Neler Yeni

Annem Banka Hesabı Açtıracak. Aylık Herhangi bir para ödeniyor mu ?

Arkadaşlar annem banka hesabı açtıracak, aylık veya yıllık ücret kesintisi oluyor mu ? İşler nasıl işliyor ?
Kredi kartı vs açtıraraksanız enpara öneririm çok kullanışlı herhangi bir ücret kesmiyor farklı bankalara ücret gönderildiğinde + kampanyasi var enpara'nin örnek benim referansimdan başvuru yaparsan barınakta ki hayvanlara mama ve 2'mize 100 TL hediye ediyorlar ben akrabami vs davet ettim hem barınaktaki hayvanlara bagista bulundum hemde 100 TL hediye TL aldım şayet enpara'ya başvuru yaparsan referansimi veririm. Hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 6-7 yıla yakın kullanıyorum enpara'yi bu arada

lydran

80+
Kredi kartı vs açtıraraksanız enpara öneririm çok kullanışlı herhangi bir ücret kesmiyor farklı bankalara ücret gönderildiğinde + kampanyasi var enpara'nin örnek benim referansimdan başvuru yaparsan barınakta ki hayvanlara mama ve 2'mize 100 TL hediye ediyorlar ben akrabami vs davet ettim hem barınaktaki hayvanlara bagista bulundum hemde 100 TL hediye TL aldım şayet enpara'ya başvuru yaparsan referansimi veririm. Hocam

Ben 6-7 yıla yakın kullanıyorum enpara'yi bu arada
Enparaya değil vakıfa yapmayı düşünüyoruz hocam.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Arkadaşlar annem banka hesabı açtıracak, aylık veya yıllık ücret kesintisi oluyor mu ? İşler nasıl işliyor ?
ücret yok 2 hesabım var

Hocam Banka Kartında da iban oluyor değil mi ? BTC Türkteki parayı oraya çekeceğiz de , aylık veya yıllık herhangi bir kullanım ücreti olmuyorsa sıkıntı yok.
iban her kartta hesapta var ücret kesintisi komisyon gibi olaylar yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,676
Üyeler
155,148
Son üye
keroo5062
Top Bottom