Neler Yeni

Yardım Hangi internet sağlayıcısı tercih etmeliyim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Otobüsdedim hocam yazamadım tam kusura bakmayin gececem gibi şuan ama bı dusunmem lazım tabii ki
Düşün tabi ki. Diğer firmalara da bak. Aklına yatarsa benim kodu kullanırsın. Profilde yazıyor. Sana bana 30 gün bedava gelir böylece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yaşar Yılmaz
Düşün tabi ki. Diğer firmalara da bak. Aklına yatarsa benim kodu kullanırsın. Profilde yazıyor. Sana bana 30 gün bedava gelir böylece.
Hocam sizi baya ugrastirdim kusura bakmayın LoL valo gibi oyunlarda ping değeri nedir acaba

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam 1300 TL gosteriyor ödemem gereken şeyi
Yıllık mı alacaksın ki öncelikle? Comnet'te kontör sistemi var. Paket yüklüyorsun. Öyle kullanıyorsun. Faturalama veya taahhüt yok. O 1300 lira 12 aylık ücretin peşin hali. Ben denemelik 1 ay başlattım. Şimdi memnunuz. 1 yıllık paket alacağız.
Peşin vermek ödemeyi kötü değil mi diyebilirsin. Ama bu yüzden ucuz zaten.
Peki ya beğenmezsem de diyebilirsin. İnternetinin aktif olduğu süreden itibaren ilk 14 gün içinde para iadesi alabilirsin.
İstersen ilk etapta 139 liralık paket al. Bir gör dene. Ondan sonra yıllık al.

Şu kodu da gir, ikinci ayın bedavaya düşer.
CMT983SWQ

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yaşar Yılmaz
Yıllık mı alacaksın ki öncelikle? Comnet'te kontör sistemi var. Paket yüklüyorsun. Öyle kullanıyorsun. Faturalama veya taahhüt yok. O 1300 lira 12 aylık ücretin peşin hali. Ben denemelik 1 ay başlattım. Şimdi memnunuz. 1 yıllık paket alacağız.
Peki ya beğenmezsem de diyebilirsin. İnternetinin aktif olduğu süreden itibaren ilk 14 gün içinde para iadesi alabilirsin.

CMT983SWQ
Hocam aynin 1 de çok zamlanmaz mi oyuzden ben normal aylık ücretli sandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

CMT983SWQ
Bide turktelekom aboneliğimi bir şey yapmam gerek yok demi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam aynin 1 de çok zamlanmaz mi oyuzden ben normal aylık ücretli sandım
Eski müşterilerine bilgi geçilecek zamlandığında. Ama yakın tarihte zam yiyeceğini düşünüyorum çünkü TT zam yaptı.
Bak şöyle de oluyor. Sen 1 ay başlattın ya. 10 gün kullandın diyelim. Memnunsun da. Orada şöyle bir buton var. Şu an benim 113 günüm var. Hizmet süresi uzat butonu ile bu süreye 365 gün daha ekleyebilirim. Yani istediğin zaman paket satın alımı yapabilirsin.

1672432285659.png

1672432305908.png

1672432268434.png

Bide turktelekom aboneliğimi bir şey yapmam gerek yok demi
Kendi deneyimime göre yazıyorum. Ben başta milleniye geçerken tt den, tt yle hiç iletişime geçmedim. Milleni TT aralarında hallettiler işi. Ben sadece onay veriyorum dedim.

Milleniden Comnet e geçerken de aynısı. Hiçbir şey yapmadım. Başvurumu yaptılar. Onlar hattı taşıdı. Ben sadece onay veriyorum dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yaşar Yılmaz
Eski müşterilerine bilgi geçilecek zamlandığında. Ama yakın tarihte zam yiyeceğini düşünüyorum çünkü TT zam yaptı.
Bak şöyle de oluyor. Sen 1 ay başlattın ya. 10 gün kullandın diyelim. Memnunsun da. Orada şöyle bir buton var. Şu an benim 113 günüm var. Hizmet süresi uzat butonu ile bu süreye 365 gün daha ekleyebilirim. Yani istediğin zaman paket satın alımı yapabilirsin.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Anladım hocam peki türktelekom babamın üstünde bende bunu kendi üstüme alcam bı sıkıntı çıkmaz demi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Anladım hocam peki türktelekom babamın üstünde bende bunu kendi üstüme alcam bı sıkıntı çıkmaz demi
Onu bilmiyorum işte. Biz hattı 2.5 yıl önce annemin adına başlattık. Sıkıntı olmaması adına hala annemin adına işlem yapıyoruz.

@Cengiz Han bu arada TT ye cayma bedeli ödeyeceksiniz haberiniz olsun. Ama az çıkar büyük ihtimal. Biz 10 gün önce çıktık taahhüt bitiminden. 80 TL fatura kestiler. Sen 1 gün önce çıkıyorsun. 10 15 lira fatura çıkar. Tabi en net bilgiyi TT müşteri hizmetleri verir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Başvurunu gerçekleştirdin mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,778
Üyeler
154,466