Arama sonuçları: *

• Users: forks
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. forks

İşlemciyi Düşürdüm :( - PC Açıldı!?

İyi forumlar değerli arkadaşlar. Az önce yeni anakartıma geçiş yaparken telefonu fark etmeden masaya işlemcinin üstüne koymuşum. Haliyle üstünde macun olan işlemci de telefona yapışmış ve telefonu kaldırınca işlemci de yere düştü. :( Fotoğraflara bakabilir misiniz sizce kurtarılabilir mi? Son...
  2. forks

AM4 Uyumlu DDR5 Anakart Arıyorum

Selamlar kıymetli arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce forumda, bilgisayarımın 2x8 GB RAM'lerinden birini görmediğini belirttiğim bir konu açmıştım; ilgili konu. Bilgisayarı o konuda belirtilen servise götürdüğümde anakartta kabaca bir temassızlık sorunu olduğunu fark ettik. Kısacası anakartı...
  3. forks

Çözüldü✓ İstanbul Bilgisayar Teknik Servis Önerisi

Arkadaşlar sorunum başlıkta olduğu gibi, İstanbul'da sorunumu gerçekten çözebilcek bir teknik servis arıyorum. Ben avrupa yakısında Beylikdüzü'nde oturuyorum fakat eğer işinin ehli bir servis varsa anadoluyada el mahkum gider götürürüm yapacak bir şey yok. Fiyat konusu hiç önemli değil yeter ki...
  4. forks

Bu kart alınır mı? 1440p 3060 ti FurMark Sonucu

Satın almak istediğim Gigabyte 3060 ti için satıcıdan FurMark testi istedim bana alağıdaki videoyu atmış. Fakat testi 1440p de yapmış bende kıyaslamak için internette 3060 ti ile yapılan 1440p FurMark tesi aradım ama bulamadım. Siz de bir bakar mısınız aşağıdaki test sonucu nasıl bu kart alınır...
  5. forks

500W Psu 3060 ti Besler Mi?

Sistemi zamanında ofis işleri için toplamıştım onun için üst seviye bir PSU almamıştım. Şuan sistemde Ryzen 7 2700X çalışıyor ve 3060 ti eklemek istiyorum ama PSU yeterli gelir mi emin değilim. Sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?
  6. forks

2. numpad'i macropad olarak kullanmak?

İyi forumlar arkadaşlar gündelik pc kullanımımda G1, G2, G3.. gibi ek macro tuşlara ihtiyaç duyuyorum ama klavyemi seviyorum sırf bunun için klavyemi değiştirmek istemiyorum zaten yeni klavyeler olmuş ateş pahası. Aklıma şu şekilde bir yöntem geldi, bu ürünü alıp pc'ye taksam bunun üzerindeki...
  7. forks

Pasaport nasıl taratılmalıdır?

İyi akşamlar, konuyu bu ve diğer forumlarda arattım ama her hangi bir cevap bulamadım. Uzatmadan soruma geçeyim kullandığım Paypal vari para transfer sistemi benden kimlik doğrulama için tartılmış pasaport dökümanımı istiyor ama ben pasaport nasıl taratılır bilmediğim için konuyu buraya taşıma...
Top Bottom