Neler Yeni

Çözüldü✓ Full Tower Kasa Önerisi

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Bütçe
3000
Selamlar arkadaşlar. Eski kasamın 1 ayağı kırıldığı ve artık çoğu yeri paslandığı için maksimum 3000₺ bütçe ile tercihen full tower bir psu olmayan kasa önerisine ihtiyacım var. Hava akışının iyi olması benim için en önemli kriter. Anakartım ATX olduğu için mid tower kasalara pek girmek istemiyorum. Çok sıkış tıkış duruyor açıkçası. Ayrıca 240mm sıvı soğutma desteği olursa da iyi olur. Ayrıca aşağıdaki kasa çok hoşuma gitti açıkçası ama siz de fikirlerinizi belirtirseniz mükemmel olur.

Fiyatına gerçekten değecekse eğer 3000₺ yi biraz geçebilir.

aulgen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Aziz Ülgen
veya

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
veya
Bütçemin çok altında kaldığı ve araştırmam sonucunda da hava akışının gerçekten iyi olduğunu gördüğüm için Dark Maxima V20'de karar kıldım. Öneren herkese çok teşekkürler.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Güzel kardeşim lancool 216 varken sadece 250 TL daha fazlaya dark maxima v20 alınır mı delirdin mi :D

brkyncu_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
BURAK KOYUNCU
İlgilendiği Kategoriler
BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ
Akvaryum kasa pişmanlıktır sakın alma

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Güzel kardeşim lancool 216 varken sadece 250 TL daha fazlaya dark maxima v20 alınır mı delirdin mi :D
Lancool için de araştırma yaptım, YouTube'da yabancı içerikleri izledim ve çok ama çok beğendim ancak satıcısının İncehesap olması beni biraz şüpheye düşürdü açıkçası. Daha önce incehesaptan alışveriş yapmadım ve genelde de bu konularda birazcık takıntılıyım. Yani demek istediğim Amazon ve Hepsiburada dışında sitelerden çok fazla alışveriş yapmıyorum. Ancak tabii detaylıca araştırıp inchesap sitesinin güvenli olduğuna emin olursam satın alacağım. Özellikle kırılabilir eşyalar konusunda pek güvenemiyorum böyle sitelere. Çünkü sorun çıktığında satış sonrası destekleri hiç iyi olmuyor.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Lancool için de araştırma yaptım, YouTube'da yabancı içerikleri izledim ve çok ama çok beğendim ancak satıcısının İncehesap olması beni biraz şüpheye düşürdü açıkçası. Daha önce incehesaptan alışveriş yapmadım ve genelde de bu konularda birazcık takıntılıyım. Yani demek istediğim Amazon ve Hepsiburada dışında sitelerden çok fazla alışveriş yapmıyorum. Ancak tabii detaylıca araştırıp inchesap sitesinin güvenli olduğuna emin olursam satın alacağım. Özellikle kırılabilir eşyalar konusunda pek güvenemiyorum böyle sitelere. Çünkü sorun çıktığında satış sonrası destekleri hiç iyi olmuyor.
Güzel kardeşim Dark maxima V20 hepsiburada üzerinde satılıyor diye satıcı Hepsiburada demek değil. Satıcı "dali teknoloji" diye birisi. :D Yani Dali teknolojiye incehesaptan daha mı çok güveniyorsun? :D Nereden alırsan al kargoyu videoya çekerek açtığın sürece sorun olmaz.

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Güzel kardeşim Dark maxima V20 hepsiburada üzerinde satılıyor diye satıcı Hepsiburada demek değil. Satıcı "dali teknoloji" diye birisi. :D Yani Dali teknolojiye incehesaptan daha mı çok güveniyorsun? :D Nereden alırsan al kargoyu videoya çekerek açtığın sürece sorun olmaz.
Hepsiburada üzerinden de satıcısı Hepsiburada olmayan ürünleri tercih etmiyorum aslında :) Daha önce farklı birkaç sitede gerek garanti gerek iade konuları konusunda çok sorun yaşadığım için çekiniyorum. İncehesap sitesini de araştırdım, oradan alışveriş yapan bir arkadaşıma da sordum. Herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi. Lian Li Lancool 216 kasasını tercih edeceğim. Umarım bir sorun çıkmaz. Öneriniz için tekrardan teşekkürler.

brkyncu_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
BURAK KOYUNCU
İlgilendiği Kategoriler
BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ
Kargoyu aldığın zaman açarken videoya çek. Herhangi bir sorun olursa video ile birlikte müşteri hizmetlerine iletişim sağlayabilirsin. Ben bir problem olcağını zannetmiyorum defalarca alışveriş yaptım

ThE LoSt

80+ Gold
Selamlar arkadaşlar. Eski kasamın 1 ayağı kırıldığı ve artık çoğu yeri paslandığı için maksimum 3000₺ bütçe ile tercihen full tower bir psu olmayan kasa önerisine ihtiyacım var. Hava akışının iyi olması benim için en önemli kriter. Anakartım ATX olduğu için mid tower kasalara pek girmek istemiyorum. Çok sıkış tıkış duruyor açıkçası. Ayrıca 240mm sıvı soğutma desteği olursa da iyi olur. Ayrıca aşağıdaki kasa çok hoşuma gitti açıkçası ama siz de fikirlerinizi belirtirseniz mükemmel olur.

Fiyatına gerçekten değecekse eğer 3000₺ yi biraz geçebilir.
Bu fiyata en mantıklı tercih lian li lancool 216 dur

Top Bottom