Neler Yeni

Hoşlandığım Kız tarafından reddedildim Şimdi ne yapmam lazım

starboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
e
Hiçbir şey. Normal davranmaya devam et. Bir de yakın çevrendeki kızlara yürümek çok mantıklı bir davranış değil bence. İlişki bitince veya reddedilince de yüz yüze bakmaya devam etmek zorunda kalıyorsun.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Arkadaşlar Kısaca reddedildim Hoşlandığım kız tarafından Kibar falanda değildi dalgayı vurdu Kız benim sınıftan ne yapmam lazım şimdi Sınıfa falan anlatır Pek umrumda değil ama şimdi ona nasıl davranmam lazım.

Çoğu kişi Destek mesajı yazmış teşekkür ederim takmıyorum zaten Egonist işte zaten yasak olmasa fotosunu atarım Güzel değil zaten kendisi.
zaten istemiyoruma getirme normal hayatına devam et çok daha dik yürü rahat özgüvenli ol ona bu gücü verme arkasından falanda konuşma takma hiç sana bi şey sorarsa normal cevap ver sohbet et

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
kızı takma boşver hayata odaklan

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İlk kuralı çiğnemişsin dostum

cosdrayz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Harun
Herkes takma yazmış. Arkadaşlar çocuk takıcak. Her zaman onu gördüğünde kalbi ağrıyacak, acıyacak, boşluk hissine kapılıcak (hele hele aynı ortamda, aynı sınıfta bulunuyorlar acı çekmemesinin ihtimali yok). Bu acıyı, ağrıyı dindirmenin en iyi yolu o kızda istediklerini başkalarında araman, bulmandır. Zaten başka kişileri gördükçe, tanıdıkça o duyguyu yavaş yavaş unutup yitireceksin. Bu olay böyledir biri gider biri gelir işine bakman gerekir.

Kız sana nasıl davranırsa aynı şekilde öyle davran. Her şey karşılıklı.

Son düzenleme:

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Herkes takma yazmış. Arkadaşlar çocuk takıcak. Her zaman onu gördüğünde kalbi ağrıyacak, acıyacak, boşluk hissine kapılıcak (hele hele aynı ortamda, aynı sınıfta bulunuyorlar acı çekmemesinin ihtimali yok). Bu acıyı, ağrıyı dindirmenin en iyi yolu o kızda istediklerini başkalarında araman, bulmandır. Zaten başka kişileri gördükçe, tanıdıkça o duyguyu yavaş yavaş unutup yitireceksin. Bu olay böyledir biri gider biri gelir işine bakman gerekir.

Kız sana nasıl davranırsa aynı şekilde öyle davran. Her şey karşılıklı.
Aslında Öyle olacağı biliyordum Şimdi onun derti oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk kuralı çiğnemişsin dostum
ya onun hikayesi var ilk önce o yürüdü sonra ben yürüdüm bana soğukluk yaptı yine sıcak davradı sonra ben teklif ettim kabul etmedi değişik.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,891
Üyeler
155,647
Son üye
caviarblue202
Top Bottom