Arama sonuçları: *

1. Leclerc

🔥İndirim Hepsiburada Büyük Ağustos İndirimleri Başladı!

Ahahahah aynen fiyatı 1000tl üzeri çekip %70 çekiyorlar
  2. Leclerc

🔥İndirim Turkcellden sonra vodofonede de benzer kampanya Yalın Fırsatları

Vodafone kullanmayın çekmeme sorunu kronik
  3. Leclerc

Adidas da %50 indirim basladı...

Fiyatlar indirimden önceki haliyle aynı neredeyse fiyatı yükseltip indirim yapmışlar bence
  4. Leclerc

❌İndirim Bitti! 🔥🔥ALİEXPRESS PROJEKSİYON CİHAZI 1.134 LİRA 🔥🔥

Vay anam vay sorsan serbest piyasa vergi dahil 1.5K ya satın al sonra bekle sazan gelecek mi bu projektör işi de patlıcak 480p özelliğindeki cihazı elden çıkarmak zor kimse inatbox ile uğraşmaz
  5. Leclerc

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

Hayat BİTTİ Min Sipariş Tutarı 2000 olmuş dünden beri sepeti mim 1000 yapıcam diye uğraştım durdum şimdi bir şey alamıycam
  6. Leclerc

Senin için kötü olmuş 450 tl hazırla sonra min sepet tutarı 980 olsun ama yine de ilerde ücretsiz kargo kalkmadan ya da min sepet tutarı değişmeden alabilirsen iyi olur Temu belkide siparişlerden usülsüz iade almaya çalışıp suistimal edenler olduğu için Türkiye’ye özel sepet tutarını arttırmıştır
  7. Leclerc

Bende de yazmıyor arkadaşın dediği gibi takip ekranını iyice inceledim en üstte Yolda ,Turkey yazıyor nasıl öğrendiniz mng alıp getirdiğini
  8. Leclerc

Ürünler gümrük tarafından serbest bırakıldı yerel firma teslim adlı, yolda yazıyor ama Aras ya da hepsijet mesaj atmadı kim getireceğini tahmin edicem galiba 😂😂
  9. Leclerc

Benim ki de gece gece gümrük tarafından serbest bırakıldı diye mail geldi yarın kargo teslim alır diye düşünüyorum
  10. Leclerc

Aynı tarıihte vermişiz siparişleri bende bekliyorum gümrükte 10 gündür güncelleme de yok durumu ne bilemiyoruz 2 gün sonra 65 tl iade alıcam ama tam para iadesi için 21 gün kaldı ümidimi kestim artık 21 gün sonra iademi alırım 1720625716 Link atarmısın 👍
  11. Leclerc

25 Haziran da Temudan Sipariş verdim 5 günde İstanbul’a geldi ama 9 gündür de gümrükte bekliyor Temu elinden geldiğince hızlı gönderdi ama ne yazık ki gümrükte işler yavaş ilerliyor
  12. Leclerc

❌İndirim Bitti! Petrol Ofisi'nden 500 TL'ye Kadar Akaryakıt Puanı Kazanma Fırsatı!

Bitti ama konu hayla kapatılmamış gereksiz yere ana sayfa da duruyor konu
  13. Leclerc

🔥İndirim Migros Sanal Market Algida 300/150 TL indirim 👍

Daha iyi dondurmalar sen almadan önce tükenmiş olabilir mi 1716017432 Money cüzdanı da seçicen galiba kartını girince
  14. Leclerc

🔥İndirim Migros Sanal Market Algida 300/150 TL indirim 👍

Ben Magnum da 4 al 3 öde ile birleştirdim 300 tl üzeri olunca 180tl indirim yapıyor
  15. Leclerc

IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM

iPhone 12 aldım onu 1.5 sene kullandım yeni telefonumda yeni şeyler istiyordum 13 çıktı ve ardından 14 benim almak için istediğim farklılıkları göstermiyordu bu telefonlar tam 14 Pro düşünürken iPhone 15 çıktı ve istediğim farklılıklar daha uygun fiyata bu telefonda vardı 1-14pronun...
  16. Leclerc

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Fiyat 2450 tl olmuş neden indirim bitmedi diye işaretlenmiyor siteye her girdiğimde bu başlık açık duruyor hayliyle indirimli stok geldi diye düşünüyorum ve bakıyorum başlıkta yazılan fiyat olmayınca boşuna zaman kaybediyorum @VactorX
  17. Leclerc

🔥İndirim İphone 15 128GB 47,999₺🔥Amazon

@TheworstD32132 Bir telefondan ne beklediğine göre değişir bir iPhone 15 kendi rakiplerine göre daha iyi bir işletim sistemine ve işlemciye sahiptir ekran tazeleme oranı ve 128gb olması bu telefonun dolar bazında daha uygun olmasından kaynaklanıyor. PC ile karşılaştırma yapıyorsun ama kendin...
  18. Leclerc

Yardım Laptop ile Wi-Fi ağına bağlanamıyorum

Hocam sorun Wi-Fi kullanan kişilerin çokluğundan kaynaklı olduğunu tespit ettim bir süre bekleyince kendi bağlandı otomatikmen belki senin sorunun sebebi başkadır
Top Bottom