Neler Yeni

Binance'de LTC nasıl satabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
Arkadaşlar merhaba. Bu işlerde yeniyim pek anlamıyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

İsim vermiyeyim bir tane siteden Binance hesabıma 0.0478286 LTC çektim. Önce normal Binance hesabıma çektim sonra Binance TR hesabıma transfer yaptım. Binance TR de cüzdanda LTC yi bulup Alım Satıma bastığımda LTC yi sattırmıyor. "Toplam hacim 10 tutarından daha büyük olmalıdır" gibi bir hata veriyor. Satmak için mevcut LTC nin yetersiz olduğunumu söylemek istiyor pek anlamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ekler

• sadasdsadasdsa.png
    sadasdsadasdsa.png
    6.2 KB · Hit: 31
  • asdasdas.png
    asdasdas.png
    2.3 KB · Hit: 30

OnurCiftci26

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Bu işlerde yeniyim pek anlamıyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

İsim vermiyeyim bir tane siteden Binance hesabıma 0.0478286 LTC çektim. Önce normal Binance hesabıma çektim sonra Binance TR hesabıma transfer yaptım. Binance TR de cüzdanda LTC yi bulup Alım Satıma bastığımda LTC yi sattırmıyor. "Toplam hacim 10 tutarından daha büyük olmalıdır" gibi bir hata veriyor. Satmak için mevcut LTC nin yetersiz olduğunumu söylemek istiyor pek anlamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
En az 11 dolarlık satış yapabilirsin. Senin bakiyen 2,74 dolar yani satamazsın.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En az 10 dolarlık işlem yapabiliyorsun. 10 dolarlık ltc alıp 12 dolar olarak satıp hepsini tekrar çekebilirsin.

OnurCiftci26

80+ Bronze
teşekkür ederim bu arada 11 dolar olduğunda burdan satmalıyım değilmi? Yanlış yer değil :D
Evet doğru yer buradan satabilirsiniz. Veya coini dönüştürebilirsin satmadan dönüştürmeyi dene TL'ye dönüşüyorsa TL'ye dönüştür. Dönüşmüyorsa önce Dolara sonra TL'ye dönüştür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En az 10 dolarlık işlem yapabiliyorsun. 10 dolarlık ltc alıp 12 dolar olarak satıp hepsini tekrar çekebilirsin.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet doğru yer buradan satabilirsiniz. Veya coini dönüştürebilirsin satmadan dönüştürmeyi dene TL'ye dönüşüyorsa TL'ye dönüştür. Dönüşmüyorsa önce Dolara sonra TL'ye dönüştür.
tamamdır teşekkür ederim.

TahinPekmez

80+ Silver
Satma işlemini binance tr ye transfer etmeden yapsan daha iyi olurdu. Ben direk TL ye satıyorum sonra binance tr ye gönderiyorum ve sonra ziraat hesabıma.

Ltc almana gerek kalmazdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satma işlemini binance tr ye transfer etmeden yapsan daha iyi olurdu. Ben direk TL ye satıyorum sonra binance tr ye gönderiyorum ve sonra ziraat hesabıma.

Ltc almana gerek kalmazdı
Böyle düşünmüştüm ama Binance TR ye TL yi göndermeyi bulamadım o yüzden aslında :D

TahinPekmez

80+ Silver
Böyle düşünmüştüm ama Binance TR ye TL yi göndermeyi bulamadım o yüzden aslında :D
Spot cüzdanında gel ,mesela eth nin en sağına bakınca al sat dönüştür var. Sat dedikten sonra hızlı satacagin bir kaç coin cikar. Hemen TL yi seç . Satma sayfasına yönlendiriyor. Tamamdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,875
Üyeler
140,571
Son üye
RyuLa
Top Bottom