Neler Yeni

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Silinsin

80+ Silver
Diğer Youtuberler gibi 50 100 stok yapsa bu seferde stok neden bu kadar az dersiniz adam elinden geldiğince en iyi bir şekilde stok ayarlıyor ülke de ekran kartı bu kadar azken 1 günde nasıl acaba 2000 bin tane stok satsınlar az mantık yürütün lütfen geçen ay adam RX6600 lü sistem yaptı 750 stok yanlış hatırlamıyorsam ona bile az diyenler olmuştu gerçekten tuhaf bizim millet
Anlamıyorum reis dediğini 10k ya 3060lı sattıkları sisteme stok azdı cart curt diye konuştu herkes ama o sistem en az 10 dakika adam akıllı sepete eklenip sipariş verilebildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

burda ben toplam 10 kişi görmedim siparişi onaylanan 250 kişinin 10u bile minnettar olup teşekkür etmedi mi şu konuya girip yani :D

Felixx

80+
Ürünün stoğu tükendi hatası çıkıyor itopyada. Ne zaman düzelir bilen var mı?

Jujazifa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doruk uçak
Arkadaşlar lütfen Abdullah kardeşimize ve İtopya firmasına kızmayın. Sonuçta indirim yapıyorlar ve bütçesine göre insanlara hitap edip alabilme şansını veriyorlar. Benim gibi almaya çalışıp alamayan çok olsa bile faydalanan arkadaşlar var . Kızmaya veya söz söyleme hakkına kimse sahip değil . Durup dururken fırsat sunuldu böyle bakarsanız Abdullah kardeşimize ve firmaya haksızlık yaptığınızın farkına varacaksınız. Lütfen saygılı olalım
1651943853187.png
aynen abi :)

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Anlamıyorum reis dediğini 10k ya 3060lı sattıkları sisteme stok azdı cart curt diye konuştu herkes ama o sistem en az 10 dakika adam akıllı sepete eklenip sipariş verilebildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

burda ben toplam 10 kişi görmedim siparişi onaylanan 250 kişinin 10u bile minnettar olup teşekkür etmedi mi şu konuya girip yani :D
sistemleri alanların %60 ı forumdan haberi bile yoktur %10 abone bile olmayıp sistemi alıp satan kişiler kalan %30 arkadaşta paylaşan olur paylaşan olmaz bi kaç arkadaş direk paylaşmıştı önceki yorumlara bakabilirsen görürsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Şahin
Saçmalığa gel işte ben 19.00'da sepete ekledim. Bende attı sepetten çıkardı ürünü. Sana bir garezim yok dostum ama anlarsın beni umarım. Gerçekten saçmalık...

yok dostum alınmıyorum, bende 19:00'da ödeme ekranına kadar gittim fakat alamamıştım 50 dakka boyunca sürekli denedim. Site çökmüştü benim gibi alamayanların çok olacağını düşünerek sürekli denedim.

Nasıl alıyorsun 50 dakika sonra, ben açıldığından beri alamadım . Nasip değilmiş bunda da bir hayır vardır diyorum. Hayırlı olsun güle güle kullan 👍

Teşekkürler. Bende açıldığından beri sürekli denedim vazgeçmedim denk geldi. Nasıl denk geldi bilmiyorum şaşırdım ama bi yandan da satın aldım.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
az önce bi geldi gitti

hülooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerim kerim
sistemleri alanların %60 ı forumdan haberi bile yoktur %10 abone bile olmayıp sistemi alıp satan kişiler kalan %30 arkadaşta paylaşan olur paylaşan olmaz bi kaç arkadaş direk paylaşmıştı önceki yorumlara bakabilirsen görürsün
böyle kesin yüzde verdiğine göre kaynak sağlam galiba

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
böyle kesin yüzde verdiğine göre kaynak sağlam galiba
böyle bir yüzdelik kesin diyemem ama böyle bir durum var hocam insta dan baktıysan 10 arkadaşı paylaşmış bile gördükleri vardır görmedikleri vardır mesajta

Top Bottom