Arama sonuçları: *

1. A

Farklı mhz yee sahip RAM`ler bir arada çalışır mı?

CL Değerleri aynı diye düşünüyorum ozman bıos dan mhz eşitlersin tabi en düşük mhz e göre , ama arkadaşım dedği gibi 3 ram biraz sıkıntılı ...
  2. A

Amazondan alinan ürün yarın gelir mi?

Gelme ihtimali var tabi ikametga adresin de önemli Benim adldıkları Amazon kargo ile %80 ertesi gün geliyor ki KOCAELİ nde ikamat ediyorum. Bir de Kampanya zamanı yoğunluk olacağından geç de gelebilir ...
  3. A

Kule tipi mi sıvı soğutma mı

64 what TDP değeri olan bir işlemciye kule tipi yeterli olur heee çok paran var ve Fantazi de yapmak istiyorsan sıvı soğutucu alabilirsin.. :)
  4. A

🔞TOGG yıl sonunu beklemeden ZAM yaptı!

Modaya pnlar da uydu Asgari üçret öncesi ayarlamaya gittiler .....
  5. A

Çözüldü✓ Full Tower Kasa Önerisi

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-dark-maxima-v30-dkchmaxv304-argb-fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,108730114.html veya https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-dark-dkchmaxv20-led-fanli-atx-oyuncu-fiyati,874348196.html
  6. A

yemek yememe rağmen kilo alamıyorum

Dahiliye git veya aile doktoru da olabilir troidlerini kontrol etinler hızlı çalışıyor olabilir (TSH , T3 ve T4 baksınlar) Syg
  7. A

🔥İndirim 🔥🔥 DeepCool AG400 613,44 TL 🔥 NAYSLA 552TL 🔥🔥

Hep bir ama var tab ki ana kart takma aparatı benim anakart da Kapasitörlerin üzerene gelmesi beni rahatsız ediyor ( Anakart Asus prime Z690-p)
  8. A

Bilgisayar açılışında sesli uyarı veriyor

Arkadaşlar, Bilgisayarımı ilk açılında bir uzun üç kısa yarı veryor ama bilgisayar normal olarak açılıyor. Sonrasında kapatıp açtığımda sıkıntısız uayrı vermeden açılıyor nedeni ne olabilir. BIOS ve Ekran kartı sürümlerini yeni yükledim.. Anakart ASUS Prime Z690-P Ekran kartım ASUS amd rx 6700 xt
  9. A

Internetten siparis verdim dolandirilir miyim

Fatura keseceğinden TC numaranı istemişlerdir....
  10. A

Kredi kartı kullanılabilir limit neyin nesi?

Hangi bankanın k.kartı ise uygulaması indir, limit arttırımında bulun hazır limitin varsa hemen uygulanır . Hazır limitin yoksa gelirinsorarlar vediğin bilgiler dikkate alınarak limit arttırımı yaparlar tabi yapmayada bilirler ... Syg
  11. A

Ssd Tavsiyesi (Anketli)

Kioxia yı da yabana atmamak lazım
  12. A

Ekran kartıma uygun işlemci önerisi!

4K ya 5600x de alabilirsin ama kule soğutucu da almanı tavsiye ederim.
  13. A

Annem Banka Hesabı Açtıracak. Aylık Herhangi bir para ödeniyor mu ?

https://bedavainternet.com.tr/hesap-isletim-ucreti-almayan-bankalar/amp/
  14. A

Annem Banka Hesabı Açtıracak. Aylık Herhangi bir para ödeniyor mu ?

Bazı bankalar hesap işletim ücreti adı altında para çekiyorlar bilgin oldun. Ama enpara, kuvvettürk vs yok diye biliyorum
  15. A

Ekran kartıma uygun işlemci önerisi!

Bütçen ne kadar
  16. A

12. Nesil için kule tipi soğutucu ayağı

FX 8350 için kıllandığım kule soğutucumu yeni aldığım anakartımda da kullanmak istiyorum. 12. Nesil anakart için soğutucu ayağı nereden bulabilirim adres verebilirseniz sevinirim...:)
  17. A

Neden işlemcide Amd tercih etmiyorum, siz ediyor musunuz?

Yaklaşık 8 senedir AMD FX-8350 işlmeci kullanan ben güldüm sadece ...:)
  18. A

Core i5-12400F İşlemci İçin Anakart Tavsiyesi

bütçe bu miktar için ayarladım zaten . sadece hangisi sağlamlılık veya VRAM, ısınma vs olarak daha iyi bilmiyorum ondan nilen kişilerin yrdımını istedim
  19. A

Core i5-12400F İşlemci İçin Anakart Tavsiyesi

Yeni sistem toplayacağım elimde (Ekran kartı mevcut rx6700xt ) işlemci 12400F düşünüyorum. Sizce hangi ana karttı terih etmeliyim. Aslın da wifi okadar öneli değil kablo ile bağlantı yapmayı düşünüyurum. Wifi ilk tercih nedem değilaraların da 600 TL olunca neden olmasın diye aklıma takıldı...
  20. A

i5 12400f mi ryzen 5600x mi tercih edilmeli ?

Arkadaş konuna limon sıkmak gibi olmasın ama fiyat olarak aşağıdaki ikili aynı hangisini tercih edersiniz ( Elde amd rx6700xt ekran kartı var) INTEL de ASUS PRIME H670-PLUS D4 & 12400F veya AMD MSI MPG B550 GAMING PLUS & Ryzen 5600x
Top Bottom