Arama sonuçları: *

1. Cengiz Han

Yardım Bu kasa alcam ama performansı nasıldır

Hocam ramler falan da beyaz anakarta da beyaz detaylar var beyaz sıvı soğutma yada kule tipi duşubuyorim
  2. Cengiz Han

Yardım Bu kasa alcam ama performansı nasıldır

https://www.sinerji.gen.tr/bitfenix-nova-mesh-se-white-tempered-glass-rgb-usb-30-usb-30-kasa-p-44729?utm_campaign=akakce&v=1.79.2 Bu kasayı alcam ama performansı nasıl kullanan varmı iyi soğuturmu acaba
  3. Cengiz Han

Yardım RX 6600 den RX 6700xt geçme

Kulananlar var ve sıkıntısız kullanıyorlar 1673434197 Hocam 1tane 27inc 1080p 144hz 1nms var birtane de 2k 32inc 75 Hz 5ms var
  4. Cengiz Han

Yardım RX 6600 den RX 6700xt geçme

Arkadaşlar ben RX 6600 aldım sıfır 05.12.2022 bunu satıp uzerien para ekleyip RX 6700xt red devil alamk mantıklımı 8ay miningli 8ay garntili İşlemci ryzen 5600 Anakart b450m k ıı Ram 2x8 Psu shp650w V2
  5. Cengiz Han

Yardım Hangi internet sağlayıcısı tercih etmeliyim

Anladım hocam peki türktelekom babamın üstünde bende bunu kendi üstüme alcam bı sıkıntı çıkmaz demi
  6. Cengiz Han

Hocam aynin 1 de çok zamlanmaz mi oyuzden ben normal aylık ücretli sandım 1672432184 Bide turktelekom aboneliğimi bir şey yapmam gerek yok demi
  7. Cengiz Han

Hocam 1300 TL gosteriyor ödemem gereken şeyi
  8. Cengiz Han

Hocam sizi baya ugrastirdim kusura bakmayın LoL valo gibi oyunlarda ping değeri nedir acaba
  9. Cengiz Han

Otobüsdedim hocam yazamadım tam kusura bakmayin gececem gibi şuan ama bı dusunmem lazım tabii ki
  10. Cengiz Han

Anladım hocam geçen gibi şuan
  11. Cengiz Han

Anladım hocam saat kaça kadar yapabiliyoruz
  12. Cengiz Han

Hocam mesela ben başvuru yaptım internet ne zaman bagalnir yani aynı modem üzerinden aynı gude mümkün mu
  13. Cengiz Han

Tamamdır hocam bekliyorum
  14. Cengiz Han

Hocam banda 29 yazıyor yani daha fazla alamam herhalde şuan peki geçme işlemi nasıl oluyor acaba biraz yardımcı olursanız sevinirim
  15. Cengiz Han

Hocam benim alt yapip adsl Suan nasıl vdsl den olcak bütün sogulamarda adsl çıkıyor
  16. Cengiz Han

Hocam Hocam sorgulama yaptım normalde şuan alt yapım adsl türk Telekom süper online vs de hep aynı çıkıyor bugün konuştuğum adam da aynisni dedi ama bunda 2 bunda VDS çıktı 29 mbps şaşırdım açıkçası
  17. Cengiz Han

Turktelekom hocam yazmayı unutmuşum 1672425431 Az kaldı hocam Ocak 1 de bitiyor
  18. Cengiz Han

Hocam türknet yeni yaygınlaşmaya başladığında bazı kişiler 2 3 ay internet gelmemiş
  19. Cengiz Han

Hocam adını iki üç kez duydum da bağlatmak ugrastirır gibi bunu 1672424429 Ama fiyatlar gayet iyi
Top Bottom