Neler Yeni

Saçların ve vücudun aşırı yağlanması - Yüzdeki sivilce artışı !

2mApoo

80+ Silver

2mApoo

80+ Silver

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Ne alaka mı?
Sormadan önce biraz araştırsaydın bari. Her gün saç yıkamak yağlandırır. Haftasonu banyo yapma evde olduğun bi süre her gün de banyo yapma.
bu doğru bu arada bi kaç yıl önce benim de aynı problemim vardı, saç yıkamayı haftada 1 e indirdim eskisi kadar yağlanmıyor artık

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
bu doğru bu arada bi kaç yıl önce benim de aynı problemim vardı, saç yıkamayı haftada 1 e indirdim eskisi kadar yağlanmıyor artık
Çok kişide gördüm bunu. Kendim dahil. Banyo dediğin 2 bazen 3 günde bir yapılır yazın durum değişir ona bişey diyemem.

starboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
e
Yaşından dolayı normal. Hormonlar sebep oluyor. Eğer çok fazla sivilce çıkıyorsa doktora git roaccutane yazsın.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Ahmet Sevinç
Sürekli duş almak saçların daha hızlı yağlanmasını sağlar ama kötü değil merak etme. Bir gün saçlarını yıka bir gün yıkama beslenmiş olur faydası var.
Yüzüne sürekli jilet vuruyorsan sivilcelerin sebebi yüksek ihtimalle odur, makine ile tıraş olmayı dene.

Tabi en büyük etken ergenlik döneminde olman, minimal seviyeye indirebilirsin.

Yüzün için bunu önerebilirim yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra temizleme amaçlı. Türkiye'de nerelerde satılıyor bilmiyorum.
hocam onu alcak olan tr de yaşamıyodur
27€

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
dostum aynı sorunu yasıyorum 23 yasındayım senin gibi o yaşlarımda başladı ve her şeyi denedim tek care bunu kabullenmen hiç bir şey etki etmiyor cok soğuk yerde yaşadığım için her gün yıkanamıyorum 1günden bir yıkanıyorum saçım yağlı gözükmesin diye gratisde be beauty kuru şampuan kullanıyorum(en ucuz o diye) 5 aydır şimdilik dökülme falan olmadı cok şükür. sivilceye gelince mecbur sakal uzatacaksın jiletler sivilce yapıyor ve aynı jileti 2 kere kullanma suratın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşından dolayı normal. Hormonlar sebep oluyor. Eğer çok fazla sivilce çıkıyorsa doktora git roaccutane yazsın.
lütfen o ilacı öneri olarakta yazmayın cok tehlikeli bi ilaç

2mApoo

80+ Silver
dostum aynı sorunu yasıyorum 23 yasındayım senin gibi o yaşlarımda başladı ve her şeyi denedim tek care bunu kabullenmen hiç bir şey etki etmiyor cok soğuk yerde yaşadığım için her gün yıkanamıyorum 1günden bir yıkanıyorum saçım yağlı gözükmesin diye gratisde be beauty kuru şampuan kullanıyorum(en ucuz o diye) 5 aydır şimdilik dökülme falan olmadı cok şükür. sivilceye gelince mecbur sakal uzatacaksın jiletler sivilce yapıyor ve aynı jileti 2 kere kullanma suratın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

lütfen o ilacı öneri olarakta yazmayın cok tehlikeli bi ilaç
Abi ben birkaç alışkanlığımı fln değiştirecem. Birde sivilce ve yağ karşıtı ürünleri deniyecem bi süre. Umarım faydasını görürüm. En kötü dermotoloğa gidecem :(

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
benimde saçım eskiden yağlaniyordu.
dengeli beslen, sık sık saçı yıkama 3 günde bir yıka ve fön makinesi kullanma düzelir saç şampuanına dikkat et gerekirse doktora git o yazsın reçeteli vitaminli yazar. zamanada birakabilirsin 20li yaslarda kendiliginden gidiyor yağlanma
jilet kullanma traş makinesi daha iyi olur tahris ediyor jilet hemde kalın olur sakalın

Top Bottom