Arama sonuçları: *

1. starboy

Saçların ve vücudun aşırı yağlanması - Yüzdeki sivilce artışı !

Yazılan tanıdıklarım var. Çok uzatmaya gerek yok bu konuyu. Doktor verir kararı.
  2. starboy

Sivilce problemiyle gidersen gayet yazar. İlk önce kan testi yapılması şart tabii.
  3. starboy

Yaşından dolayı normal. Hormonlar sebep oluyor. Eğer çok fazla sivilce çıkıyorsa doktora git roaccutane yazsın.
  4. starboy

Amerikaya veya başka bir ülkeye Nasıl gidilir ?

Parası yoksa Amerika'ya gitmesi zor. Bazı Avrupa ülkelerinde YL ücretleri uygun. Bir üniversiteye kaydolursa çalışması da mümkün. Hollanda gibi ülkeleri araştırmasını tavsiye ederim.
  5. starboy

Hoşlandığım Kız tarafından reddedildim Şimdi ne yapmam lazım

Hiçbir şey. Normal davranmaya devam et. Bir de yakın çevrendeki kızlara yürümek çok mantıklı bir davranış değil bence. İlişki bitince veya reddedilince de yüz yüze bakmaya devam etmek zorunda kalıyorsun.
  6. starboy

hangi kedi sizce daha iyi (anket)

Hepsi güzel ama ankette 1 dedim.
  7. starboy

hayattan sıkıldım

Duygularını kontrol etmeye çalış. Yaşından dolayı biraz zorlanabilirsin ama başarırsan sıkıntı kalmaz. Hocalarının her şeyi eleştirmesini umursama çünkü senden kaynaklanmıyor. Büyük ihtimalle sanayiye gidince de benzer karaktere sahip insanlarla karşılaşacaksın. İş hayatı da çok farklı değil çünkü.
  8. starboy

İphone 13 pro max 2649 TL

Kutudan hıyar çıkma olasılığı çok yüksek.
  9. starboy

Pasaport nasıl taratılmalıdır?

Evet.
  10. starboy

Pasaport nasıl taratılmalıdır?

Bilgi içeren bütün sayfaları tarat. Vize, giriş çıkış damgalarının olduğu sayfalar da dahil. Boş sayfalara gerek yok.
  11. starboy

Anime mi amerikan çizgi dizileri mi?

İkisi de izlenebilir. Ben yaşım küçükken bile The Simpsons izlerdim. Tabii pek çok şeyi anlamıyordum ama güzel geliyordu. Epey anime izlemişliğim de var.
  12. starboy

Toplama bilgisayar 6000TL bütçe

sepet ekleyince hata veriyor.
  13. starboy

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

Ben de onu almaya çalışıyordum ama sürekli hata verdi. Şu an 24k gözüküyor. En fazla buraya kadar gelebildim.
  14. starboy

15k leptop öneri F/P

24K olmuş. 1 saattir deniyorum alamadım.
Top Bottom