Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Yeni aldığım ssd ye windows kurduğumda boot etmiyor

görmüyor 2 yide sıfırladım boot seşeneklerinde yeni aldığım ssd çıkmıyor 1687030989
  2. B

Yardım Yeni aldığım ssd ye windows kurduğumda boot etmiyor

laptop asus rog strix g17 712lw vatandan yeni ssd aldım onu ssd1 slotuna taktım eskisini ssd 2 slotundaydı win11 kuruyorum sıkıntı yok yeni ssd ye ama tekrar başlattığında tekrardan usb den kurulum sayfası çıkıyor bios a girdiğimde boot seçeneklerinde gözükmüyor ama diğer ssd ye kurulum...
  3. B

ASUS B660-F ve İ7 12700f 4.5ghz geçmiyor

overclok yapmama rağmen işlemci 360mm lık sıvı soğutma var 4.5 ghz geçmiyor stok halde 4.9 ghz görmesi gerekiyor.Ama anakart üzerinden baya denememe rağmen çıkmıyor anlayan biri yardımcı olabilir mi ?
  4. B

Rog Ryujin II Çalışmıyor

bütün bağlantıları yapmama rağmen hiçbir türlü çalışmıyor kitapçığıda sağolsun gerekli bağlantıları yapın yazmış bilgisi olan yada kullanan varsa yardımcı olursa
  5. B

iki farklı frekansta ram takmak

laptopuma ram alcam ama 2933mhz ram yok türkiyede 2666mhz alsam kendisi overclock yaparmı intel xmp desteği var Laptop asus rog strix g17LW yardımcı olursanız
  6. B

Asus Rog Strix G17LW düşük fps sorunu

4ay önce Asus Rog Strix G17LW model bilgisayarı aldım rtx2070 ekran kartı var.Arkadaşımla lol oynuyorduk ben 120-160 fps arası alırken onda gtx1660ti(laptop) olmasına rağmen o 150-280 fps arası alıyordu yeni fark ettiğim olay.Başka forulara baktığımda dual ram yapın çözülür diyorlar nvidia...
  7. B

win 10 disk kullanımı %100

sdd alcaz da şu anlık kısa süreli bir çözüm olsa :D
  8. B

win 10 disk kullanımı %100

Arkadaşımın laptopuna format attım win8.1 vardı win 10 kurdum ve bilgisayar eskisine göre daha yavaş. Bilgisayarda hdd var ama ona göre bile fazla yavaş.
  9. B

asus armory crate her bilgiyi tam göstermiyor

ısıda ve seste sıkıntı yaşamıyorum sadece şu programın böyle yapması üzücü.o kadar para ver soruna bak :(
  10. B

asus armory crate her bilgiyi tam göstermiyor

yeni aldığım asus strix g17 laptopta asus armory crate uygulamasını yüklediğimde cpu ilgili hiç bir bilgiyi göstermiyor ve cpu fanı çalışmıyor.
  11. B

win 10 arama çubuğu

win 10 arama çubuğuna hiçbirşey yazamıyorum.
  12. B

CS GO Ram Yetersizliği

eğer bilgisayar ram gereksimini karşılıyorsa istersen 64gb ram tak fps artmaz.
  13. B

Hp Omen ce004nt alınır mı??

eski biraz daha güncel bir sisteme baksan daha iyi bence
  14. B

Yardım Dual ram yaptım FPS değişmedi

ben yanlış bilmiyorsam ram takarak fps artışı sağlayamazsınız.FPS ekran kartıyla işlemci ile ilgilidir çoğunluklada ekran kartıyla.
  15. B

CS GO Ram Yetersizliği

ram takarsa fps artışı olmaz lütfen yanlış bilgi vermeyelim.Sistem eski işlemciden yapıyor olabilir.
  16. B

Ekran kartının yanması...

aynı olayı 4 sene önce yaşadım daha 2 hafta önce ekran kartı aldım.Özellikle bu zamanlarda çok can sıkıcı.
  17. B

Frisby İle İdare Edilir mi?

idare den fazlada olabilir sonuçta bozulmadığı ve sisteme yettiği sürece değiştirmeye gerek yok.Rx570 i bilmiyorum ama bende RX590 var iyi güç tüketiyor.İnternette bi bak bence ne kadar tüketimi varmış.Ona göre değiştirip değiştirmeyeceğine karar ver.
  18. B

ekran kartının tamamı kullanılmıyor

Oyunda o seçenek standart olarak kapalı oluyor zaten pilde oynamıyordur herhalde.Ekran kartı da giriş seviyesi en az 5 senelik bi kart.Ayarları düşürdükten sonra istediği fps değerlerini alır.
  19. B

ekran kartı olarak ne kullanmayı düşünüyorsun? Psu yu sınırlarına kadar kullanmadığın sürece sıkıntı olmaz bence.
  20. B

kaç watt bide sistem oyun için mi?
Top Bottom