Neler Yeni

🔥İndirim İphone 15 128GB 47,999₺🔥Amazon

TheworstD32132

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dışarıda 3080im var diye övünmeye devam

Her zaman konusunu açmaya çalışıyorsundur, keşke bende övünsem hep
Mastürbasyon yapıp anime izlemeye devam 🤌🤏👍

Her zaman konusunu açmaya çalışıyorsundur, keşke bende övünsem hep
Keşke 100000 sistemleriniz olmasada övebilsem, sende elma logolu bir şey alınca tapmaya devam et ot-k reisss.

TheworstD32132

80+ Bronze
Epıl fanboyu sansürsüz bile sövseydi ban yemezdi, bu tipik forumlarda apple'a tapmayanı banlıyorlar sık sık. Gösteriş için borca girip ağzınız koka koka kızlara logonuzu gösterin, ama bunu deyince şimdi çoğu kişi ağzından köpürüp kudurana kadar ağlayıp, sövecektir, neyse uğraşmıyorum daha cünkü her türlü babanızdan saha çok savunuyorsunuz bu malları.

Epıl fanboyu sansürsüz bile sövseydi ban yemezdi, bu tipik forumlarda apple'a tapmayanı banlıyorlar sık sık. Gösteriş için borca girip ağzınız koka koka kızlara logonuzu gösterin, ama bunu deyince şimdi çoğu kişi ağzından köpürüp kudurana kadar ağlayacaktır.
Dostum sakin ol, senin dediklerini anlayabiliyorum ama o kadar sinirlisin ve üslubun ters geliyor ki. Bana göre insanlar üslubuna takılmaktan sana hak veremiyor. Ayrıca forum ve moderasyon neden Apple savunuculuğu yapsın?
Evet Apple pahalı bir telefon, evet çok önceden çıkan özellikleri telefonlarına yeni gibi koyup tanıtıyorlar, evet Türkiye pahalı evet bazıları sırf masaya koymak için alıyor vs. vs. katılıyorum sana. Ama çok sinirlisin sakin ol ve bırak insanlar senin deyiminle bir sene borca girip alsın veya almasın sen bilgi paylaşımını yaptıktan sonra gerisi önemli olmamalı. Cebimizden çıkmıyor nasıl olsa :)

TheworstD32132

80+ Bronze
Dostum sakin ol, senin dediklerini anlayabiliyorum ama o kadar sinirlisin ve üslubun ters geliyor ki. Bana göre insanlar üslubuna takılmaktan sana hak veremiyor. Ayrıca forum ve moderasyon neden Apple savunuculuğu yapsın?
Evet Apple pahalı bir telefon, evet çok önceden çıkan özellikleri telefonlarına yeni gibi koyup tanıtıyorlar, evet Türkiye pahalı evet bazıları sırf masaya koymak için alıyor vs. vs. katılıyorum sana. Ama çok sinirlisin sakin ol ve bırak insanlar senin deyiminle bir sene borca girip alsın veya almasın sen bilgi paylaşımını yaptıktan sonra gerisi önemli olmamalı. Cebimizden çıkmıyor nasıl olsa :)
Telefonu sırf kamerası için bile alsa eyvallah. Ama %70'i sırf apyon abi ya diye, % 20'si iOS stabilliği ve basitliği, %10'u da özellikleri için alıyor zaten bu %70 sayesinde bu ülkede iphonu'nu 0 ile benzer fiyatlara satabiliyor, ama evet 5, 6 yıl önce neredeyse rakipsizdi ama artık her firma gibi aynı telefona 1 2 basit özellik ekleyıp salıyor.

Yukimiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali Çabuk
Epıl fanboyu sansürsüz bile sövseydi ban yemezdi, bu tipik forumlarda apple'a tapmayanı banlıyorlar sık sık. Gösteriş için borca girip ağzınız koka koka kızlara logonuzu gösterin, ama bunu deyince şimdi çoğu kişi ağzından köpürüp kudurana kadar ağlayıp, sövecektir, neyse uğraşmıyorum daha cünkü her türlü babanızdan saha çok savunuyorsunuz bu malları.

Tamam kanka kapat

Son düzenleme:

Leclerc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Emre ATAŞ
@TheworstD32132
Evga Ftw3 ultra modeli güzel kardeşim, kaldı ki sistem bileşenlerim abidik gubidik serbest piyasasından dolayı 65bin TL ediyor, sende gidip (ülkemizde) diğer telefonlara kıyasla daha fazla bol vergi alan 60 herzcik 128 gebecik aypon 15 ini alıp bırawil stars oynayabilirsin.
Bir telefondan ne beklediğine göre değişir bir iPhone 15 kendi rakiplerine göre daha iyi bir işletim sistemine ve işlemciye sahiptir ekran tazeleme oranı ve 128gb olması bu telefonun dolar bazında daha uygun olmasından kaynaklanıyor. PC ile karşılaştırma yapıyorsun ama kendin zenginlik göstergesi olarak 65k kardeşim diyorsun. 15-20k arasından da güzel bilgisayarlar var bütçeni dengeleyip sende kaçak xiaomi yerine bir iPhone sahibi olabilirsin

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Görkem çetinkaya

TheworstD32132

80+ Bronze
@TheworstD32132

Bir telefondan ne beklediğine göre değişir bir iPhone 15 kendi rakiplerine göre daha iyi bir işletim sistemine ve işlemciye sahiptir ekran tazeleme oranı ve 128gb olması bu telefonun dolar bazında daha uygun olmasından kaynaklanıyor. PC ile karşılaştırma yapıyorsun ama kendin zenginlik göstergesi olarak 65k kardeşim diyorsun. 15-20k arasından da güzel bilgisayarlar var bütçeni dengeleyip sende kaçak xiaomi yerine bir iPhone sahibi olabilirsin
İleride kaçak s23 ultra alacağım zaten, ucuz da olsa iphone kullanmam, bana hitap etmiyor. O kadar parayı pc yerine telefona vermek daha mantıklı diyeni ilk defa görüyorum, bu elmamsı seyleri eleştirdiğimizde denilen 2 şey var: 1.Fakirsin ağlıyorsun alamıyorsun
2.çöpdroid ile 2 yıl sonra kasım kasılmalara basarilar dilerjm
(Bütün parayı harcayip yurtiçi de alabilirim ama gereksiz olur.)

Ve 15-20K arası sistemler güzel falan değil bol bol giriş seviyesi parçalar kullanılıyor, adam akıllı pc almak için 45K falan olması lazım.

S23 ultra

Gereksiz pahalı ve özellik olarak en iyisi değil sadece popüler kültürden kaynaklı herkes tarafından seviliyor.Çogu kullanan özelliklerini bile bilmiyor
Süper bir telefon. Ultra serisinin tek kötü yanı kocaman olması ama tutamayacağın kadar değil. iPhone gösteriş ürünü dediğimde geliyorlar "abe senin paran yok diyorlar" sanki android amiraller çok ucuz ya bu ülkede.

Son düzenleme:

The Semih

80+ Gold
Bu telefonlara bu paraları nerden buluyonuz ben çalışıyorum alamıyorum, DA forumda en çok İphone kullanıldığını biliyorum anket yapılmıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,389
Üyeler
157,064
Son üye
enr244sr
Top Bottom