlamı kalmıyor f/p sistemler var olunca
aynen öyle, tabi itopya'nın da isteği olabildiğince geniş kitlelere yayılmak alıcı çeşitliliğini çoğaltmak vs anlıyorum ama ona göre stok yapılsa keşke, geçen seneyle benzer sayıda stoklar geliyor ama insan sayısı yine geçen senenin belki de 5-6 katı

henry7444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Harun SOYSAL
Geçenki ekipman satışında o kadar stok sunuldu stoklar bir bir eridi alımlarda hiç bu kadar zor olmadı siteye girdik aldık.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,228
İsim
Ahmet Sevinç
aynen öyle, tabi itopya'nın da isteği olabildiğince geniş kitlelere yayılmak alıcı çeşitliliğini çoğaltmak vs anlıyorum ama ona göre stok yapılsa keşke, geçen seneyle benzer sayıda stoklar geliyor ama insan sayısı yine geçen senenin belki de 5-6 katı
gpu ve hazır sistem fiyatını gördüler tabi

Top Bottom