Arama sonuçları: *

• Users: epicdewest
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

kinguin.net güvenilir mi?

Eskiden oynadığım bir oyunu Steam CD key olarak bu siteden almak istiyorum ancak daha önce alışveriş yapmadığım için sitenin güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum. Almak istediğim oyun ve site linki: Link...
  2. E

Tisortsepeti.com.tr güvenilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Ekte verdiğim siteden "kendin tasarla" bölümünden tişört tasarlayıp satın almak istiyorum. Ancak siteyi ilk kez gördüm güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim. EK: https://www.tisortsepeti.com.tr/
  3. E

Hala GTA V Alınır mı?

Merhaba. Steamda GTA 5 indirimde ve indirim bittikten sonra fiyatı çok artacaktır. Şuan da 276 TL ve alınır mı ? - Daha önce Epic Games den GTA 5 almadım.
  4. E

Discord'da yayın izlerken sesim gitmiyor.

Evet başlıkta da yazdığı gibi birinin yayınını izlerken sesim gitmiyor konuşmak için izlediğim yayını kapatarak konuşup tekrardan yayını izliyorum ve bunu sürekli yapıyorum. Çözümü nedir ? Silip yükledim düzelmedi.
  5. E

CSGO Broşları daha sonra satabilirmiyiz?

Evet arkadaşlar bu resimdeki broşu almak istiyorum. Bunu profilde sergiledikten sonra istediğim zaman satabiliyormuyum ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa mutlu olurum. 1683739514 Bir başkasının envanterinde görmüştüm broşunu satamıyordu ancak başkasıda satabilirsin demişti.
  6. E

CS:GO Paris Majör Bileti Alırsam Jeton geliyor mu ve kar edermiyim

Evet başlıkta da yazdığı gibi normal bilet 181 TL 3 hatıra paket jetonlu 300 küsür olması lazım. Alırsam kar edermiyim ve 181 TL lik alırsam jeton geliyormu ?
  7. E

Dota2 İtem Pazarlanamıyor.

Merhaba. Dota2 başladım ve biraz oynadıktan sonra envantere item gelmiş. Bu item pazarda 30k civarı ancak takas banı mevcut ve pazarlanamıyor. Takas banı bittikten sonramı pazarlanacak bilgisi olan varmı?
  8. E

Yeni bir anakart alacağım ama..

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var, hızlıca konuya gireyim. Şuan Kullandığım Anakart: Pegatron ipxsb-h61 Alacağım Anakart: Esonic H61FHL Intel H61 1333 MHz DDR3 Soket 1155 mATX Anakart 12 senelik bir Casper hazır sistem bilgisayarım var Dün bilgisayarıma Windows 10 kurdum. Normalde...
  9. E

F/P Mouse önerir misiniz?.

Arkadaşlar bütçem 200 - 250 TL kadar f-p bir mouse önerir misiniz?.
  10. E

SSD Sağlık Durumu Uyuşmuyor.

Merhabalar. 1.5 Ay önce Kıoxia 480 GB Sata model bir ssd aldım. Hard disk Sentinel ve Crystaldiskinfo programından sağlık testi yaptığımda sağlık değerleri uyuşmuyor. Neden olabilir ciddi bir problem olabilirmi? Hız konusunda bir sıkıntım yok halen yeni gibi. (Anakartım Sata 2 desteklidir...
  11. E

Binance'de LTC nasıl satabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Bu işlerde yeniyim pek anlamıyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. İsim vermiyeyim bir tane siteden Binance hesabıma 0.0478286 LTC çektim. Önce normal Binance hesabıma çektim sonra Binance TR hesabıma transfer yaptım. Binance TR de cüzdanda LTC yi bulup Alım Satıma...
  12. E

Arkadaşlar Alttaki 2 SSD'den birini önerir misiniz?.

1. SSD: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07G3KGYZQ/ref=ewc_pr_img_1?smid=A3CZYQKI1SOFSO&th=1 2. SSD: https://www.amazon.com.tr/Kingston-480GB-SATA3-SA400S37-480G/dp/B01N0TQPQB?th=1 Gücümüz Samsung'a felan yetmedi :D Siz olsanız hangisini alırdınız. Crucial de 3D NAND Teknolojisi olduğunu...
  13. E

Çözüldü✓ Hangi SSD'yi tercih etmeliyim?

Arkadaşlar. Yeni Bir SSD alacağım. Altta 2 tane ürün bıraktım hangisini tavsiye edersiniz? Bide SSD yi aldığım zaman anakarta bağlayacağım zaman nasıl bir kablo almalıyım yardımcı olurmusunuz. 1. Ürün...
  14. E

Bu Sisteme Uygun Bir Anakart önerir misiniz?.

Merhaba Şuanki Kullandığım Sistem Altta Yazacaktır. Anakart Değiştirmek isteğimin nedeni şuanki anakartımda 4x4 ram takılıyken sadece 4 gb rami okuyabiliyor. 2 slot var, 2, slotun bozuk olduğunu düşünüyorum. Ayriyetten birde 480 GB f/p ssd önerebilirseniz sevinirim. Ekran Kartı: Amd Radeon R7...
  15. E

Steam Kısıtlı Hesap - CS:GO Prime Alırsam Kısıtlama Kalkarmı?

Merhabalar. Steam Hesabımda daha 5 dolar harcanmadığı için kısıtlı hesapda. CS:GO Prime 123.00 TL gibi bir şey bunu alırsam Hesabımın kısıtlaması kalkarmı? Çünkü oyun almıyorum sadece eklenti gibi bir şey alıyorum. Bilgisi olan varmı?
Top Bottom