Neler Yeni

Steam Kısıtlı Hesap - CS:GO Prime Alırsam Kısıtlama Kalkarmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
Merhabalar. Steam Hesabımda daha 5 dolar harcanmadığı için kısıtlı hesapda. CS:GO Prime 123.00 TL gibi bir şey bunu alırsam Hesabımın kısıtlaması kalkarmı? Çünkü oyun almıyorum sadece eklenti gibi bir şey alıyorum. Bilgisi olan varmı?

Semih Ekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Semih Ekin
Instagram
_semih_ekin_
Steam
https://steamcommunity.com/id/semihekin/
Twitter
_semih_ekin_
Discord
farev_
mantıken kalkması lazım kanka

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Furkan SARIGÖL
Ben level atlamada oyun alıyordum sonra iade ediyordum hem level atlıyordum hemde para cüzdanda kalıyordu 3 4 level oldum öyle. Sen de deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mantıken kalkması lazım kanka
Steamin Destek bölümünde okuduğumda 5 dolar edecek oyun-oyunlar alınması gerektiği yazıyor. Fakat eklentiler için bir şey göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben level atlamada oyun alıyordum sonra iade ediyordum hem level atlıyordum hemde para cüzdanda kalıyordu 3 4 level oldum öyle. Sen de deneyebilirsin.
Denemek lazım olursa hoş olur.

LaketrooS

80+ Silver
Steamin Destek bölümünde okuduğumda 5 dolar edecek oyun-oyunlar alınması gerektiği yazıyor. Fakat eklentiler için bir şey göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemek lazım olursa hoş olur.
benim bildiğim steam cüzdanına ne kadar koyarsan 5 dolar için o sayılıyor. hesabına 123 TL ekle steam cüzdanına sonra bak bakalım kalkmış mı?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhabalar. Steam Hesabımda daha 5 dolar harcanmadığı için kısıtlı hesapda. CS:GO Prime 123.00 TL gibi bir şey bunu alırsam Hesabımın kısıtlaması kalkarmı? Çünkü oyun almıyorum sadece eklenti gibi bir şey alıyorum. Bilgisi olan varmı?
Evet. Kalkar. Geçen hafta bir hesabımda bu işlemi gerçekleştirdim. Ancak bunu hediye olarak değil. Cüzdan kodu ekleyerek almalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Akın
peki beyler kısıtlı hesaptan main hesabıma oyun hediye etsem, hediye ettiğim oyun sayesinde kısıtlama kalkıyor mu yan hesabın?

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
peki beyler kısıtlı hesaptan main hesabıma oyun hediye etsem, hediye ettiğim oyun sayesinde kısıtlama kalkıyor mu yan hesabın?
hayır
satın alım yapılması gerekiyor o hsaptan

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
Tamam da hediye edeceğim oyunu o hesaptan satın alım yapmış oluyorum zaten :D
haa yanlış anlamışım okey kısıtlıdan alıp main hesaba hediye edersen olur cüzdanına yüklemiş olmanı istiyor parayı sadece nere harcadıgın umrunda değil steamin

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Denedim, oyun alıp iade edince kısıtlama kalkmıyor. Peki CS:GO'da oyun içinden 2-3 tane kasa anahtarı alıp kasa açsam kısıtlama kalkar mı?

LaketrooS

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,834
Üyeler
140,562
Son üye
aLucard-
Top Bottom