Arama sonuçları: *

1. fuataydin

Kule tipi soğutucu önerisi

Hocam maddi durumununuzu zorlayabilirseniz Arctic Freezer eSports Duo tercih edebilirsiniz. İsterseniz single modelini de seçebilirsiniz fiyat uygunluğu açısından. Ayrıca termal macun almanıza gerek kalmaz. Kutu içerisinden Arctic mx-4 çıkıyor diye biliyorum. Sadece montaj yaparken kasanız...
  2. fuataydin

AMD RYZEN 5600x destek

Günaydın dostum. PCI 4.0 desteği var işlemcinin. Ancak aynı zamanda da senin anakartının da PCI gen 4.0 desteği olması gerektiğini unutma. Ben kasamda kullanıyorum. 7GB okuma / 5.5GB yazma alıyorum çok rahat.
  3. fuataydin

🔥İndirim Ttec Artpower 10.000mah Powerbank 100,99 TL

GG arkadaşlar... fiyatlar eski haline döndü :(
  4. fuataydin

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5L 799₺

Merhabalar. Tüm siparişler iptal edilecekmiş. Al-satçılar seri üzgün 🙂
  5. fuataydin

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5 L Fritöz (Tüketici Hakem Heyeti)

Merhabalar. Tüm siparişler iptal edilecekmiş. Al-satçılar seri üzgün 😀
  6. fuataydin

Window 11 Yükseltmek İstiyorum Ama Hali Hazırda Kullandığım Win10 Key Gider Mi?

Hayır. Lisansınızı hem W10 da hem de W11 de sorunsuz kullanabilirsiniz.
  7. fuataydin

T6 Ultra İşlevini Bitirmiş Olabilirmi?

Stok soğutucu ile deneme yapabilirsiniz. Bir de yanılmıyorsam custom soğutucu takılması için anakart arkasında tutucu parça oluyor. Genelde plastik oluyor. Belki o parça esneme yapmıştır uzun süreli sıcak kullanımdan dolayı. Bunu anlamak için Snowman soğutucunuzu sıkıca monte ettikten sonra el...
  8. fuataydin

28.000 TL Setup Önerisi

Kafamdaki fiyat sizin konu içeriğinde yazdığınız civarlardadır. Olur da kafanıza yatar ise o zaman asıl pazarlığı yaparız. Satmak istemiyordum aslında ama bebişlerden dolayı vakit ayıramıyorum pek. Daha fanları tozlanmadı bile :) Numaramı Özel Mesaj üzerinden gönderiyorum. Detay vs isterseniz...
  9. fuataydin

Düzensiz gelen elektrik zamanda anakart ya da psu üzerinde etki yaratabilir diye düşünmüştüm. Eğer CPU voltajını yükseltip hız-aşırtma yapmadıysanız elektriksel bir yıpranmadan dolayı oluşacağını düşünüyorum.
  10. fuataydin

R5 5600X + B550M Anakart + Asus TUF Komple Sistem Fiyat İsteği

Başka önerisi olan arkadaş var mıdır?
  11. fuataydin

Merhaba Hocam, Bios sıfırlamayı denediniz mi? Bir de PSU nuzu kontrol edebilir misiniz? Fazla voltaj ya da akım gönderiyor olabilir.
  12. fuataydin

R5 5600X + B550M Anakart + Asus TUF Komple Sistem Fiyat İsteği

Merhaba Arkadaşlar, Büyük bir heves ile topladığım sistemimi satma kararı aldım. Kasa ve sistem fotoğrafını aşağıda paylaşacağım. Dağınıklık için özür dilerim. Uğraşlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Monitör: Asus TUF Gaming VG279Q1R 27" 1ms 144Hz Full HD Freesync Premium IPS Monitör...
  13. fuataydin

Amazon Prime Alışveriş Festivali

Merhaba Hocam, Festival akşam 6 da başlıyormuş. https://www.amazon.com.tr/events/primealisverisfestivali
  14. fuataydin

GT301 Kasaya RGB Sıvı Soğutma Önerisi

Hocam muhtemelen kurtarmayacaktır. LC240 Sıvı soğutmanın; Radyatör kalınlığı : 27 mm (2.7 cm) Radyatöre bağlanan fanın kalınlığı : 25 mm (2.5 cm) Toplamda 52 mm (5.2 cm) bir yükseklik var gibi düşünebilirsin. Kasanın üst fan bağlantı vidalarının iç kısmındaki...
  15. fuataydin

GT301 Kasaya RGB Sıvı Soğutma Önerisi

Merhaba Mocam, Benim GT301 kasada Asus TUF Gaming LC240 Modeli takılı üstte. Anakartta VRM soğutucusunun küçük bir köşesini kesmem gerekmişti anakartta. Bir de düşük profilli ram takmanızı öneririm. Anakartım Asus TUF Gaming B550M Plus Wifi Ramler: Kingston FURY BEAST 4 x 8GB DDR4 3200MHz CL16...
  16. fuataydin

Yardım İphone 11 verip oyun bilgisayarı almak

Valla üstüne 6k civarı verebilir eğer sistem yeni ise. Telefonu eğer 64gb model ise 11k sayablir takas fiyatı olarak.
  17. fuataydin

Aygıt Yöneticisinde Yüklenmeyen Driver

Hocam bahsettiğiniz sürücü nVme depolama sürücüsüdür. Kendi anakartınızın web sitesinden depolama ile ilgili sürücüleri indirip kurunuz. Aşağıya sürücü bilgilerini paylaştım. Device manager - Standard NVM Express Controller: Level: Information Source: Kernel-PnP Event ID: 400 Device...
  18. fuataydin

Paparadan böyle bir mesaj geldi

Eğer işlem yapan siz değilseniz asla onaylamayın hocam. Android 10 işletim sistemli bir telefonun Chrome browser i ya da Bluestacks gibi sanaldan girmeyi deniyor olabilirler. Eğer onaylarsanız muhtemelen hesabınız yasadışı bet sitelerinde para aktarma aracı olarak kullanılabilir.
Top Bottom